Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Odicna tema, posebno za nas koji smo zeljni "kradje" zanata Hvala Srdjo !! P.S.Nemo' da se ulenjis please!!
  2. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Crkla svecica...Zamenio svecicu i sada bobber samo "prede"!!
  3. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ma ja bih rekao da je presis(k)ao...Stao na kiosku da uzmem novine i da podjem kurbl-kurbl-kurbl i nista...Reko' koliko je sati-odoh ja na posao (da me ne utepa gazda) pa kada se vratim 100% ima da kresne na prvu kurblu!!MZ je to kada mu nije nista onda mu je svasta i obrnuto :D
  4. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Izdade me voljeni bobber jutros pred posao :'( S' obzirom na okolnosti desavanja, izgleda da je samo presisao, posto sam zurio na posao nisam imao vremena da se bakcem sa njim... Danas cu ga pregledati!!
  5. Ovaj se MZ lepo zakucao negde...!
  6. Kao sto kaze "sveta knjiga-manual" uz malu pomoc deklaracije proizvodjaca ulja... Ali 2% je 2% ;D
  7. Ama bre MZ, covek misli na ona tri MZ-jca sto su perdacila od PO preko SV do AR i nazad ;D...!!! Jos se nisi probudio kako treba, a? :D
  8. Lepo, lepo...nego, cudi me da nema ni jednog MZ-a ?!?
  9. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ovo je nas drugar Svakak iz Hrvatske, potrazi njegove postove ima i o njegovoj poseti Nemackoj!! Nego Svakaka nema vec duze vreme, da se i on nije uobrazio od kada je promenio MZ-a!?
  10. Vidim ja Makice da se Kawasaki-ju ne mili druzenje sa MZ-ejcima ...salim se naravno!! Ubavo motorce, nema sta...!!
  11. A jel' ovaj deckic Vuja? :D Znaci Vujo, resio si da okrenes drugi list...Bez brade ali sa kosom!!Bravo!!
  12. Svaka cast odlicno izgleda, popravljen majstorski...!
  13. Kako da ne : rucni rad kao sto je i ovo rucni rad :-\ : ...ili ovo: Dag je u pravu naleteo sam negde na net-u na firmu koja pravi ovakve igracke serijski...Ako nadjem web adresu okacicu je ovde!! Kakav crni rucni rad
  14. Pipi get's high... :D :D
  15. ?? Koje slikice?
  16. :P :P :P Sve si omatorio bre :D
  17. 'Oces da se kladis ? EXIF data: DSCF7759 Date/time original: 12.07.2008; 17:31:38
  18. PICASOO MZ

    JawaMania

    Evo kako se nekada polagalo na Jawa-ma...Duple komande ti vozis a instruktor te(od pozadi) poducava (dok se blagajnica smeska)
  19. Ovde je bila subota, pa te opet ujela... :D
  20. Prosetasmo juce ja i Mihac nase konje od Donje Resave, preko Gornje Resave i Pomoravlja pa nazad u Donju (pitomu) Resavu... Lagana voznjica od nekih 100-tinak km-a prijala je i nama a i konjima, nisu se uopste zalili, samo su "galopirali" ;D Nedaleko od granice izmedju Gornje Resave i Pomoravlja, Mihca je (ponovo!!) pronasla osa...Metalni Zipp je dobro dosao da o'ladi rane junacke :D Tamo su mi koreni... Malo offroad-a nije na odmet! Sta je jedan potok za MZ-a, jedino sto je Mihac bio nervozan sto ga svaki cas zaustavljam da bih slikao!! E ovo je reklamna kampanja za Cocktu i to pred "seo'cku zadrugu"!! ;D
  21. Kao dva dupeta i oko :D Zimus sam sje*ao klip. Dosao je majstor Bokilic i gledali smo nov i neki stari klip(iz '80-tih) koji sam imao medju delovima koje mi je dao cica uz motor... Znaci razlika je DRASTICNA ne samo u tezini nego i u finalnoj obradi...Stari klip je u gornjem delu za par stotih uzi nego u donjem delu-razlog tome je da se u gornjem delu vise greje. Novi klip (made in Cibitkovica) je istog precnika i gore i dole!!! O karikama da ne pricam!
  22. Diskutabilno je sada odakle je original, s' obzirom da se MZ (ES, TS, ETZ) vise ne proizvodi i da je fabrika do nedavno bila pred "gasenjem"!! Primera radi: Meni su u jednoj poznatoj BG prodavnici auto-delova za Japanska vozila nudili ORIGINAL JAPANSKI deo za Nissan-a a provereno znam da se moj Nissan proizvodio (ne sklapao) u Engleskoj i da taj originalan deo pravi Engleska firma Lucas!!!!! Sta reci...misle da smo mi iz unutrasnjosti majmuni pa cemo dati PAR HILJADA dinara vise za deo koji je, navodno original jer na kutiji pise neko Japansko ime!! Covek u Nisu mi lepo objasni da imam original Engleske (par hilj. dinara jevtinije od "japanskih" koje su mi nudili u Beogradu) imam Turske i Bugarske za smesne pare, pa mogu da biram...!!!! Kako sada provaliti koji je deo original, prema ceni?? Ne bih rekao...!
  23. "Majstorski" odgovor, nema sta... :-\ Kondezator stavljen nov pre 500-600 km-a... Bobina originalna MZ-ova... Ja pretpostavljam da je platina u pitanju, odnosno da se pojeo plasticni deo koji naleze na osovinu radilice...samo pretpostavljam, trebalo bi neko ko se bolje razume u elektriku (ili problematiku zvanu MZ) da da dijagnozu
  24. Veoma originalno... Nego, koliko se secam ti zadajes narednu temu...!?
  25. Bravo Vlilis... Takodje...!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja