Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

  1. Ja sam kupio na prolece Exide gelski, 3600 din.
  2. Kupujem streetfighter masku do 50e (moze i bez farova). Ponude na pp.
  3. Mire019

    Zamena ulja

    Ja sipam motul 15-50, polusintetiku, nemam nikakvih problema.
  4. Mire019

    Zamena ulja

    Verovatno malo od jednog i drugog. Ipak probaj sa polusintetikom, mozes i 15-50.
  5. Nisi ti bio u Knjazevcu proslog vikenda
  6. Verovatno je mislio 1000
  7. Dolazimo, dolazimo
  8. Mire019

    Problemi sa R1

    A jel skakuce kad je motor ugasen, tj kad je samo dat kontakt?
  9. Nema na cemu Koji to bajker ne drzi do svoje reci?
  10. Evo i slika http://www.mktriumph.com/galerija-album.php?ID=6
  11. Mire019

    125ccm

    A nisi razmisljao o nekoj 4t masini?
  12. Pitaj Josku
  13. Drago mi je da su svi zadovoljni. Dodjite nam dogodine opet.
  14. A sto svakog dana postavljas istu temu ako nije tajna?
  15. Ja sam vozio keeway, tako da ti preporucujem njega
  16. Bar si pokusao, svaka cast.
  17. Dobices majicu ako obecas da cas da se uclanis sledece godine
  18. Mire019

    CBR500F

    Pa kupi, neces da pogresis
  19. Ma nije on opasan, samo tako izgleda.
  20. Jeste. Djokicu, ne plasi ljude
  21. Sve u svemu, bilo je ok. Evo par fotki
  22. I dalje nemam problema, nadam se da ce tako i da ostane
  23. Strasno, cuvajte se ljudi. Neka pociva u miru...
  24. I da, supermoto trka je u dalje u planu. Vise info ovde http://www.mktriumph.com/index.php
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja