Jump to content

Moto Zajednica

Sr3ck0

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2329
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sr3ck0

  1. Могуће је али то што ти хоћеш, продужавање рама, је веома озбиљна интервенција и захтева велико знање и умеће онога ко то изводи. Вратити све на своје место после сечења је уметност.
  2. На жалост нисам могао бити са вама... Али били сте супер!!!
  3. A otkup i razmena sigurno se neće desiti u centru Beograda, nego malo dalje na periferiji, У мом селу пре 10-ак година украден Мерцедес а "позамљивач" је исти дотерао у двориште на размену!? Ти и такви не презају ниодчега и ништа им није свето, исте само дезинтегрисати. Али џаба то кад би неко ко је бранио своју имовину добио много више затвора него багра која је исту украла па била (случајно) ухапшена. Закон је писан за њих, иде им на руку, штити их а они то обилато користе!!!
  4. Кад би Вук могао да види како се све пише на форуму (и не само на овом, већ уопште)... Цр'ко би јадан од муке а толико се мучио да нас описмени...
  5. Ако је комби фургон (затворена теретна верзија) забрањено је да се у товарном простору превозе лица. У случају полицијске контроле била би то лепа казница и број казнених поена у дозволи.
  6. Kакве везе има што сте се ви договорили са тиме што је она била пијана!? У реду, ниси хтео увиђај што те је она ударила од позади, ок. Да ли је могуће да је полиција пустила пијаног возача да оде!? Па тиме су они прекршили приличан број законских тачака... Мислим да ниси. За такве треба скинути таблицу (де не запише број), кад ти је мотор већ стајао, па онда две-три прилично добре ћушке!!! Онда седнеш на макину и одеш! Каква полиција... Ови се не односи само на овај случај већ на доста сличних или истих случајева који се свакодневно дешавају!
  7. Ево ти тема па погледај сам.
  8. Скоро је колега Гошке сликао хотел у Врњачкој Бањи колеги са форума. Заборавих име хотела али слике кажу да је екстра! Питај Гошкета.
  9. Морам да питам једно глупо питање (јесте, то личи на мене): Што си скидао задњи точак!? Није ваљда тамо блокада!?
  10. Не види се слика. Ја бих ти саветовао да то пазариш и уживаш. А да ли ће ти досадити, да ли ћеш га прода(ва)ти о томе брини кад за то дође време. Прочитај шта ти је колега @drumskalisica написао. Уосталом, и сутра је нови дан!
  11. А то, у реду.
  12. Одлично урађено! Којом бојом си фарбао цилиндре и главу? Каква је припрема (ако је било) пре фарбања тих делова?
  13. :trazi: :trazi: Све што ти треба има у овој теми. Добро простудирај и тако уради. То је све што ти треба.
  14. Прочитај поново мало пажљивије пост бр. 32.
  15. Дај мало више података о скутеру, немој скраћенице него пуно име и презиме. Све податке. Мало боље опиши проблем. Шта су му радили у сервису? Шта су ти рекли да је био проблем? Нека његова слика не би била на одмет. Ако не знаш да поставиш слике погледај овде.
  16. Код неких мотора су ти бројеви исти а код неких нису.
  17. Да ли се ово редовно објављује или им се данас омакло?
  18. Filter za vazduh.
  19. Мени то личи на проблем са горивом. Погледај да није запушена рупа за одушку на поклопцу. У том случају направи се вакуум и не дотиче гориво у карбуратор. После паузе вакуум нестане, тј. резервоар добије ваздух и мотор иде до следећег пута. Такође и запрљан резервоар може бити проблем. Такође провери да ти није запушен филтер за ваздух.
  20. А ја сам мислио да нисам у винкли...!?
  21. Нас на асфалту нико никад не очекује, небитно које је доба године!
  22. Штета за мотор...
  23. Гледао јуче на вестима поскупело издавање саобраћајне, возачке и пасоша...
  24. Одеш лепо у неку штампарију да ти одштампају ово: са следећим текстом: И залепиш на мотор... :lol:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja