Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Данас све брзински одрађено .Наравно све на врхунском нивоу.
  2. Све у свему ниси лоше прошао .Могао са да прођеш мноогоо јефтиније са другим т.ј. Јошкиним реглером који је по изјавама форумаша(ником још није црко) много боље и јефтиније решење. Какав си проблем имао са таблом пошто мени не ради км сат а не знамо да ли је пињон или не дај Боже табла
  3. Ново превозно средство је данас добило нове табле.Сутра код ДР Дарета на финално сређивање,нову обућу и онда
  4. Није ваљда променио седиште ,а линк за амортизере сам поставио да сви виде.Нисам знао да су промењени.
  5. Све се баш уклапа у посету Манастиру Хиландар и Светој гори
  6. Покушавајући некако да нашем Кракоњи ублажим бол и пробам преко неких другара у Италији да нађем мало јефтинију таблу налетим на ово http://www.subito.it/accessori-moto/ammortizzatore-aprilia-atlantic-500-pisa-74926724.htm мислим да ја ово екстра цена
  7. Што се датума тиче 23 је ок а што се предлога тиче за треће полувреме подржавам Малу Славију и има места за моторе а ја ћу да договорим све остало(познајем власнике) и данас сам био на клопи са неким гостима из иностранства. Клопа ВРХ Како се договоримо,мени је све једно само да знам на време ако ја организујем.
  8. Шта ти је видиш како је Ђури добро
  9. У здрављу га возио.И добро те служио.Ваљда ти нећеш чути цип-цип звукове као прошли власник
  10. Хвала Не би баш тако био искључив,време ће показати
  11. @ matori351 Срећан рођендан и да се још дууугооо возиш(те) са нама
  12. Моја грешка ,у тој теми има препорука за исте,тј мото панталоне па сам зато препоручио. Није ми била намера да неког рекламирам.
  13. Ево ти већ постојећа тема па погледај мало http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/97800-pantalone-made-in-serbia/
  14. Па по пријављенима видим само једну `иљадарку,можда грешим па се још нека придружи. А што се плана тиче све је могуће у макси скутер организацији, све је ствар договора и величине резервоара неких чланова
  15. Даре је увек ту свима да помогне
  16. А јел може нека мања фотка ова не може да ми стане преко екрана
  17. Продата
  18. Немогуће да са овим атлантистима све ок,ево мало да вам дигнемо тему
  19. Оде и Јамаха
  20. Зависи како га увозиш,ако одеш сам и ти га довезеш,мало јефтиније ћеш проћи.А ако ти то неко услужно ради,рачунај 400-500 евра минимум на ту цену. Тако су мени отприлике тражили.Више се исплати овде га узети за те паре.
  21. Мала шала све ок.Биће извештај ових дана кад се све заврши.
  22. ЈААААОООООЈЈЈЈЈЈ
  23. Ништа онда мени је то мало
  24. Ја сам заинтересован за панталоне.Колико си висок и тежак ако није тајна
  25. Хвала свима на лепим жељама,једва чекам прву вожњу са новим моторином и старим друштвом Данашњи дан је специфичан по још једној ствари .Јутрос ми је био лик да погледа Јамаху за ћалета.Сад ме зове и каже сматрај да си је продао.Тако да у једном дану и купих и продах моторин..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja