Nisam neki strucnjak po pitanju mehanike, ali mozda ce zamena ulja resiti zveckanje. Meni se na cbr 500f cuo lanac 2 godine i nije bilo nikakvih problema. U svakom slucaju se konsultuj sa nekim iskusnijim.
1. Godiste motocikla koji ste vozili:
1993.
2. Vreme provedeno na motociklu:
Kupio ga pred kraj prosle sezone, i jos uvek ga vozim.
3. Sta mi se dopada:
Performanse (obzirom na godiste), izgled, kvalitet.
4. Sta je moglo biti bolje:
Za sada nemam zamerki.
5. Moj utisak:
Odlican R za male pare!