Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Инспирисан гледањем документарца ``Why we ride`` ( ko га није гледао нека обавезно то уради) почео сам да размишљам одакле толика љубав према истим Као и велика већина овде присутних почео сам рано негде око основне школе на Торију, па онда аутоматик, ту се завршава прво поглавље моје вожње двоточкаша. Негде око 18-те године гле чуда опет се буди иста и ја после прве велике љубави BMW 323i кога сам слупао,купујем преозбиљну машину за своје године. Kawasaki ZZR 1100 После једне вожње само са кацигом на глави мало брже од дозвољеног,схватио сам да ипак то није за мене и да морам да баталим или Пре 7-8 год почиње и треће поглавље у мом животу возача двоточкаша. За сада најлепше,упознао одличне људе,створио лепа пријатељства. У овом периоду схватам да је то права љубав(прво што урадим ујутру је погледам да ли ми је све ок са скутером ) После вожње сам смирен опуштен и веома задовољан,а богами и сви око мене.Ни мала несрећа коју сам доживео није ме пореметила нити умањила жељу и љубав ка вожњи двоточкаша. Е сад оно што би ја волео је да чујем од Вас ,шта вас нагони да возите своје љубимце и љубимице? Поделите то са нама само напред
  2. Ово је путопис за ово доба године
  3. Поздрав,ево и ја да ти нешто паметно нашишем Тај Кимко којег си видео није РИ он је почео да се производи од 2009, има другачије кочнице, и има ознаке у црвеној боји.Тако да тај није оно што продавац каже. О осталим моделима могу само теорију да ти причам јер сам сваки од ова три модела веома кратко возио(читај пробао),али ме је Буги до сада највише одушевио. И ја сам у потрази новог максија за себе тако да само полако,пробај сваки од модела,сваки има своју причу и пазари оно што ти највише легне и у најбољем је стању. Поздрав и срећно са куповином
  4. Видим жмигавце на крају кормана уместо тегића за напред а шта си смислио за жмигавце позади,ако си их уопште планирао. Иначе је све врх од почетка до краја Мени само резервоар мало боде очи али то је ствар укуса
  5. Око сома више од Кимка ,не знам дал` вреди?
  6. Јефтинији БМВ-ов брат.КYMCO MYROAD 700i 699,5 кубика и 2 цилиндра 44кв/63кс
  7. Welcome
  8. Какав мотор. Кад тад ћу возити овако нешто,има пар кандидата али овај је
  9. Свака част момци екстра путопис Бугиман је једини нормалан,па шта друго јести на мору него плодове мора
  10. Читаш ли ти ишта дечаче ил само онако пишеш Госпођа Поп је тражила и добила бољу позицију наслона на коферу
  11. Питам зато што сам на огласима видео примерак само са великим кофером и АБС-ом али без бочних,нема ни носаче па зато питам. Лично мени се свиђа онако,далеко од тога да је ружан,пробао сам млађег брата од 250 и баш је занимљив са одличном циклистиком
  12. Мене занима јел једина разлика између обичног и ГТ-а у бочним коферима
  13. Прочитај мало о томе свему на другом месту. На пример овде Макси скутер Мислим да ћеш наћи одговоре на сва своја питања. Поздрав
  14. Ево један занимљив Голдвинг
  15. Пре неки дан сам сео на Голд Винга, јес мало старији ал је за неповеровати. Ако будеш седео на њему Лаки биће ти јасно веруј ми
  16. И ове године ћу морати да пропустим ово дружење,старијем клинцу ми рођендан,а после радим.Да није рођендана, дошао би сигурно да вас видим све. У сваком случају леп провод желим свима
  17. Хвала на разумевању.Не гарантујем низакога.Ако буде нешто паметно јављам ти. Поздрав
  18. Извини знам да је глупо питање за некога ал мени није,а што не ради више у Лудој кући и кад је тамо радила? Ја сам у том послу дуго,па можда могу да помогнем
  19. Па нормално,ако је толико и мања гума,теби је 13-ца позади а њему 16,Само у томе нек је разлика. Има лик на форуму продаје Метцелер па видите код њега које су цене,нудио ми је прошле године кад сам тражио себи Мишлен, ја сам о тој гуми чуо све најбоље. Очигледно да смо у клубу пробали све гуме,Данлоп,Пирели,Мишлен,Сава,ето и Панта вози Метцелер,свако вози оно што му одговара,овде размењујемо искуства и ваљда можемо наћи најбоље решење за наше љубимце а богами и наш ЏЕП
  20. Срећан рођендан колега
  21. Видео бре који идиотизам,има и занимљивијих начина да се оде до гробља
  22. Ово нећу да ти опростим да знаш,ја сваку трку пратим и волим да гледам.И сваки вид ауто-мото спорта гледам ма колико то некима било сулудо. Ово остало нећу да коментаришем и да расправљам, кад већ постоје људи са стране који су се возили са нама и ишли на далеке путе,па нек се они изјасне ако уопште треба неко о томе да се изјашњава. Предлог колеге сам видео још кад отворио прву тему и свидела ми се идеја и то је то. Не би више никог замарао својим писанијем,ја само једва чекам да променим моју ждребицу и да се поново возам са мојим другарима. Макси поздрав свима
  23. Mислим да је 13. понедељак,таман имам времена да спремим моторче за вожњу
  24. Чисто да се нешто дешава. НОВА ЦЕНА 800 Е И даље није 100% фиксна,све је ствар договора
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja