Jump to content

Moto Zajednica

milomir22

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1897
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: milomir22

  1. Ljudi, zamolio bih vas za pomoc oko majstora i servisa kod kojih bih mogao da servisiram svoj Piaggio x9. Nalazim se u Kragujevcu i potrebno mi je sto vise lokacija servisa i njihovi telefoni. Ko god zna nekog dobrog majstora, nek ostavi njegov broj ili adresu. Hvala!
  2. Jel moze neko da mi kaze svoje misljenje o gumi Michelin gold standard, posto sam kupio motor sa ovim gumama.
  3. Hvala puno!!!
  4. Ljudi, posto sam nov u svetu skutera, interesuje me koje ulje mi preporucujete da sipam u moj piaggio 180 amalfi i koliko staje u karter. Takodje me interesuje koliki bi trebalo da bude pritisak u gumama na istom skuteru.
  5. Ljudi, postao sam ponosni vlasnik maxi skutera piaggio x9 180 ccm pre neki dan. Skuter sam uvezao iz inostranstva i opste stanje skutera mi za sada deluje ok, ali me interesuje da li je moguce ovaj skuter upaliti na neki drugi nacin ukoliko zakaze anlaser ili akumulator. Znam da nema polugu za paljenje (kurblu) koju imaju skoro svi skuteri od 50 ccm, pored sistema elektricnog paljenja.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja