Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. bokilic

    MZ Caffe

    vujo pozdrav samo da te ispravim mz ima 2 kompresione karike jer je dvotaktni a oni imaju samo kompresione,, a cetvorotaktni imaju mazajucu brisajucu pa tek kompresionu,,,,,kad cemo na pice i rostilj,/rostilj nije obavezan zbog moje buduce dijete / ;D ;D ;D ;D ;D
  2. ne u garaza nego u male oglase forumasa kupujem
  3. kad se samo setim zvezdare pa do vuka sam isao tomos kaisarom prvi put sa 15god,,drugar mi davao 150ts a da probam da ga vozim nazad,nisam smeo bilo me strah,,valjda brzine kubikaze ,secam se kad me je rastko zvani bos provozao na laverdi teo sam da umrem od straha,,al danasnji klinci valjda nemaju taj strah pa odma sedaju na vece motore,,ma nije mi ni na pamet padalo da vozim nesto jace,sad je nesto drugacija situacija valjda pihtije idu s godinama,,,,mislim da bi zakon to trebao da regulise bilo bi bolje za sve i mnogo mladih zivota bi se spasilo,,,,
  4. pa kolko ste vi to prvih zurki pravili ??? ???
  5. pozdrav i tebi komsija
  6. ma nek voze kako hoce,meni se desava jos uvek da stignem `sa endurom na skup pre nego sto stignu neki sa r makinama,a krenemo u isto vreme sa istog mesta ,,po krivinama im vecito bezim valjda je to ono sto zovu iskustvo i 20 god za volanom,,dok idemo auto putem divljaju a kad krenemo po putevima nizeg ranga malo levih malo desnih krivina vecito ih gledam u retrovizoru,, ??? ??? ??? e kad takvi budu shvatili da se vozi po redu da se sa 5 god voznje manje kubikaze stice iskustvo tad ce me mozda i preteci,,naravno svaka cast iskusnima koji mene gledaju u retrovizor
  7. ma danas svako moze da digne kredit i da kupi alu od motora,,,i rucak ide po redu,predjelo supica.glavno jelo,desert kafica vince,,,,znas kazu vozis kosacicu ono ovo ja sam kupio r makinu ide 3 glavice pice se okrecu sad sam glavni baja skinuo sam prigusivac ,,ma kakva kaciga pa nece pica iz kafica da mi vidi facu bla bla,,,ma kakav skuter bez 900cm nema nista trte mrte,,,jbg.danasnja deca zidaju kucu od krova a ne od temelja,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  8. pozdrav i tebi dobro nam dosao
  9. pozdrav i tebi dobro dosao
  10. pozdrav i tebi,sta vozis inace
  11. pozdrav i tebi
  12. turaj te slike da vidimo kako je bilo
  13. dobro dosao
  14. http://www.bikez.com/motorcycles/keeway_matrix_50_2006.php evp [robaj ovde da nadjes neko resenje,imas ispod kad otvoris stranicu forum matrixovih vozaca, trebalo bi tu i rolnice promeniti itd itd,,izvaditi kat,prigusivac,itd itd,,,,,
  15. pozdrav i tebi
  16. ja sam sekao kod staklorezca ogledalo,pa lepio po faru,doduse bio je cetvrtast pa je bilo lako,a efekat je bio do bola jak far ;D
  17. pa i sad bi to trebalo primenjivati,,,leti gusce zimi redje ,,
  18. pa izgleda da ti nisi kupovao nekad ulje u stranim zemljama,meni su vecito za boldora nemci slali ulje i aditiv za razlicite vremenske uslove,to jest koristio se prema klimi ,iliti temperaturi NHF, ali koje godine to bese? ;D ;D ;D pa jes ono davnih 90tih,,,,,,,,,sada to vise nema,,,,,,,,sad su sva ulja univerzalna,,,
  19. dobro nam dosao ;D
  20. pa izgleda da ti nisi kupovao nekad ulje u stranim zemljama,meni su vecito za boldora nemci slali ulje i aditiv za razlicite vremenske uslove,to jest koristio se prema klimi ,iliti temperaturi
  21. pa ako cemo tako postoje aditivi za ulje za vazdusare,,ali kod nas mnogo ljudi nije culo za to,,
  22. imam i ja luisove nisu losi,4kom su bila oko 70e + postarina
  23. procitaj user manual pa ces znati koje ulje koristi tvoj motor,,a inace danas postoje ulja koja su univerzalna pre 20god je bilo razlike , http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=12702.0 evo procitaj malo pa ce ti biti jasnije
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja