Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ;D ;D ;D
  2. pozdrav i tebi u nadi da ces uskoro da se docepas nekog motorceta ;D
  3. auu al se tamo uziva
  4. e a tamam se spremio da osvojim prvo mesto a oni me zajebase ;) velika steta ali ko zna mozda ce naci neku drugu destinaciju, ;D ja sam sa nestrpljenjem cekao da gledam prenos itd,,,steta,,ko zna mozda i promene odluku
  5. pozdrav i dobro nam dosao ;D
  6. bokilic

    rotax 123

    da ti nije crko fraj lauf???
  7. e ako je rikov neznam,ja sam veliki facom platio 167e u nemackoj a mali 98e,,mislim da ima u luisu jeftinijih kilo kljuceva. ???
  8. pozdrav i vama iz svilajnca ,mora da svratimo kod vas na jagnjence i prasence ;D
  9. svaka cast sci,evo i ja cu da sponzorisem put sa neki dinar ;)
  10. honda je to a cbr 900 je extra motor,,prelazi mnogo veliku kilometrzu trpi raznorazna akanja i mucenja,i u svojoj klasi je medju najboljima
  11. pozdrav iz svilajnca ;D ;D ;D
  12. bokilic

    GSX-R 2008

    ma auspluh mi je skroz bezveze ko piletu sise mu stoji
  13. pa nije musko nego zensko :D :Dvaljda se pise dobrodosla
  14. ja nekako najvise imam poverenja u motul,,ali i likvi moli pravi dobra ulja,ima kod nas da se uznu ja sam ih probao par puta i priznajem da su dobra,, ali mi je i dalje motul nezamenljiv
  15. najbolje ulje i ja ga sipam
  16. dobro nam dosao i daj boze da kupis nesto vece pa da se svi lepo vozimo ;D ;D
  17. a i ako te te neko prijavi za buku sam mrdnes ruckicu pa posle nek trljaju glave ko je prosao ;D ;D ;D
  18. to je prava stvar a ces tisi a ces bucniji samo mrdnes polugicu ;D
  19. pozdrav i tebi ;D
  20. stvarno nema slike ???nesto nestimuje ???
  21. a i pola cvaja se smesno cuje sa tim nabudzenim ausplusima,,pa ceo tim proracunava lonce za cvaju a mi ce se nadjemo pametni da ga napravimo u garazi,,ajd malo da povadis prigusivace blokadu ako je ima,,a sve ostalo je vec kod cvaje nauka,a usput zamenom auspluha neces dobiti neku vecu snagu nego sto vec imas,dobices malo obrtnog momenta i zvuka,naravno ako je auspluh u skladu sa tvojim motorom 8)
  22. moje mishljenje je da su se kinezi debelo probili kod nas u zadnje 2 godine iz samo jednog razloga a to je cena... tj. usled nedostatka novca izbor je sveden samo na kineze i na ulicama ih ima preterano mnogo... najvishe skutera i onih choppera... ma jeste da su se probili po ceni ali mislim na kvalitet,jos uvek nisu dorasli japancu ili apriliji recimo,,a da su jeftini jesu,,mada ce se potruditi verovatno iz tog razloga da daju kvalitet pa ce mozda i biti jos bolji jednog dana,mada oni choperi smesno izgledaju,vile su im ocajne a tek onaj ocajni roto menjac,,fuj,,ali hjusongic obecava,,vreme ce reci svoje
  23. pozdrav i tebi,,sta vozis 8)mislim koje motorce ;D
  24. e lalajko znao sam ja tebi nije dobro,,, ;D ;D ;D al bas toliko da nesi u vinklu pa covece zima led sneg,,ili to nevazi za afrikicu ???
  25. ma jesu oni lepi samo im fali japanska masina ;D ;D ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja