moje mishljenje je da su se kinezi debelo probili kod nas u zadnje 2 godine iz samo jednog razloga a to je cena... tj. usled nedostatka novca izbor je sveden samo na kineze i na ulicama ih ima preterano mnogo... najvishe skutera i onih choppera...
ma jeste da su se probili po ceni ali mislim na kvalitet,jos uvek nisu dorasli japancu ili apriliji recimo,,a da su jeftini jesu,,mada ce se potruditi verovatno iz tog razloga da daju kvalitet pa ce mozda i biti jos bolji jednog dana,mada oni choperi smesno izgledaju,vile su im ocajne a tek onaj ocajni roto menjac,,fuj,,ali hjusongic obecava,,vreme ce reci svoje