Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

  1. Nisam neki strucnjak po pitanju mehanike, ali mozda ce zamena ulja resiti zveckanje. Meni se na cbr 500f cuo lanac 2 godine i nije bilo nikakvih problema. U svakom slucaju se konsultuj sa nekim iskusnijim.
  2. Meni je moj 900RR (doduse stariji) na relaciji Zajecar - Smederevo trosio u proseku 5,5 litara, tako da ne moras da brines zbog potrosnje.
  3. Moj glas ide za 919, odrzavanje u sustini isto kosta, osim registracije. A i ako kupujes na duze vreme, hiljadarka je hiljadarka.
  4. Zato ja prespavao, pa kad pivo izvetrelo, put pod tockove. Sve pohvale za EXTREM, super sam se proveo
  5. MC "TRIUMPH" Zajecar dolazi
  6. Cekaj, i devojka je tri i po sata cekala policiju? Auuuu, to ljubav bre!
  7. Mire019

    cbr 900 rr

    Proveri kablove za svecice.
  8. 1. Godiste motocikla koji ste vozili: 1993. 2. Vreme provedeno na motociklu: Kupio ga pred kraj prosle sezone, i jos uvek ga vozim. 3. Sta mi se dopada: Performanse (obzirom na godiste), izgled, kvalitet. 4. Sta je moglo biti bolje: Za sada nemam zamerki. 5. Moj utisak: Odlican R za male pare!
  9. Samo cepajte braco! Svaka cast!
  10. Mire019

    CBR500F

    To tad bio nov motor. Lepa slika!
  11. Pozdrav
  12. Svaka cast!
  13. I ja glasasm za Airoh, imam isti model samo druge sare. Odicna kaciga za 100e, a imas bas puno dizajna.
  14. Nemam sta da dodam, osim da me rodbina podrzava
  15. Isti slucaj kolega! Ne znam sta je sa ljudima
  16. Moja lepotica!
  17. Welcome
  18. Hocemo jooooos!
  19. Mire019

    CBR 900RR 1993

    Hvala
  20. Mire019

    CBR 900RR 1993

    Hvala
  21. Mire019

    CBR 900RR 1993

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja