2 x godisnje ili na svakih 6 meseci...
Herr Policaj te zaustavi, pogleda saobracajnu, pogleda kada si registrovao pa ti trazi svezu (ako treba) potvrdu o izvrsenom tehnickom pregledu ako nemas iskljuci te iz saobracaja (vise nema teranja na vanredni tehnicki pregled), zatim ti da "cestitku" kod sudije da platis kaznu pa kada platis kaznu mozes da uzmes vozilo ali samo da ga transportujes (zivela Slep-sluzba za 1 evro po predjenom kilometru), pa tek kada uradis redovan 6-mesecni tehnicki pregled mozes da se vratis u saobracaj...
Sto bi Metallica rekla..."Sad but true" :-\