Jump to content

Moto Zajednica

Sr3ck0

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2329
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sr3ck0

  1. У случају да си морао да га пескариш, како би га после тога фарбао и чиме? И ја се нешто мучим са неким мотором али ми је фарбање најслабија карика па ако би могао да ми даш неки конкретан савет био бих ти захвалан.
  2. Ниси пескарио рам, само си га ошмирглао? Којом шмирглом? Којом фарбом ћеш га фарбати?
  3. Sr3ck0

    Tomos

    Pa valjda je red da promenis i jedan cilindar?
  4. Како се онда раде лонци карбуратора и поклопци мембрана на старијим моторима који изгледају као хромирани или никловани? Зар они нису од алуминијума?
  5. Браво мајстори!
  6. Остао сам без текста... Мало људи, поготову из Србије, има привилегију да види ово што си ти видео и да борави у чувеном Шаолину.
  7. Можда би могао бити мало јачи...Више PS-a
  8. Замена уља.
  9. može kume, može Ја бих пре рекао да је он пребрзо ушао у кривину а пао је зато што није више могао да обори мотор због кофера и кривина га је "извукла". Него, право је чудо даје његова лева нога после овог пада могла да хода, како је била извијена. Мали офф: Беше тема нешто: "Бисаге или кофери". Овде се баш лепо види да је кофер спасао ногу.
  10. Честитам на избору, леп мопед...
  11. To je esencija svih rasprava. Kad ovo savladaš, krivina je samo igranje tehnike. Ja imao sreću da ovo vežbam pod nadzorom jednog maga za ovakvu vežbu. Тачно, али на овом мотору бих ја врло радо вежбао. Јесте тежак али он и не може више да се обори од онога што је возач приказао. Тај мотор не може честито ни да падне а и кад падне пад је врло јефтин. А кад падне неки мотор са пластичним оклопима то је одмах у старту 300 - 500€ за поправку.
  12. Да, места за још једну сувозачицу...
  13. Posto sam porastao, sada sacujem ovu malo vecu (CB 1100) - kao stara, al`ganc nova Izvinjavam se na off-u, ali je ipak i ovo "CB" ! Како леп мотор, уз то још и нов... :ooo: :ooo:
  14. @kwiss Добра ти је ова теткица, свиђа ми се...
  15. Al' zato koči za sve pare...najbolja kočnica koju sam probao je bila na jednom GSXR 600,otprilike doterana ovako kako je Lale napisao,uzgred su i pločice bile pažljivo odabrane posle raznih experimenata.E to je bilo pravo ali je cela prepravka koštala kolko pola motocikla(skoro novog)... Нешто овако?
  16. e jbga kad imas opasne drugare Нисам мислио да ти попујем, таман посла, али многи мотористи имају прилично кратак фитиљ. Ето мене човек "исшамара" овде на форуму само тако. И то само зато што му рекох да има две исте теме!? Шта мислиш да сам му био при руци!? Ти си изрекао своје мишљење а човек мора стати иза своје изјаве и поступака без обзира на последице (разбијен, недај боже сломљен, нос итд...)
  17. Хвала Лале!
  18. Колега Жиле, ја радије цитирам г-дина Коју али мислим да нисам ништа лоше казао. То би горе цитирани колега брзо увидео кад би зезао неке моје другаре, а вероватно би то видео тек на земљи пошто би било веома брзо...
  19. Да ли је могуће побољшати кочење код старијих "гвоздених чудовишта"? Неком данашњом техником? Знате већ зашто питам...
  20. Понедељак - Петак 10:00-18:00 Субота 09:00-12:30 Ја сам био кад је била распродаја коју они од милоште зову "бувљак" и било је доста повољних ствари. Онај прслук са корњачом је тада био 50€. Следећи "Flohmarkt" је 1. и 2. фебруара.
  21. Sr3ck0

    Due north

    Лепо написано! Необична тура, с'обзиром у ком се правцу угл. крећу путовања тј. путописи.
  22. Уз дужно поштовање колега, овако се може и добити по п*чци...
  23. Ево ти неке слике па погледај : Auner Auner 2 Auner oprema Oprema Oprema 2 Kacige Nolan Аунер је у Hirtenbergu неких 30-ак километара од Беча.
  24. Мислим да Аунер нема продавницу у Бечу. Ти тражиш ово: http://www.auner.at/index1.htm
  25. Није ни чудо што је пукла врећа...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja