Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

  1. Jel mu svetle lampice kad das kontakt? Ako ne, prvo proveri osigurace, pa onda trazi dalje.
  2. Mire019

    900RR-10

    Hvala
  3. Samo da javim, problem je bio (opet ) u pumpi za gorivo, a nepravilan rad zbog upaljenih svetala je bio samo nuspojava. Stavljena nova pumpa, hondica samo sapuce
  4. Onaj osecaj kad ti se osa uvuce ispod jakne i izreseta te :@

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. barby

      barby

      pa znam ja to,ali nije do mene :-(

    3. <3kaisar

      <3kaisar

      Onaj osecaj kad teba da nosis buket na sahrani i osa ti se uvuce ispod pantalona i paralizu je ti nogu!?

       

    4. <3kaisar

      <3kaisar

      Onaj osecaj kad teba da nosis buket na sahrani i osa ti se uvuce ispod pantalona i paralizu je ti nogu!?

       

  5. Probaj da stisnes kvacilo kada se cuje zveckanje, ako se ne cuje, korpa kvacila je. I ja imam isti problem
  6. Ma nije frka ni za pivo ni za postarinu, nego sam nasao vec jednu, ali ako mi ne bude odgovarala, imam te u vidu
  7. Kupujem pumpu za gorivo za CBR 900RR SC28(1993 god.), naravno moze i polovna. Mislim da je ista i na AT i CBR F1. Ponude na PP ili 065/ 81-44-926.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja