Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Gledao sinoc na nekom francuskom kanalu reportazu sa trke "Isle of Man"... S'obzirom da nisam ljubitelj R-ova i takve (citaj: brze) voznje, odusevio sam se!! Prikolicari jure kao ludi, svaka cast za onog "balansera"...!Ima mu*a k'o lubenice...!!! Ovi na R-ovima su ludaci zivi, ja sam se ziv us*ao gledajuci onboard kameru...svaka im cast!! U globalu znam da se ova trka odrzava na nekom ostrvu koje zatvore na tih par dana, e sad' me interesuje... jel' to legalno ili ne? jel' se ucestvuje timski ili pojedinacno? P.S. Ne nadjoh temu slicnu ovoj, a ako je pak ima neka neko od admin-a postavi link a ovu neka lock-uje...
  2. Bravo King!!
  3. Ako zelis pobediti-ne smes izgubiti... :D
  4. Proveri lagere...!
  5. PICASOO MZ

    mk CRNA REKA

    Da me neko pogresno ne razume-nisam u toku... Jel' to bio javni ili privatni dogadjaj - na javnom ili privatnom mestu?
  6. Kao sto napisah VALJDA... Doduse oni momcici sto su na "kapiji" trazili 200 dinarjeva za ulaz ne nosise nikakve boje...!
  7. 200 dinara ulaz!? Mislim stvarno... :-\
  8. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Prelistaj malo forum !
  9. PICASOO MZ

    Formula 1

    Znaci Alonso je taj glavni "muckaros" :D mala-sala!!
  10. PICASOO MZ

    Formula 1

    Ne bih rekao da bi Flavio napustio "cirkus" za rad povecanja zainteresovanosti istoga!? Muckao je Djole, muckao...mada kada bolje razmislim svi oni po malo(??) muckaju!!
  11. Znaci bilo je "izgubljeno magarence" :D (ko ne putuje ne moze se ni izgubiti, jel' tako...?) Sledece godine da se spremis pa na "Mokranjceve dane" :D Bravo MZ...
  12. U Srbiji jos uvek ima ljudi koji nemaju kompjuter, o konekciji da ne govorim!! Ni Ja nemam nekih vecih problema sa otvaranjem OVOLIKIH slika, ali pomislim ponekad i na one koji imaju dial up-pomislite i Vi pre nego okacite OVOLIKE slike!!!
  13. MZ mi se javio oko 11 h, bio je u Golubcu...!
  14. Veoma pedantna prerada... Nesto izmedju BMW i Indiana... Toliko je neobicno da zasluzuje postovanje! Bravo...!!! P.S.Ja bih maknuo plave farove(i prednje i zadnje) i kockaste migavce i stavio neke "spicaste-starinske"
  15. 19.09 centar Markovca-tacnije skolsko dvoriste (??)... To je sve sto znam!! Organizatori su (valjda ?) Silver Riders, pa neka se neko od njih oglasi!!
  16. Srecan put MZ...Ocekujemo izvestaj (sa slikama naravno)!!!
  17. E pa bre preteraste ga sa velicinama slika !!!!!!!!!!! Ja sa ADSL-om jedva otvaram, kako li je ovim ljudima sa dial up-om... Ne budite lenji pa smanjite slike pre nego ih okacite !!!!
  18. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Gresis, ovaj silno gresis sinak
  19. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ti nisi odavde, a ...? ;D ;D Evo majstora: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&action=profile;u=3891
  20. Ako sam te lepo razumeo nece da pali kada je vruc? Proveri u kakvom je stanju akumulator, pa svecicu, pa platinu a mos' i kondezator...!
  21. Dolaze kisni dani pa ce i foto nadmetanje (valjda)zaziveti!! Bravo za sve ucesnike!!
  22. Trazi ti lepo vecu sumu, pa se nadjite negde na sredini!! S' obzirom na ovo sto si napisao nece taj u zatvor sigurno-ne boj se!!Sve je to ista "kompanija"!!
  23. Nije sve u PS-u, ima nesto i u oku (a Boga mi i u aparatu)
  24. Cestitam kupovinu!! U zdravlju se vozio...!
  25. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Kako za koga... Ima jedan u Svilajncu sto radi tockove za biciklove i motore, promeni zice o'cas posla, al' je mnoooogo skuuup-primera radi za poni biciklu 20 i kusur zica preko 20 evrica jbga znanje se placa...!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja