Za leto Bosna f100
Za hladne dane Bosna f65...
Stavljao: Bosch, NGK, Champion, Izolator (Makica mi je poslala-crkla na prvi veci gas!), neke turske samo ima oznaka KK100tm-80 (stara 100 godina radila na jednom Tomosu bt 50 bez problema-kod mene crkla za dva dana)...
Bosna se do sada pokazala kao najbolja!
Sud priznaje samo crno n belo tj. napismeno!!
Ako nema zapisnika sa mesta nesrece onda nema nista ni od suda...
Nego, ti lepo sa njim ili na potpis a ako nece, onda lepo slikaj auto (da znas da ne smes da udjes u privatan posed da bi ga slikao-jedino sa ulice)malo pripreti i nadaj se da ce da "legne"...
S' obzirom da si ga ti nasao a ne policija onda...drzim ti palceve da se nagodite!
Pa, Vujo ti si glodur ovog dela foruma zbog toga sam te i "prozvao", koga cu drugog!?
Steta bi bilo da se izbrisu slike jer samo u MZ Svetu ima mnogo korisnih stvari, da ne govorim o drugim temama!!
Javno je obecano da ce slike biti vracene...videcemo!
E to je pravi SRBENDA, ni Meksicka pustinja mu ne moze nista!! ;D ;D
Bane, zelim ti sto brzi oporavak a Srpsku snajku da dovedes ovamo na kiseo kupus i ostale "zimske carolije"...hebes Indijske i ostale restorane ;D
*Bane, I wish you fast recovery... Serbian daughter in law you must bring down to Serbia to try sour cabbage and other "winter magic"...fck Indian and others restaurants!!*
Jos jednom brz i uspesan oporavak ti zelim i nastavi da nas obavestavas!!
Ja sam na bivsem automobilu (Audi 80) "nosio" ove pijacarke i nisam bio zadovoljan nikako!!
Ubrzo sam ih zamenio obicnim H4, i to je bilo to...e sad' mozda ima neka fora oko sociva fara ili sta ti ja znam, uglavnom meni nisu odgovarale!
Da otklonim sve dileme, Zeka Peka je bio u pitanju, evo kada verni pas donosi lovinu...
Pa zatim Zeka Peka na sigurnom (u rancu)...inace ovo je pravilo medju lovcima da se sva lovina vidno istakne i po pravilo svaki lovac je toga dana mogao da ulovi i da kuci ponese po JEDNOG zeca i po JEDNOG fazana!
Doduse fazane nismo ni videli dok je ulovljeno svega 2 zajca... :-\
A jedinog bambija sam toga dana Ja ulovio i to fotoaparatom (doduse pre ce biti bambijevo du*e :D ali 'ajde sad' da ne sitnicarimo)!