Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Ne nego motorima,ne verujes i ovi koje sam vodio sumnjali pa se uveril
  2. Ostaje kao varijanta Rumunija za voznju mi smo neku godinu unazad bili 5 dana 1600km za 150e
  3. Zastao sam sa pisanjem kupovao sam motor
  4. Postavljam slike kad se dovucem kuci jos sam na putu
  5. Dobrodosli lepo bilo da se nekom prilikom sakupimo i upoznamo Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  6. Cekaj moja greska ja sam mislio na ulasku vazduha u karburator ...takav sistem vec ne znam kako se ponasa kad s ukloni Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  7. Ne moze samo skidanje tih plastika moraju i dizne jer je bez dizni siromasna smesa.siromasna smesa vodi ka grejanju motora sto narocito za vazdusno hladjenje predstavlja problem Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  8. Mislio si kao kod teranca redukovan sporo a snazno ,ustrojen kod honde ne ide jer je zenskog roda [emoji16] Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  9. Kako obicno kazu? Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  10. To skul treba da bude skup Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  11. Znaci da umesto 100 u saobracajnoj pise da ima manje konja sto moze ali ne mora da bude Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  12. U autobusu kucam po telefono pa pravim greske Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  13. Verovatno imam Afriku iz svice uvezenu u saobracajnoj pise 28kw a ide normalno ta deblokada bi bilo dobro da je uradjen ali je i poznato kako se radi. Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  14. Hvala ako neki put dolazis u Bor skul ili bilo sta javi se 063 400004 Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  15. Nemam problem sa gabaritima i tezinom vozio sam Harlija i dalje ga imam funkcionise to sve dobro trazio sam motor sa 4 cilindra preovladjuju sportski i nejked tako daje ovo nesto sto mi odgovara apsolutno u svemu.Cena, god.posle 96.je god.prroizvodnje stanje kilometraze(ako je za verovati)S prodavcem imam iskustva.....tako da ne ocekujem neka iznenadjenja sutra prilikom preuzimanja Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  16. Da Nikola sve sto si rekao je tako Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  17. Da Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  18. Sutra idem po nju dogovoreno sve prebacicu je kod kuma u Beograd pa kad preddje u neki 10+ temperatura kod mene
  19. Izgleda da sam ja sudbinski vezan za Hondu i Jovicu iz ili sa Uba
  20. Da,kupio sam je sutra idem po nju,imacu valjda priliku da ti se revansiram.Temu necu da zatvorim dok ne zavrsim pricu do kraja........
  21. Au lepa,koje godiste , koliko je presla i ova slika je iz Jovicinog dvorista jel tako
  22. Znas kako je kod nas vozim duge ture ali to je 15-20 dana u godini ostalo vreme sve po malo s tim sto ne idem off road osim ako se na putu ispreci pa moram. Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
  23. Od Jovice sam moju Afriku kupio
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja