e jbga kad imas opasne drugare
Нисам мислио да ти попујем, таман посла, али многи мотористи имају прилично кратак фитиљ. Ето мене човек "исшамара" овде на форуму само тако. И то само зато што му рекох да има две исте теме!? Шта мислиш да сам му био при руци!?
Ти си изрекао своје мишљење а човек мора стати иза своје изјаве и поступака без обзира на последице (разбијен, недај боже сломљен, нос итд...)