Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Ja licno mislim (ako smem, jer nije moja fotka) da Bogi nije nista lose uradio sa fotkom, a i ne vidim nista lose ako neko iskaze zelju i trud da promeni (u pozitivnom smislu) neku fotku!! Licno mom oku vise odgovara originalna "blaga" varijanta, a ne kazem da je sam rad los!! Naravno oko ove fotke se ipak Najzli pita...! Sorry for off-topic!!
  2. Jos jedan crvenokosi zavodnik Vlaska narodna nosnja... Srpska narodna nosnja...(in bw ;D ) P.S. Ovo nisu moja deca, slikano na kulturno-umetnickoj manifestaciji "Ceteresko prelo 2009"...
  3. Meni licno se svidja originalna verzija, nekako je "blaza"... :)u svakom slucaju dobar uradak
  4. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Lale idi preko imageshack-a... Bas me interesuje kako to izgleda!!
  5. SAE 30 je mnogo gusto...! Izbice semerinzi kad'-tad'!
  6. PICASOO MZ

    Svilajnac

    Vujo, ja nisam mogao da izbegnem a da ne probam tvoju Hondu...svidjaaaaaaaaaa ;D ;D Sto se elektro-skutera tice probao ga, malo nezgodno sve sam imao osecaj kada stanem "gle ugasi se"... ??? medjutim "das gas" i on prede dalje i to citavih 40 km/h sa mojih 105 kg-a :o Kobaje nije htela ni macka da jede, ko ce to da slika :D Kada ces da ugradjujes regler?
  7. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Defilee ne vozim jer uglavnom idem ispred njih da slikam, a nije mi nesto privlacno da se "guzvam" sa razno=raznim napaljenim facama(nekada ih ima malo a nekada bas ihahahaj...skoro svaki drugi )! Sto se rucice tice ja sam nesto vario gusanim elektrodama(pod pretpostavkom da je od gusa) i nije nikako drzalo, a s' obzirom da je kocnica u pitanju preporucio bih ti zamenu!!Bez obzira kako se nabudzi, to vise nije to!
  8. PICASOO MZ

    Svilajnac

    Jel' si ti to kibicovao moj motor, a... Moram da te razocaram stari duze, nije na prodaju ... P.S. Sto se kobaja tice, "odlicne" su iako ni macka nije htela da ih jede :D ali bitno da smo se malo druzili i dobro izrazgovarali!!
  9. Wave, odlicna sve do jedne-bravo!
  10. Jes' da nisam iz te price (za sada ) da mi trebaju koferi, ali moram priznati da je ovo jedan od najlepsih (u pravom smislu te reci) postova koje sam procitao u poslednje vreme, ne samo na BJB-u vec uopste na NET-u... Svaka cast prezimenjace !
  11. Mozda i za krimi roman!!?
  12. Sto ti je "los" posao : Gde ces pre crni Vujo :D da l' za Svilajnac da l' za Temerin ?
  13. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Retko ko na defileu nosi kacigu...!
  14. Evo ja se stidim, ali jednostavno nisam imao nista u arhivi na ovu temu a vremena nema da se fotka namenski...sorry :-[ P.S. Glas'o...!
  15. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ama nisam menjao jos jednu svecicu, nego je nisam zavio kako treba a MZ isao bez obzira na to!
  16. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    I kod nas u Svilajncu voze kao da nema nas motorciklista, kako li je tek kod vas u Bg-u!! Samo se ti lepo odmori i fizicki i psihicki a Golub ce se srediti polako i na tenane...a tu su i sokolovi da pomognu Bitno da je sve proslo kako je proslo, a moglo je gore!
  17. Pretpostavljam da ces se javiti kada budes dolazio, zar ne :
  18. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    MZ JE CUDO!! Primetim ja u zadnjih par dana da mi se cuje neko cudno "cuftanje-puftanje" kod motora...Reko' opet se auspuh izvukao iz grane! Bobber malo losije pali, malo "lenjo" vuce...Reko' svecica je matora, zamenicu je! Juce dosao sa posla, osecam ja izduvne gasove negde kod glave motora!! Savijem se i pogledam ulja koliko hoces u kanalu kod svecice...Rek'o sje*ao sam se pukla glava!! Savijem se pipnem svecicu ona padne!!!!!! Covece, MZ je radio iako je svecica bila samo naslonjena na rupu cilindra znaci drzala se samo na jednu lozicu navoja-jel' moguce!!!? Kada sam menjao svecicu pre par dana (kada me bobebr zaje*ao u rano jutro) samo sam je zavio rukom, razmisljajuci da cu da je zavijem kljucem kada dodjem kuci, tako da sam to i zaboravio!! MZ je cudo ljudi moji... ;D ;D MZ I LOVE YOUUUUUUUUU ;D ;D
  19. Imam ja ovaj sto sam skinuo kada sam stavio Joskin elektronac...ali nije ispravan-istosile su se platine na konektorima! Kada je mene poceo da zeza regler bez razmiljanja sam stavio Joskin i mogu ti reci radi bez problema!! I tebi bih savetovao da ugradis elektronski!!
  20. Mislim da je Nucleus sve rekao...odlicna!
  21. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Deder kazi kako si ti, jel' sve u redu?
  22. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Znaci...nista bez biciklova!!
  23. Ubava slickata...
  24. Vala Lijane pravo zboris...!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja