Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

  1. F4i je laksa od F4, ako je verovati internetu za 30kg, ( F4-199kg, F4i-169) i kraci medjuosovinski razmak za 5mm. Po meni, F4i (Fsport) je lepsi, moj drug (Zixx sa foruma) ga ima vec 4 godine, i nema nikakvih problema, vozio sam ga vise puta i mnogo mi se svidja
  2. Verovatno je oko fara, posto i sa pozicijom lepo radi. A gde se nalaze mase?
  3. Akumulator nov, kupljen na pocetku sezone, stavljen Joskin regler pre dva meseca, nije do toga.
  4. E pa ovako. Motor radi lepo kada su ugasena svetla. Cim upalim svetla, pocne da trokira, na leru se ne primecuje toliko, ali kada polazim jedva ide, kao da radi na 3 cilindra. Gledao sam osigurace, ok su. Kontam da je neka zica u prekidu, ali ne znam odakle da pocnem Molim za neki savet. Unapred hvala.
  5. A apsolutno si siguran da neces 4t? Sve 2t 125 gutaju gorivo, ai po tvom izboru bi se reklo da zudis za brzinom
  6. Verovatno ti je opruga koja aktivira senzor oslabila, probaj da je zamenis jacom.
  7. 93 god. Znaci F3 moze?
  8. Pa verovatno ti je rikunuo regler, ali nikad nemoj da skidas klemu da bi to proverio.
  9. Sta je sve potrebno od prepravki da bi se ubacila prednja felna od F2 ili F3 na 900RR? Model SC28. Unapred hvala
  10. Mire019

    Honda CB 600 F

    Kupi druge svecice A mozes da proveris i bobine.
  11. ....nema pumpu My bad
  12. Proveri i pumpu za gorivo.
  13. Posle varenja moze doci do pojave korozije u rezervoaru...
  14. Mislim da je ova pesma pogodnija
  15. http://knjazevacinfo.rs/index.php?news=4149 Zna li neko vise? Cuo sam da je decko poginuo, ali nije proverena informacija. :(
    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Simi1993

      Simi1993

      Da iz knjazevca je...

    3. Simi1993

      Simi1993

      Drugar kako sam cuo izgleda da je decko preziveo, ali je u kriticnom stanju...

       

    4. Cvijanović

      Cvijanović

      Alo ljudi,motor je zajebana igračka!!!

  16. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/34130-yzf-600r-thundercat/page__pid__595151#entry595151
  17. Mozda ti ovako nesto pomogne? http://www.autofolije.co.rs/linked/tone%20card%20oracal%20641.jpg
  18. Nije zena vozila, ali rekoh da se pozalim, a da ne otvaram novu temu. A vozio sam 100 da bi me sustigli ostali iz grupe, posto sam pre toga vozio preko ogranicenja.
  19. Ajd' da dodam i ja. Bili u subotu u Krusevac, u nedelju ujutru do Vrnjacke banje da se provozamo, i nazad u Za. Vozim na autoputu 100km/h, dajem zmigavac, prelazim u levu traku, a na oko 250m ispred mene autobus. Kad sam se priblizio autobusu na nekih 20m, autobus bez zmigavca prelazi u levu traku! Kocenje i kocnicama, i menjacem, i zubima, i dupetom. Ovo mi sve vise lici na Divlji zapad...
  20. Izmedju 5 i 6 na otvorenom, oko 7 u gradu.
    1. Zixx

      Zixx

      HAhahah svata moze da preveze xD

       

    2. Stevan B.

      Stevan B.

      Honda naravno :-)

       

    3. spaske

      spaske

      Ja tako shad sh37 pun natrpam kukuruza i sljiva i idemo peci kraj rijeke pa nekad i kampujem sa drustvom uz vatricu i pohladnu noc... milina :D

  21. A za vikend - Kruševac, Vrnjačka Banja, Žiča. Can't wait! :D :D :D

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Mire019

      Mire019

      Da castite kad kupite V-Strom :P

    3. dejan24

      dejan24

      Uvek samo da ga nadjem. A ti sta si odlucio?

       

    4. Mire019

      Mire019

      Za sad nista, a za dalje videcemo. :D

  22. Menjao zadnju gumu, cistio lanac i lancanike i zamenio platine na pumpi za gorivo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja