Jump to content

Moto Zajednica

Sr3ck0

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2329
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sr3ck0

  1. Убацио сам у програм фотографију сликану са Canon PowerShotA560 фотоапаратом. Није профи већ мали "идиот" али цитирани податак нема. Да ли он постоји само за боље апарате или за све? Слика је снимљена на моду "Manual" зато што ми мод "Auto" не ради већ дуже време.
  2. Sr3ck0

    slogan

    odlicno Hvala!
  3. Одлично, само немој молим те више да сликаш пеглом...
  4. Sr3ck0

    slogan

    Не преписуј од мене, тужићу те учитељици!!!!
  5. Sr3ck0

    slogan

    "И ово је сок само у другом паковању"
  6. Sr3ck0

    slogan

    "Узмите најбоље из наше свежине"
  7. Зна ли неко колико кошта када Соник од 2 и од 4 литра запремине?
  8. Како је друже?
  9. Ја ти не могу помоћи зато што немам тај мотор, али мислим да у овоме што сам цитирао дебело грешиш!!! Мислим да ти треба да платиш делове које желиш, а како ће он то да изведе није на теби да платиш. У реду је да му позајмиш мотор да направи калуп, али ако ти плаћаш калуп онда он припада теби а не мајстору и требао би га добити са све деловима!
  10. Znaci da fotografije ne predstavljaju realnost? Mislim da se za lazno reklamiranje odgovara Где си ти видео истиниту рекламу!?
  11. @Duki Ево ти програм и упутство са сликама како да направиш PDF. Ако негде запне, питај. Ево ти и видео.
  12. Да ли си на ово мислио?
  13. Ал' на 9000 обртаја бато...
  14. Ko te bre hvali!? Pa ti ne znas ni da citas!!! Vec sam ti rekao da to nista ne valja! Da platis coveku sve sto si pojeo i popio!!! JASNO!?
  15. ААААААААААААААААААААААААА, па то је већ нешто друго... Знао сам да ме нећеш разочарати!!! Ако си толико истрошио оног зеку, ако!!! Иначе, фотке у екстра, шалу на страну...!
  16. Направио си 400 фотоса у замену за доручак са преноћиштем!? И само да ти кажем да ти слике нису никакве!!! Ништа то не ваља!!! :P :lol:
  17. Као бонбоница...
  18. Добродошао земо!
  19. Da li možda imaš šemu ovog što si uradio?! Deluje jednostavno za napraviti. И шта са овог видеа треба да се види? Да се потенциометар помера два- три пута? Извини друже, али ово као да си снимао пеглом... Може ти и сигурно много боље а и прегледније да се направи...
  20. ХАХА, да ли си видео колико кошта Vespa!? :lud:
  21. Trkacki motori Обратите пажњу на овај са бројем 73... Он има калифорнијске таблице... А има и још нешто...
  22. Vespa
  23. Suzuki
  24. Piaggio
  25. MV Augusta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja