Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. I ja sam razmisljao slicno: da mi migavci kvare dizajn motora...dok nisam malko provozao (bobber No.1) po saobracaju i uverio se da su zmigavci kao i retrovizori i vise nego neophodni o stopaljki da ne pricam!! Sve moze da se uklopi u dizajn, ali bezbednost je najpreca !
  2. Joooooj Drino... :-* :-* sto bi ja tamo pec'o
  3. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    U bre Vujo...ono kad' ide uz ku**c onda ide! Bas steta jer od tog auta zivis...Jel' postoji mogucnost da nesto naplatis od osiguranja?
  4. Fali kajmak i beli luk....ne moze ovako...sedi, 2- ;D ;D ;D ;D ;D Kepo sledeci put profesora da dovedes na licu mesta, mozda i dobijes jaku 3-ku ;D ;D
  5. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Pa onaj sto se vozi... ;D
  6. ???
  7. Ubavo, ubavo nema sta...
  8. Kepo alal ti ... za fotku ;D
  9. Self portrait...(zamal' da me zgazi automobil )
  10. Bice gusto...bravo-bravo-bravo!!
  11. ...i mene!! Nego da se mi dogovorimo, jel' ovde idu NASE ili TUDJE "Slike za razglednice"?
  12. Dobro dosao, super sada imamo i krosaljku medju MZ ergelom!! Lepo motorce, nema sta jos malo ulaganja i bice k'o lutka...Drugi motor(za sada) ti i ne treba!!
  13. Evo malo sam juce eksperimentisao sa fokusima, po meni (i mom skromnom oku) ne radi lose.Sta vi (iskusniji) mislite? Svracao juce do jednog prijatelja koji je fotograf po zanimanju (svadbe-sa'rane i ostale dogodovstine) i pozvao me da svratim ovih dana do njega da isprobamo neke druge objektive-cisto da vidimo kako radi...!
  14. Ej-ej...ne vredjaj mi brend ;D ;D
  15. Nemoj da se pravdaš! I idiotom može da se uslika živuljka, ne mora da bude macro. Pronadjoh i poslah nesto od ranije, Hellena ce proceniti da li sam omasio temu :-[
  16. Vala Bane, pravo zboris imaju nesto...zajednicko!
  17. Molim i 2 x !
  18. Ako pazljivo pregledas (citavu) temu "LIFE" videces da dominiraju fotografije koje smo MI (forumasi) napravili!!Doduse, provuce se po koja tudja cisto da usmeri u kom pravcu treba ici fotografija sa "life" tematikom...!
  19. Delim misljenje ! Takodje...! Interesantnije je!!
  20. Meni slabo idu te zivuljke, a posebno u macro-u :-[ tako da cu preskociti ovaj put...! Nego, sto ovoj bogomoljki "prljave" noge, gde je to crna gazila??
  21. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Pa valjda i MI i ONE :) Javi kada dolazite, jer ja bas i ne pratim sportska desavanja, ali kada vi dolazite docicu da "propratim" tu utakmicu!! Bice to zestoka borba!?
  22. Kako li bih ja saltovao sa ovim cizmama, na bobber-u :D
  23. Sta reci, ;D ;D Ts je TS ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  24. ^^^Svaka cast majstore!!^^
  25. Uf-uf odavno MZ podforum nije bio ovako "ziv"... Samo nastavite :D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja