A otkup i razmena sigurno se neće desiti u centru Beograda, nego malo dalje na periferiji,
У мом селу пре 10-ак година украден Мерцедес а "позамљивач" је исти дотерао у двориште на размену!?
Ти и такви не презају ниодчега и ништа им није свето, исте само дезинтегрисати. Али џаба то кад би неко ко је бранио своју имовину добио много више затвора него багра која је исту украла па била (случајно) ухапшена.
Закон је писан за њих, иде им на руку, штити их а они то обилато користе!!!