Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. PICASOO MZ

    JawaMania

    Ekstra Jawa bobber... (vise na http://www.darkstarkustoms.nl/projects/jawa.php)
  2. PICASOO MZ

    JawaMania

    Par Jaworki
  3. Ja sam za sintetiku ili polu-sintetiku... Elem... Upravo sam pronasao ulje koje mi se svidja po svim karakteristikama (curenje-podmazivanje-rastvaranje u benzinu-cena...)SRPSKI PRODAVCI za*eru stvari!!! Pa popizdeo sam juce, samo jedna prodavnica u Svilajncu prodaje Dolmar 2t ulje, od prosle nedelje ih obilazim sa pitanjem: "Ima li ulja-Kada ce ga biti" S' obzirom da je MZ-u prodavnica u blizini zgrade, svratio on juce i salje mi poruku "stiglo ulje", nakon desetak minuta druga poruka od MZ-a: "ali nije stiglo 2t vec ulje za podmazivanje lanca motorki"!!! Onako popizdeo, odem popodne do njih (posto ih poznajem pa sam malo bio i nekulturan ) kaze gazda : "Je*i ga za*eb'o me dobavljac, nije lepo procitao porudzbinu, pa doneo ulje za lanac!" "Pa sta ja da radim?" "Pa, uzmi neko drugo, dok ne dobijemo za mesavinu" "A kada dobijate" "Nemam pojma, mozda sledece nedelje-mozda one druge nedelje...sve zavisi" " ???" Tako da bez obzira, koliko neko hoce da bude pedantan prema svom motoru i da ostane veran ulju za mesavinu-to u zemlji Srbiji nije moguce... Iskreno, cisto sumnjam da ce i uzimati vise to ulje dok ne krene ponovo sezona trimera-kosacica i ostalih zajebancija
  4. Sta ce ti sissy na bobber-a ? Mislim, lepo si ga uradio ali na bobber-a mi ne ide sissy nikako... :-\ Jel' su ovo led-stopaljke levo i desno ispod migavaca?(Ako jesu gde i koliko $ i kako si zadovoljan vidljivoscu?)
  5. 1. Sneža i Duki (pa ona prvo, da se zna ko je gazda Cheesy) 2. MZ 3. 4. Vuja 5. Vule (Balansero) 6 Ako bude vremena posle posla, doci cu sam...!!
  6. PICASOO MZ

    Ratbike

    Mislim, sta reci nego :P :P Nego dobro raznih ljudi ima, jel' te?
  7. EKSTRAAA Bravooo
  8. Kada su se dokopali piva i klope, zaboravili su zasto su krenuli...godine cine svoje ;D Neko je promatrao sa visine, a neko je morao i da radi
  9. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ja koristim Modricino SAE 80 i mislim da mu je bas potaman...!
  10. Znaci mene ste odje*ali ?!
  11. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=14755.560
  12. Bre stvarno mi je ovo cudno...Do sada sam cuo da se problem sa trecom manifestuje(najcesce kod TS 250 sa 4-oro brzinskim menjacem) da izbacuje iz III brzine...! Na ostrijoj voznji radi lepo a na manjim obrtajima proklizava e to mi je zaista cudno!?! Mozda ce neko od majstora znati u cemu je "fazon"!?
  13. Ih da je malko ostrija...nice idea!
  14. PICASOO MZ

    Ratbike

    Ne razumem, pa jel' on to cuva u sobi ili ga vozi?? Ako ga vozi, stoji li pored njega i brani ljudima da ga slikaju, u cemu je fazon ???
  15. PICASOO MZ

    Ratbike

    Odlicni su ratbike-ovi... Jel imate neke domace slike, kao recimo taj dizel?? Evo par sa net-a
  16. Pitam se-pitam...Sto niko ne cita prvi post (ili bar naslov teme) ??? ???
  17. ...a i manje je fotografa
  18. Bravo za rad-to se zove ljubav...jos jednom svaka cast!! APN-ac je kao lutka... Ovo je bio moj prvi rad-restauracija... Tomos 14m pre: i posle: A ovo je drugi rad-prerada... MZ TS 250/1 1979 pre: malo posle (verzija 1): i posle (verzija 2 ):
  19. Vozila pod pratnjom moraju biti vidno obelezena svetlosnim signalima ili vozilom pod istim signalima koje ih predvodi, ako se ja dobro secam...? Po ovome kada po selima sahranjuju nekoga pa se u koloni krecu magistralnim putem do seoskog groblja, lice iz sastava pratnje (citaj: ozalosceni rodbina, prijatelj, kum itd.) imaju pravo da legitimisu vozace ??? ???
  20. Meni to lici na proklizavanje kvacila na radilici... Pitao sam te za prelazak preko rupa jer se to meni desavalo, a u pitanju je bio labav lanac koji je, kada se sabiju amortizeri jednostavno preleto preko zubaca na lancaniku!
  21. Samo napred-odlicna voznja!
  22. Deder, dokumentuj tu ideju, da vidimo sta si zamislio i kako napreduju radovi!
  23. Kako prokliza? Vrti u prazno? Izgubi snagu? Jel' ti se to desava posebno kada prodjes preko neke vece rupe, pa kada secne on kao da prokliza??
  24. Opa, jos jedan MZ u najavi u Vujinoj ergeli...
  25. Vala Arakise lepo zboris... Iako zivim u "palanci" okusio sam "bliski susret" sa privatnim gorilama jer sam se drznuo da (kao novinar na zadatku sa vidno istaknutom legitimacijom) slikam dzipove politicara koji je dosao u "selo"! "Ljubazno"zamoljen od strane dva dvometraska majmuna morao sam da obrisem sve sto sam imao u aparatu ??? nema rasprave-hvala i dovidjenja No, kao ste rece Steva:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja