-
Broj tema i poruka
9109 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: severian
-
Upravo tako... i meni glavni utisak, 5min posle trke.
-
Posle teških nesreća na početku sezone sledi akcija Policije...
severian je odgovorio članu Arakis u Motoristi Na Drumu
Nekako smo generalno skloni velikoj filozofiji i stalno vidimo i najmanje greške kod drugih, dok kod sebe ne vidimo ni one najveće. Jedino što u realnom vremenu može da popravi stvar i jedino što čovek sigurno može da promeni, to je samog sebe. Druge da menjamo je teško i sporo (bilo kampanjama ili kaznama), ok kukanje pomaže da se bolje osećamo, ali zar nije bolje da umesto kukanja promenimo ono na šta 100% i isključivo mi sami imamo uticaj: samog sebe? Mislim i na tehniku vožnje i na ponašanje u saobraćaju. Inače, ja od saobraćajne policije očekujem samo loše... ima ovde dosta policajaca na forumu i svima im kažem: dok ne povratite lični integritet i počnete da se bavite svojim poslom, ali onako suštinski, dok ste samo zaplašene sluge - vaš efekat je manji nego da ne postojite. Na žalost iskustvo me tera to da kažem, a voleo bih da živim u zemlji gde policija nešto znači (i gde se ne plaši vlažnih strujnih kablova npr ). -
Proverite SPAM foldere. Mail klijenti takve stvari umeju da strpaju gde im nije mesto (u spam). Ako instrukcija za uplatu (treba da dobijete 2 mejla) nema ni u spam-u, pošaljite mi ime i prezime i približno vreme popunjavanja prijave na PP, da proverim ručno... Izvinjavam se zbog neugodnosti!
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Upravo tako, sve si objasnio.
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Info za zainteresovane: trenutno imamo 40 popunjenih ispravnih prijava.
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Zanimljivo, trenutno prijavljenih: 23
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Slobodno snimanje dronom nije dozvoljeno. Možeš da nam se javiš za akreditaciju, koja je potencijalno moguća, ali za sada i dalje ne podrazumeva slobodan pristup svakom delu staze. Stvar nije finansijske, nego naravno sigurnosne prirode.
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
@Eraser Pitanje na mestu. Za trkački vikend, apsolutno već sada možemo da obećamo da će biti gledalaca. Biće to pravi trkački vikend u svakom smislu - pa i tom. Pogled na stazu koji planiramo zajedno sa NAVAKOM, biće veoma dobar i usuđujem se reći da će možda i cela staza biti vidljiva za veliku većinu gledalaca. Kapacitet će takođe biti dovoljan za sve. Za TD termine, u prvom terminu ostaje sve kao do sada (gledaoci su mogući po starom režimu). Dakle - dobrodošao! Za dalje, ako i bude promene, biće samo na bolje (nikako restriktivnije).
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Pošalji fotku, možda bude preko veze
- 144 odgovora
-
- 1
-
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Krenula prijava, ima tema. A naš drug michanga ima piće, za konstruktivno pozurivanje!
-
Dovla, za sada je racun za uplate isti... Dok nas drzava ne otkoci. Nismo mogli vise da cekamo sa uplatom. Edit: ala potezemo u isto vreme
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Najveca novost je svakako nova Open klasa i trkacki vikend, koji cemo ove godine prvi put organizovati. To nam donosi milion problema i jedno veeliko zadovoljstvo
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Hvala sto nam prijavljujete probleme! Ispravicemo sve u letu... mnogo je tehnickih promena, ustvari sve je novo.
- 144 odgovora
-
- vožnja na stazi
- navak
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Nije da branim robina, ume on i sam, ali objektivnije mi zvuči trn u oku, nego ime u avataru...
-
U 4-5 krugu guma nije izdrzala, pa neka pokusaju sledece godine da stave Mitas. NIje problem u izdržavanju , Honda ne uspeva da drži Mišelinovu gumu na potrebnoj temperaturi. Zato samo onako pusti.
-
Prosli smo kroz kovin samo sat kasnije. Tragedija.
-
Drmni neko pice... mnogo mrzis.
-
Honda sa tekucim problemom sa prednjom gumom nema sta da trazi, na zalost (i mm i pedro su npr pali na isti nacin). Da nema cala izgledalo bi i gore. Na pocetku sezone mozemo da uzivamo u malim timovima sa starijim motorima, sa poznatim setovanjima. Posto su fabricki timovi osim Y u haosu, sasvim su konkurentni. Ne verujem da ce to dugo da traje u sezoni, ali lepo je videti. Ali dok se ostali povezu, yamaha ce da zavrsi posao...
-
Bravo Bautista, Bravo ktm
-
Radujes se sto su dva trkaca pali??
-
Steta, opet prednja na hondi. Ali Zarcooo!!
-
Totalno mi je krivo zbog mladjeg markeza. Bas.
-
Vinjales, Markez, Zarko
-
Ducatiju bi izgleda najbolji razvoj bio da se vrati na gp16, a bogami i gp15 Bravo za aspar.
-
Spremamo baš puno novina za ovu sezonu. Između ostalog, preduslove da mnogo lakše dobijamo termine kada to želimo i da utičemo mnogo više na organizaciju. I još jednu veliku zanimljivost, za koju se ja lično iskreno nadam da će uspeti... jer ako uspe, TD sezone idu skroz na novi nivo. Vrlo brzo ćemo otvoriti karte, čim krene prijava! Imamo veliku želju, a imamo i saradnju NAVAKA, svaka čast za to... jedino što nam fali je vreme . Danas nas je država, a ko bi drugi , malo zakočila, ali rešićemo i to... Datum 23.4. je osiguran, prijave krećemo nadajmo se ponedeljak, a ostalo ćemo za 1. TD u hodu... a za ostale, nameravamo da sve radi kao podmazana mašina u krivini 11 . Upravo dok ovo pišem radimo punom parom na TD. Dajte nam od ponedeljka malo vetra u jedra!
