Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Znaci za Laleta pivo i kobaje... Eh bese lepo tamo daleke 1992 godine...pivo, gitarijada, zezanje, svasta po nesto...!! Mlados' ludos' :D
  2. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    :D :D :D :D :D
  3. Ja glasovo za okrugloooo... Nekako mi je lepse, a i brate lici na prisivak ovako pravougaono mi vise dodje kao nalepnica!!
  4. Evo i pravougaonog ali sa crnom pozadinom...Dakle i ovo je No.2
  5. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Placam pivo i kobasice za onog ko pogodi ko su ova dvojica "obelezena"...! Zajecarska gitarijada 90 i neke...! P.S. U pozadini (kod drveta) je Combe bajker iz Despotovca!
  6. Super je ovako vislje bas lepo istice citavu liniju motora...
  7. I meni se svidjaju oba, jedino da ne bude bela pozadina !!
  8. Cekaj a sta cemo da sijemo...okruglo ili pravougaono ? ??? ???
  9. PICASOO MZ

    Macro

    Super je ovaj potenciometar... :D Dobar fazon i odlicna fotka...!
  10. Po svemu sudeci da si ipak pomesao mene i MZ-a... ;D
  11. 2 Fantje Klemen Regler radi odlicno-kako ga je majstor Joska nastelovao ja ga nisam nista dirao i radi super...ovo drugo sto si me pitao, ne znam sta znaci "upor" tako da ne mogu da ti odgovorim... A evo ti link o ovome sto Joska prica imas i fotografije: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13285.520 P.S. Dobrodosao u MZ dezelo ;D
  12. Probaj da taj hidraulik zamenis SAE 15-40 pa ces videti da ne curi...!!
  13. Nikada ne mozes da znas da li su ti stapovi u toleranciji...! Dovoljno je da su se "pojeli" 0.1 mm pa da ulje curi, posebno ako si stavio "retko" ulje!! Proveri da ti se ulje ne sliva sa gornjih srafova-kod upravljaca!
  14. Evo jedne brzinske varijacije na Vujinu temu
  15. Poznajem Miroljuba ARandjelovica Kemisa :D iz svilajnackog sela Grabovac-ali od njega sam mogao samo harmoniku da kupim :D... Na zalost, mislim da je taj lik (Miroljub Randjelovic) sto ti je rekao da sam od njega kupio motor pogresio... Moj motor je kupljen u selu Glozane opstina Svilajnac od Stanise Zdravkovica (76 god.) penzionisanog gradjevinskog radnika...! Cisto, da ne bude zabune
  16. PICASOO MZ

    Macro

    Dobre slike ali su vise za http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=31706.320;topicseen
  17. Mog ili Mihinog MZ-a...? tvog .... kaze da je stajao u nekom kokosinjcu.... ;) Mislim da si pogresio , bivsi vlasnik mog MZ je jedan deda iz jednog svilajnackog sela koji je bolestan i poslednje 2 godine se slabo krece jedino da si isao u to selo pa da si nabasao na njega, mada i to cisto sumnjam verovatno me je vec zaboravio... A motor i nije bas stajao u kokosinjcu, doduse nije ni u dnevnoj sobi :D ali u garazi jeste
  18. Mog ili Mihinog MZ-a...?
  19. Pozega i Arilje su bas blizu : :D
  20. Bas fino izgleda ova maska... :o
  21. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Da sam na tvom mestu, ja bih uzeo tog ES-a...ne bih ga rasturao neka stoji, nacice se vec neko resenje!!
  22. :D Pa sto ovo nisi radio napolju, crni Miha :D
  23. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    2 x godisnje ili na svakih 6 meseci... Herr Policaj te zaustavi, pogleda saobracajnu, pogleda kada si registrovao pa ti trazi svezu (ako treba) potvrdu o izvrsenom tehnickom pregledu ako nemas iskljuci te iz saobracaja (vise nema teranja na vanredni tehnicki pregled), zatim ti da "cestitku" kod sudije da platis kaznu pa kada platis kaznu mozes da uzmes vozilo ali samo da ga transportujes (zivela Slep-sluzba za 1 evro po predjenom kilometru), pa tek kada uradis redovan 6-mesecni tehnicki pregled mozes da se vratis u saobracaj... Sto bi Metallica rekla..."Sad but true" :-\
  24. Odlicna voznjica... Nego Boro, ko je slikao one fotke u prvim postovima i sa cime??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja