I ja sam razmisljao slicno: da mi migavci kvare dizajn motora...dok nisam malko provozao (bobber No.1) po saobracaju i uverio se da su zmigavci kao i retrovizori i vise nego neophodni o stopaljki da ne pricam!!
Sve moze da se uklopi u dizajn, ali bezbednost je najpreca !
Dobro dosao, super sada imamo i krosaljku medju MZ ergelom!!
Lepo motorce, nema sta jos malo ulaganja i bice k'o lutka...Drugi motor(za sada) ti i ne treba!!
Evo malo sam juce eksperimentisao sa fokusima, po meni (i mom skromnom oku) ne radi lose.Sta vi (iskusniji) mislite?
Svracao juce do jednog prijatelja koji je fotograf po zanimanju (svadbe-sa'rane i ostale dogodovstine) i pozvao me da svratim ovih dana do njega da isprobamo neke druge objektive-cisto da vidimo kako radi...!
Nemoj da se pravdaš! I idiotom može da se uslika živuljka, ne mora da bude macro.
Pronadjoh i poslah nesto od ranije, Hellena ce proceniti da li sam omasio temu :-[
Ako pazljivo pregledas (citavu) temu "LIFE" videces da dominiraju fotografije koje smo MI (forumasi) napravili!!Doduse, provuce se po koja tudja cisto da usmeri u kom pravcu treba ici fotografija sa "life" tematikom...!
Meni slabo idu te zivuljke, a posebno u macro-u :-[ tako da cu preskociti ovaj put...!
Nego, sto ovoj bogomoljki "prljave" noge, gde je to crna gazila??
Pa valjda i MI i ONE :)
Javi kada dolazite, jer ja bas i ne pratim sportska desavanja, ali kada vi dolazite docicu da "propratim" tu utakmicu!!
Bice to zestoka borba!?