Ekstra Borise,,,drago mi je da si zadovoljan...aj baci neke utiske iz voznje kako se ponasa vizir...cena? I reci mi znas li moze li ivan da iskopira sad takav vizir bez da se ide kod njega i to...jel mu ostao neki kalup ili sta vec?
Vizir je bas cvrsto na svom mestu, funkcija mu je bas kako i treba... Jedino sam primetio da na autoputu na 120 km\h vetar malo preko vizira udara u kacigu pa stvara onaj neprijatan osecaj vibriranja kacige... Cim sam sisao sa autoputa i vozio ispod 120 sve je ok. Mislim da svakako necu ni izlaziti na autoput (ako bas ne budem morao) tako da ovo i nije neki problem. Ivan mi je i rekao da zbog duzine vizira moze da se javi taj problem da vetar udara u kacigu. Potpuno resenje bi bilo dodavanje nastavka na ovaj vizir, ali bi meni to vec bilo previse u visinu, tako da ostajem na ovom resenju.
Sto se kalupa tice, to ima, ali on mora imati ili masku, ili komplet motor kod sebe da bi mogao na licu mesta da odradi vizir po masci, barem je meni tako rekao kada sam dogovarao radove sa njim. Poslacu ti njegov broj na PP pa ga zovni i dogovori se sa njim, mozda ce nesto i moci da resi ovako...