Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Za skorasnju sam glas'o ...samo si je malko vise "odsekao" ali je idejno do 00
  2. Za leto Bosna f100 Za hladne dane Bosna f65... Stavljao: Bosch, NGK, Champion, Izolator (Makica mi je poslala-crkla na prvi veci gas!), neke turske samo ima oznaka KK100tm-80 (stara 100 godina radila na jednom Tomosu bt 50 bez problema-kod mene crkla za dva dana)... Bosna se do sada pokazala kao najbolja!
  3. Ne voli da je slikam, pa to ti je (valjda sam i dosadio detetu ???)
  4. Bravo za pobednika !!
  5. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Sud priznaje samo crno n belo tj. napismeno!! Ako nema zapisnika sa mesta nesrece onda nema nista ni od suda... Nego, ti lepo sa njim ili na potpis a ako nece, onda lepo slikaj auto (da znas da ne smes da udjes u privatan posed da bi ga slikao-jedino sa ulice)malo pripreti i nadaj se da ce da "legne"... S' obzirom da si ga ti nasao a ne policija onda...drzim ti palceve da se nagodite!
  6. Doduse ovo nije zalazak, vec izlazak... ;D
  7. PICASOO MZ

    JawaMania

    Ctrl + "plus" na brojcanoj tastaturi i videces k'o Bog
  8. Pa, Vujo ti si glodur ovog dela foruma zbog toga sam te i "prozvao", koga cu drugog!? Steta bi bilo da se izbrisu slike jer samo u MZ Svetu ima mnogo korisnih stvari, da ne govorim o drugim temama!! Javno je obecano da ce slike biti vracene...videcemo!
  9. Vujooooooooooooo...! Sto si obrisao slike na prvim stranama??
  10. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Srecan rodjendan, a Dukiju srecan "nov" avatar :D odlican je!!
  11. MZ ES wankel...
  12. Jos neki sa Danskog sajta...
  13. Glasao za istu kao i prosli put...!
  14. E to je pravi SRBENDA, ni Meksicka pustinja mu ne moze nista!! ;D ;D Bane, zelim ti sto brzi oporavak a Srpsku snajku da dovedes ovamo na kiseo kupus i ostale "zimske carolije"...hebes Indijske i ostale restorane ;D *Bane, I wish you fast recovery... Serbian daughter in law you must bring down to Serbia to try sour cabbage and other "winter magic"...fck Indian and others restaurants!!* Jos jednom brz i uspesan oporavak ti zelim i nastavi da nas obavestavas!!
  15. Nedavno sam stupio u kontakt sa jednim momkom iz Danske koji prepravlja starog MZ TS-a u bobber-a... Interesanto!!
  16. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Pa sta je ovo ljudi...? Vodite racuna!! Najvaznije da ste svi vi dobro, a limovi se ili menjaju ili peglaju ili bacaju...!
  17. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ustaj Vujo iz kreveta i pravac na "pelcovanje" !!
  18. PICASOO MZ

    OLDTIMERI

    Ima jedan DKW u Svilajncu!!
  19. ^^^ Vesele '80-te, jel' da ? ^^
  20. Mitrovdanski sneg...
  21. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Floyd-e ja nesto razmisljam, pa se pitam: "Sta ti sada vozis?" APN, MZ ES ili onaj fen ??
  22. Ja sam na bivsem automobilu (Audi 80) "nosio" ove pijacarke i nisam bio zadovoljan nikako!! Ubrzo sam ih zamenio obicnim H4, i to je bilo to...e sad' mozda ima neka fora oko sociva fara ili sta ti ja znam, uglavnom meni nisu odgovarale!
  23. Da otklonim sve dileme, Zeka Peka je bio u pitanju, evo kada verni pas donosi lovinu... Pa zatim Zeka Peka na sigurnom (u rancu)...inace ovo je pravilo medju lovcima da se sva lovina vidno istakne i po pravilo svaki lovac je toga dana mogao da ulovi i da kuci ponese po JEDNOG zeca i po JEDNOG fazana! Doduse fazane nismo ni videli dok je ulovljeno svega 2 zajca... :-\ A jedinog bambija sam toga dana Ja ulovio i to fotoaparatom (doduse pre ce biti bambijevo du*e :D ali 'ajde sad' da ne sitnicarimo)!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja