ja inace krecem sa ugradnjom plina u motorcikle,moze i na vodenjare moze i na vazdusare,cena je oko 220 do 250 e,,,,ali vise podataka iduce nedelje,,
inace plin nema veze sa karburatorom,dizne se nece zapusiti itd,itd.. ,,,
inace najskuplja je boca,ali i to se da resiti ;D ;D ;D
Мени је највише засметало то што су НАГРАЂЕНИ они који би требало да буду кажњени због неношења кациге. Да су заустзављали оне
ma dzaba,ti sto ih nenose nece ih ni nositi pa makar im poklonili i najbolju kacigu....
pa nove karike neidu nikako na stare lezajeve od radilice,,,nova kompresija stari lezaj..i eto prolupotine...a greota je usput ne promeniti gumice ventila,vodjice....i vec sta mu sve fali ,,bas ako je za prodaju pa da te neko kune sutra,,, taj sto je dosao do zamena karika taj je zreo za dobro osvezavanje....tako da .....