Jump to content

Moto Zajednica

Shortshifter

Članovi
  • Broj tema i poruka

    6171
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Shortshifter

  1. Trke od 9h? Jesi siguran? Mislim, proverena je informacija? Da nije Warm-Up?
  2. Ti, bre, francuzi samo se nešto bune! Nek uzmu nešto da rade. Ili što bi rekao beogradski šerif: nek' pretestuju u svoja četiri zida! Svaka im čast, kod njih izgleda nema zezanja.
  3. Da li bi vi da ste na njihovom mestu otišli u Japan? Pitanje bez zadnje namere, čisto me zanima... Lično bih, osećao bih moralnu obavezu da se tamo pojavim.
  4. Pa zar to nema logike? To je apsolutno identično tome kada ti sad suspenduju dozvolu. Sada to važi za sve kategorije koje imaš upisane, a ne samo za kategoriju vozila sa kojim si napravio prekršaj. Problem si ti, a ne određena kategorija vozila. Tako i za osiguranje, problem si ti, a ne određeno vozilo čiji si vlasnik i sa kojim si skrivio udes. Apsolutno treba da bude vezano za vozače. Pre nekih 5-6 dana sam u jutarnjem programu usput onako slušao nekog lika koje je pričao o novom sistemu osiguranja i uopšte nisam siguran da je osiguranje vezano za vozila. Ne tvrdim, ali bi trebali da proverimo prvo.
  5. Trke u nedelju obično kreću u 12h, kapiram da će i ove nedelje biti tako.
  6. Gledao juče trke svih klasa koje se voze u okviru BSB šampionata. Samo su 125ccm bile dosadne (pobegao klinac 16 sekundi na pola trke). Sve drugo je bilo čisto uživanje. Osim, naravno Harley-Davidson XR1200 kupa. To iz principa ne gledam, kao što ne bih gledao ni Wartburg Touring Car Championship, da se kojim slučajem održava.
  7. To sa potrošnjom ulja je apsolutni pokazatelj ničega. I ja sam bio ubeđen da je motor koji troši ulje skoro zreo za otpad. Dok u bivšoj firmi direktor nije počeo da se žali da mu nova Mečka E klasa troši ulje i kako ide u servis da im hebe mater itd. Elem, ode on i vrati se onako blago popišan. Šta je bilo? Pa kaže ja im reko da mi troši ulje. I? Pa ništa pitali me jesi vozio brzo? Kažem, pa jesam. E pa, ajte vi gospodine polako kući i pročitajte uputstvo. Otišo i pročitao i kaže lepo piše, kad se vozi preko neke brzine (čini mi se da je bilo preko 150km/h) da je sasvim normalno da troši ulje. To valjda napravili zbog neke fore sa podmazivanjem ne znam ni ja čega. Tako da to "troši ulje", pogotovo kod novih motora ne znači ama baš ništa.
  8. Ma ne ljutim se, samo sam ustao na levu nogu!
  9. E, ako je tajna onda nemoj nikako da kažeš. Šta ti znači e mislim da znam al neću da kažem? Ili kažeš ili ne pričaš ništa.
  10. @ DL4E Da, to jeste zanimjivo. Možda je policija, ko zna. Neverovatno je šta sve u Rusiji može s parama. Znam, ne samo tamo, ali mi se čini da je tamo najdrastičnije. Bilo bi zanimljivo videti kako je ova bogata budala vozila pre samog udesa, pošto je motociklista dosta ablendovao. Mada, s obzirom da "nema potrebe za istragom" možda i nije bitno.
  11. Trke u Bataji sledeći vikend, prema kalendaru za 2011. Za ovo drugo ne znam.
  12. Ajde, dobro si se setio! Troluješ ovim forumom mesecima, a nikako da se upišeš! Dobrodošao!
  13. Predlog je više nego zanimljiv. Jes' nedelja još daleko, ali ja sam za!
  14. Mixo, evo da ja najavim kraj Rossija, kao njegov navijač imam pravo na to a da se niko ne ljuti. Valjda. Realno, sledeće sezone po do sada poznatim rezultatima testova ne može očekivati nikakvu borbu za titulu, a one tamo, i ako bude vozio, biće previše mator da se bori sa klincima. Moje viđenje. A da, Stoner je bez sumnje veliki vozač, verovatno da ulazimo u njegovu eru, kao što je bila Rossijeva. Jedino što mi kod njega smeta je već više puta pominjana "hladnoća", čoveku je ovo posao i to je to. Šta znam, kad vidiš, odnosno nazreš da se u hodniku posle trke potuku Rossi i Biaggi, nekako ih više cenim kao trkače. Stoner kao da nema tog žara...
  15. Uh, strašno. Ima snimak kako to brdo na Cadwellu neki preleću sa jednom rukom u vazduhu, a ovaj siroma' nastrada sa obe na upravljaču i 100% koncentracije. Kad hoće onda hoće, ispod stola da se zavučeš nešto će ti se desiti.
  16. Vidi, bio je to lep primer zdravog lazarevačkog pristupa humoru, samo sam hteo da ovde ne idemo đonom, nego da prevlada zdravo prepucavanje. Samo zato minus, inače u drugoj situaciji odgovor ovog tipa bi od mene dobio čistu peticu.
  17. Lalajko, dobar pokušaj, ali minus zbog zlonamernosti prema mom pulenu.
  18. Hehe, što volim kad ste raspoloženi, pa možemo lepo da se prepucavamo. Kad Casey bude uhvaćen sa sisom u ruci, javite se!
  19. Vidi, bio bi red ako već pišeš da ovde "kenjamo" da jasno kažeš na koga misliš. Mislim, u temi u kojo postoje i komentari i potpuno suprotstavljena mišljenja ti dođeš i kažeš da se "kenja". Kapiram da ako daješ ocene, red je da kažeš i na koga misliš. Jer, izvini, ali ja ne kapiram kakve veze imaju putarine i advokati sa stazom...
  20. Za ovu temu, R ili enduro apsolutno nikakvu razliku ne pravi. Vozio i jedan i drugi. Ajde se potrudi, pronađi na netu sam, ima izjava policajca koji je radio uviđaj, pročitaj, pa onda reci šta misliš o ovoj svojoj izjavi. Jbt.....
  21. Haha, jesi majstor za provokacije, ali moraš priznati da si ovog puta nadigran!
  22. Ovako je bilo u Laguna Seci. I u pravu ste, ovo nije Casey.
  23. Postojala je neka sradnja sa njima ranije, preuzimali su i neke tekstove odavde za svoja "Dva točka", ali se to brzo završilo. Po običaju, ko god sa Alvirovićima radi, nema neke reči hvale. A pare koje traže za iznajmljivanje "staze" (pod navodnicima jer je to tada bio jedan pravac i ništa više) su poprilično nedostižne.
  24. Toliko si u pravu što se tog komentara tiče da ne mogu da ti opišem. Šta bre dokle više? Šta to znači, to je sve što imaš da kažeš? Evo ja ću da im kažem dokle više: dokle god bude bilo saobraćaja! Koji je to komentar, u pm!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja