-
Broj tema i poruka
3864 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: muljaz
-
Ja posle modifikovanja ovog mog GShocka vise nemam problem ako staklo nije safirno. Kupim, zamenim i imam sat kakav zelim, uglavnom za dosta manje novaca
-
Zatekao sam neku situaciju na jednoj CB500 koja sigurno nije fabricka. Kuciste od filtera vazduha na dnu ima ono crevo koje ide za odvod. Na vrhu ima crevo koje dolazi sa glave motora, iberlauf. Na sredini ima mesto na koje bi islo neko crevo takve debljine, medjutim u rupu od tog creva je ugurano tanko crevo kao za odliv karburatora i drugi kraj nije bio uboden nigde. Hteo bih to da vratim kako treba, ali su mi slike sa manuala nejasne, a i sve sto sam nasao su za karburatore kroz koje prolazi voda, a ovaj je stariji model. Ako bi neko mogao da mi slika na svom ili ako neko zna sta i kako
-
Michelin ima vecu oblinu nego Bridgeston. Tako reci l kada bi hteo da peglas od ivice do ivice, teze bi stizao do kraja na Michelin gumi
-
Kupicu ga ja jednog dana sigurno. Kakav je to motor. Samo da ima gabricke auspuhe one grdne velike
-
Vazi li ti ovo jos uvek
- 2 odgovora
-
- scrambler
- supersport
-
(i 4 more)
Označeno tagovima:
-
Vidjao sam mnogo mnogo gora stanja i ljudi voze samo pevaju. A vidjao sam i da nova vrisne. Ne moze niko nista da ti garantuje. Uglavnom, sad kad binuzeli svi sa foruma da zagledaju gume bar 500 bi naslo istu stvar
-
Ima ovde jako lepo povezanih kablica, takva je i od plusa. Osiguraci i postolja svi cisti, jedino sto samo jedan ima propisane vrednosti. Nabijali sta su stigli . Ko kaze da ne moze da se registruje
-
Znam koliko treba da puni, ali… Ja mislim da je ovo treci primer koji sam video kod 200 i 250 Beva, na leru puni oko 13, na gasu puni normalno 14.3. Vec na trecini gasa puni 13.5-7. Je l imaju oni obicaj da to tako pune ili ipak nije bas dobro? Uglavnom su svi zamnili crkle baterije i vise se niko nije javljao
-
Nasi ovlasceni ne prodaju staklo kao deo. Zato zuti ljudi uz dve razmenjene poruke naprave po meri koju zelim, spakuju i za 15 dana eto ga na adresi. I to safirno, AR
-
Imao je i neki lik u Lazarevcu delove. Porucivao sam par puta, sve bilo ok
-
Aliexspres, 20ak evra ako mu nije hitno. Za stariji model sam skoro negde montirao sve bravice (kontakt, sediste, ladica, rezervoar) uopste nisu lose na oko. Bio komplet 70ak evra cini mi se.
-
Sad sam prepravio fabricki. Ubacio sam papir od nekog auto filtera i sve lepo zatopio okolo. Otvorio posle nekog vremena da proverim, sve stoji kako treba. Kad bude sledeca zamena…
-
Poslali pogresan i prave se ludi. HiFlo HFA 1607, odgovara za Honde VT600. 2000rsd, skoro upola od cene u radnji.
-
Imam jedan krivi ventil za BMW sa senzorima. Original iz Delte/Mitica. Poslat pogresan, mrzi me da se akam sa njima oko vracanja. 2700 sam platio, neka bude 2000rsd. I jedan senzor bez ventila, za modele gde je odvojiv ventil. 1000rsd
-
Upravo sam to reko. Vozi spram znanja i mogucnosti i pokusavaj da se usavrsis. A klipove gledaj da vidis dokle nesto moze. Sreca pa nismo toliko bogati da probamo sta sve moze
-
Malo ko hoce da prizna da ne zna da vozi. Sve kao nije motor za to i to. Udji u internet i trazi one klipove po Brazilu sta i kako voze oni arnauti, uzmi kokice, gledaj i uzivaj.
-
Da iskoristim ovu temu kao najsveziju za ova pitanja. Gde da posaljem kociona klesta od neke Yamahe DT da se zamene gumice na klestima? Samo ona velika od klipa i prasinarka. Zaglavila su klesta i bukvalno se prasinarka istopila. Probao sam po autodelovima i nasao po merama od nekog koreanca, medjutim ne ulazi prasinarka dobro u leziste i nema trika da ubacim osigurac. Ako ubacim prvo gumicu i osigurac, onda ne mogu klip. Stoji i to da sam ja malo hendikepiran u ruke za takve stvari pa ne bih gubio vise vreme i zvice oko toga.
-
Kod mene je jos Yamaha, 29000km.
-
Koci BMW dobro, ako niste probali Hondu 954.
-
Izasao mi na Instagramu neki Master of GS. Evo krvare mi oci sad
-
Ja sam imao knedlu na ubrzanju, a posebno na medjuubrzanju kad idem jedan gas oko 50-60 i dam pun gas. Zacuti neko vreme i tesko izajde 90 i posle toga ide. Rolnice bile ko safovi/matice,19g. Stavio sam od 17g ili 18g. I dalje nije neka eksplozija u startu, ali mnogo linearnije ubrzava. Ide maksimalno 180, predje mozda za debljinu skale ali mu treba prostora. Preko 160 izadje lagano
-
Nisam razumeo, sliku drugarice ili…
- 435 odgovora
-
- 14
-
-
-
-
Ima neki u Lazarevcu dosta delova za Burgmana. Porucivao nekoliko puta, korektan covek
-
I verovatno imaju ful efekat kad se uradi neka mapa, izduv, usis…
-
Na E bay mi otkazali posiljku, pogresno su oglasili. Ja onda uzmem da pretrazujem i nadjem neki zanimljiv forum, pise i slika covek kako je promenio staklo na ovakvom satu. Turio safirno, sa antirefleksom, duplo zakrivljeno… skroz drugi sat dobio. Sad me bacio u dilemu kakvo staklo da uzmem. Uzmem 2-3 pa probam koje je najlepse. Eto kako se covek od jedne glupe popravke cas posla zarazi sa tim
