Jump to content

Moto Zajednica

dvlns

Članovi
  • Broj tema i poruka

    6285
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: dvlns

  1. E pa da ja se izvinjavam sto pisem nesto Rins, Rins Rins vamos Rins alez Rins, go go Rins, forza Rins
  2. Pusti ti to videlo se da je uzdrman ovim porazima u poslednjoj krivini. Sreca za njega (a i ostale) je sto je titula vec resena inace bi napravio sranje 100%
  3. Koliko god da nemam pojma o tehnici a nemam rekao bih da gume nemaju veze, mislim da samo podesavanje sasije na Markezovom motoru nije bilo dobro za ovu stazu. Imao je wobbling na svakom dodavanju gasa na izlasku iz brzih krivina. Ja odvalio svoje pa kud puklo
  4. U NS radi sve
  5. Pa da ali to je samo trenutna statisticka kategorija, ideal lap koji ne ostaje upisan nigde
  6. Nije lepo sto to radite
  7. Nista prenosice nam @crnahonda sta se desava
  8. U Banja Luci
  9. Ds li na EON radi SK?
  10. Jbg kad Zaklina zeza onog sa pitanjima i sad neki radnik slucajno bagerom pocupao kablove
  11. Sport klub je SBB kanal mozda zato, verovatno nemas ni N1 ni Nova itd sve sto su njihovi kanali ako si uopste imao
  12. Nismo trebali pljuvati Ercega pre trke
  13. Nema ni u NS
  14. Pa cak i Race Chrono aplikacija radi po principu da ti sabira najbolje sektore iz bilo kog kruga tog stinta To o cemu ti pricas je izracunavanje gap-a u toku merenja kruga. Tada nema veze ako je neko izvezao bolji sektor, kao referenca za gap se uzima vreme onog vozaca koji ima najbrzi krug Odnosno zabuna je nastala jer je Markez najbrzi u 3 od 4 sektora. Da je u svakom sektoru drugi vozac najbrzi niko se ne bi zabunio jer je to normalno racunanje idealnog kruga
  15. Nisam jedini koji pokusava da pelcuje BMW.
  16. I treba jer si me uporedio sa izvesnim komentatorom a to su teske reci
  17. Uz pivo da jedes breskve i oprosteno ti je
  18. Nemam vise smajlija 'teo sam da ti zalepim
  19. Jel moze Markez da ima krug 3 minuta ali da u njemu ima prvi sektor 20 sec, moze, jel moze da ima krug 1:58 ali da u njemu ima prvi sektor 21 sec, moze e pa u ovoj grafici se uzima 20 sec za prvi sektor a taj krug je 3 minuta
  20. @drs ti nagadjas, napisao sam ti gore, saberi Markezova vremena sa grafike i videces da on nema taj krug. Ne moras ti u svom najbrzem krugu da imas najbolja licna vremena u svim sektorima Kako ti to nije jasno
  21. Saberi sva Markezova vremena sa grafike i neces dobiti 1:58,168 nego ces dobiti 1:58,080 (tako bi trebalo da bude. A Markez nije izvezao taj krug
  22. Da idealan jeste ali to nije ni bunilo @drs bunila ga je razlika od 151 hiljaditinke a Markez samo jednom zaostaje 63.
  23. Markezov prvi sektor je iz recimo kruga u kojem je vozio 1:59 ali je to njegov najbrzi prvi sektor u Q2, recimo drugi i cetvri su iz ovog poslednjeg kruga gde je napravio pol a treci iz kruga u kojem je odustao. Ssad sam ovo sve nalupao ali kao ilustraciju. Nadam se da nisam zakomplikovao. On sam kada bi spojio svoje najbolje sektore iz Q2 bi imao bolje vreme od ovog koje je postavio za tu razliku od oko 90 hiljaditinki
  24. @drs da u tom treningu ali ne u istom krugu. Ti zapravo imas Markezov idealan krug koji je losiji 63 hiljaditinke od idealnog.
  25. Mislim da je bas tako kako @Zuba87 kaze, za idealan krug je mozda u prvom sektoru u drugom krugu imao najbolje vreme u trecem sektoru u petom krugu itd
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja