Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Ja se ne bih dalje nervirao,probao i ja sam sa drugarom pola smo bacili pola pocepali.Bolje pusti majstore da se igraju ako su u pitanju plastike na scooteru.I da,naravno sve zavisi od kvaliteta folije.Ima ih od 60e m2 a ima i za puno manje.
  2. Kad smo se 2. Maja vracali iz Vrsca na dva mesta su nas automobilisti upozoravali na radar blicanjem. Ja generalno uvek blicam bilo da sam u kolima ili scooter.
  3. Ma to je isto kao i za maks nosivost automobila.Ljudi sami placali promenu saobracajne dok se neko nije setio da ih tuzi.Sad to rade o svom trosku.Meni na Q.0.ali ja sam registrovao u martu,bas da vidim sledece godine sta ce da bude.
  4. Важи Сале, чим савладам ову мало компликовану ImageShack технику качења фотографија, добијете свеже сличице кањона Матка и још доста лепих ствари из Македоније. Лепа вожња п.с. батали имагешакићку и пређи на фотобукет (photobucket) пре уплоада смањи слике у неком програмчићу нпр. фотошоп, кад набациш слике на фотобукет на свакој слици имаш линк ,ископираш и убациш у текст.......................... просто ко пасуљ Па стварно просто ко пасуљ... Хвала мајсторе... Ma sve je super ali ja 2 sata kasnije ne mogu da vidim tu tvoju sliku. Svaka cast za putopis i upornost.
  5. Ti da se kupas ?Od kad to zercovi znaju da plivaju? Samo provetravanje bez kontakta s`vodom tako rade pravi bajkeri.
  6. Hvala na brzom odgovoru.I imam jos jedno pitanje da li si vizir tretirao nekom hemikalijom sa spoljne strane posto meni kisa pri brzini od 70-80 km/h nije klizila niz vizir?
  7. Da ne bih trazio Zekin post o Caberg kondi,imam jedno pitanje kako mu se ponasala po kisi ako je vozio po istoj.Primetio sa da na gornjem kederu pri krajevima fali isti pa tuda ulazi malo vode. Izvinjavam se predsedniku ako sam nesto offovao.
  8. Danas nenadano pala voznja po kisi sa City gripom i mogu reci da sa zadovoljan.Naravno preko pesackog lagano jer na njemu nema gume koja bi drzala.Moje skromno misljenje je da drzi isto kao i na suvom
  9. Cestitam i ja.Sto da ti bude bolje nego nama ozenjenima
  10. 1. Zeka Peka i drugari 2. Alex bgd 3. Rumba 4. dadinho 5. alexanto 6. SharkY 7. Satelis 8.bracabgd 9. Posto vidim da moze i bez AA,evo i mene da se prijavim.
  11. 1. Osnexus (subota) 2. Šipi i Lula produzeni vikend 3. AlexBGD (subota i nedelja) 4. Fanky - subota i nedelja 5. SharkY - nedelja (ako nešto ne iskrsne... ) 6. rohirim + snajka na probnom radu - nedelja 7. Satelis < nedelja > 8. burgman75 ( nedelja ) 9. SuperPOP kotlić-striptizeta tj sub-ned 10. AcaS - nedelja 11. COBE -subota i nedelja ( potrudicu se iskreno iz sve snage ) 12. Hogar strašni (nedelja) 13. Румба (субота и недеља) 14. Sasha & Vesna (nedelja) 15.Culle (nedelja) 16.Panta_kg i Skvo,(nadam se oba dana) 17. Zeka Peka i drugari (subota+nedelja) 18. NeCi i GaGa (verovatno oba dana) 19. Drakula 20. Motor_che 21. blok.... Djuxy (verovatno oba dana, a možda nagovorim i ženu) 22.Salerma_89(verovatno oba dana) 23.bracabgd(nedelja)
  12. Juce Mata obavestio da je stigla guma.Kaze dodji sutra ili ponedeljak.Ko ce cekati ponedeljak i pravac Mladenovac. Lep dan za voznju nema veze sto sam sam.Brzo nasao Matu i bez GPS-a.Krenula demontaza kad stize kolega rohirim sa "snajkom na probi" malo se ispricali,dok je Mata ekspresno demontirao i montirao tocak.Uz obecanje da se vidimo na nekoj voznji rastasmo se i ja odoh da probam toliko hvaljeni City grip(s`razlogom).Nisam neki vozac ali meni se dobro dojmi za sada. Pozdrav
  13. Sa novim ljubimcem?Sta ga krijes ko zmija noge.Vidimo se sutra 99%
  14. A sta se desava sa sutrasnjom voznjom?
  15. Jel ostaje nedelja u 9h?Sutra bi trebao do Mate po gumu,pa taman da je testiram u nedelju.
  16. Moze,moze,moze
  17. Cestitke sutra kad se sve zavrsi. I kad cujemo detalje.
  18. Vidim da je kolega ALEXBGD prodao svoje sokocalo. A sad verovatno AA
  19. isti dan uplacena kaze sl petak! zivi bili pa videli. Cekamo i videcemo,ali cu sledeci put dobro razmsliti kad i kod koga porucujem gume.
  20. Evo ja je jos cekam,placena guma 28.03.
  21. E pa ovako. prvo cestitam na novoj kategoriji izrada dozvole traje od 7 do 10 dana.Sa papirom koji ti oni daju u LJermontovoj NE SMES da vozis motor! imas staru dozvolu i sa njom smes da vozis kola, a kad odes po novu staru ce ti ponistiti. Nista ti ne treba da kopiras.samo predas to sto ti daju u auto skoli i to je to. Naravno da placas izdavanje nove vozacke dozvole(na oglasnoj tabli u ljermontovoj imas primer kako treba da popunis 3 uplatnice.) Sve zajedno je oko 1500-2000 dinara. jedna od te 3 uplatnice ti je za upis nove kategorije,druga je za izdavanje nove vozacke dozvole,a za trecu nisam siguran za sta sluzi.tacnije zaboravio sam. Slazem se s kolegom da ne smes da vozis sa papirom koji ti izdaju ali se ne slazem sa njim sto se tice izdavanja dozvole.Ja sam polagao za A i samo radio dopunu kategorije i ako sa imao staru dozvolu.Isto se ceka 7-10 dana i amo da znas moras da imas vazece lekarsko uverenje inace moras ponovo da ga vadis(samo trosak).Evo linka sta sve mora da se plati i sta ti je potrebno. Dopuna kategorije Pozdrav
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja