Jump to content

Moto Zajednica

Sr3ck0

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2329
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sr3ck0

  1. Sr3ck0

    III/2013

    Леопард је моја омиљена "пролећна" животиња...
  2. Evo par kamera pa pogledaj. Samo, malo su šturi sa podacima, pogotovo ono što tebe zanima.
  3. Момци, вама треба ова камера. Има све оно што је пожелео покретач теме. ЕДИТ: Није отпорна на воду.
  4. Sr3ck0

    III/2013

    6 - tri boda 3- dva boda 2 - jedan bod
  5. Не ваља ти статистика... Ја лично сам бар једно 60-70 пута прегледао тему (а таквих као ја има још доста) чисто да видим шта кажу људи а никада нисам терао мотор код тог мајстора. Тако да твоја статистика пада у воду (са све два плуса).
  6. Теби, у ствари, треба ово: Foliatec Foliatec video У десном горњем углу на "language" можеш променити на енглески језик.
  7. Одлично објашњење, свака част!
  8. Не познајем на Форуму никога толико добро да бих могао да "оплетем" по њему а и лично сматрам да је то неукусно.
  9. Oдлично, свака част!
  10. Приколица коју вуче мотор, како рече Голуб...
  11. Па јесте, твоје седиште високо 70цм а код V-Strom-a 82цм... :lol:
  12. Лепо си ти и видео и прочитао. Погледај мој пост изнад. То је цитат из његовог линка који изгледа он није добро прочитао. Ја користим шмирглу. Очистим да буде као ново и возим даље. Имају ови моји електроничари нешто ново, неки спреј, мораћу да пробам.
  13. Grešiš. Ti misliš na 7063 koji je na slici i za njega važi to što si napisao. Taj je namenjem uglavnom za mašinske sklopove, pripremu za lepljenje... Ja sam sugerisao 7039. On skida oksidaciju i stvara zaštitni film protiv iste, namenjen je baš za elektriku i elektroniku. Nisi pročitao tekst već si samo video veliku sliku. Taj sprej je (7039) na manjoj slici.
  14. Олешићу те од пива само кад те нађем...
  15. Мислим да би ова апликација требала да задовољи захтеве покретача теме.
  16. Нисам сигуран да то утиче на техничку исправност возила. Сигурно не утиче! Али овде се све ради по правилима и ту нема зезања и сугурно би било проблема. Ако је човек код Вилмана пустио некога са неисправним кочницама, за то се већ губи дозвола за рад, бар овде јер је то тешко неисправно возило опасно по безбедност људи а овде су на то јако дрчни.
  17. Тако ми и треба кад не живим у земљи Србији где све може... Овде још нисам видео тако нешто на мотору, а то се не може баш лако сакрити.
  18. То ми, видиш, не паде напамет... Вероватно ја јер ће се одговорно лице на техничком прегледу бранити да то није било ту...
  19. Од мајстора таквог калибра увек треба "нешто". Е сад, то што сам ја пио добру кафу коју је он лично скувао, пааа проценио човек (надам се са разлогом) да ја вредим да се он деранжира кувањем исте.
  20. @vodonicar Хвала на одговору.
  21. Човек поставио питање, ако неко зна, а и мене то занима. Уз то, како ја на техничком прегледу да убедим Аустријанца да возим ауто на водоник!? Чудиће се каква је ово скаламерија!? Тражиће ми атест обавезно! Дакле, нема шансе да прођем технички и региструјем ауто!!! Има ли неко неку паметну идеју!?
  22. Hvala Majstor-Zorane, ako nešto ustreba pitaću. Ma ne, bio sam da se upoznam sa čovekom i da popričamo malo. A što kuva dobru kafu...
  23. @batakrca Posto je to tvoj motor vec duze vreme, kako sam kazes, onda znas u sta ulazes i u kakvom je on stanju. Po slikama bih rekao da ima da se poradi na njemu ali mnogo manje nego na mom motoru. Mislim da se neces pokajati. Motorce ekstra! Drago mi je da ti je moja tema dala podstrek da sredis svoj motor koji to svakako zasluzuje. Neka i potraje ali kad ga sredis... Ja trenutno malo lutam zbog delova i tema je malo zapostavljena ali nije zaboravljena. Eh da, bio sam kod majstor-Bokilica na kafi pri polasku za Austriju.
  24. Au Petre,sto to ne smanji! Ма нису слике велике већ ти је мали монитор. Има објашњење пар постова изнад... :P
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja