E "DRS" druze nisam imao nameru,tek sada sam video da sam tebi replicirao sto mi uopste nije bila namera to je ispalo slucajno hteo sam samo obican tekst da postavim .Tvoj tekst je bio poslednji moj je trebao da bude ispod njega..tehnicka greska . A sto se tice demagogije, da lici na to, ali ceo svet pociva na njoj