-
Broj tema i poruka
9109 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: severian
-
Uputstvo za učesnike TD1: Flajer za 2018.pdf
-
PS: država NIKADA ne može da prvo stvori uslove za bolji život, pa da napada sivu i crnu ekonomiju (šverc), stvar funkcioniše upravo suprotno. A i kada se počne, traje bar deceniju ili dve (duže od nekoliko mandata onoga koji bi da započinje, pa plodove tog započinjanja konvertovati u vlaS neće. Tj. po njegovo/njeno cenjeno dupe biće tačno suprotno).
-
E moj Savane, sve si ti u pravu, ali ljudi koji tako razmišljaju sve manje žive ovde (seoba Srbalja, tj. građana Srbije, uveliko traje, neće da vrišti, ali svejedno postoji, preduzimljivi i racionalni odoše preko (ukinutim vizama) porozne granice, eto i ti pišeš svoju propoved iz NL, ne iz SRB). Treba se suočiti sa istinom, većini ovde (kada kažem ovde, mislim na moju domovinu Balkan) sasvim je potaman ovako kako je. Prilagodi se, idi ili se nerviraj... to je izbor I tako ti ja prihvatim švercere, a propovedao sam do juče kao i vi
-
Nisam baš siguran da znam nekog ko radi bolje od navedenog, na koga misliš?
-
Moto obuća je neophodna. Bez toga nećeš moći na stazu. PS. Nemaš još mnogo vremena za uplatu, požuri.
-
Šverceri i nelegalni prodavci se uglavnom takođe samo trude da prežive, da svojoj deci naprave neku kintu. Ne znam ni jednog prebogatog moto švercera. Ljudi kupuju od švercera, jer ne mogu bolje, često ne mogu ni to... Zato su šverceri društveno prihvatljivi, često heroji. Sve to stoji. Ali, zbog svega toga ozbiljnog moto tržišta i konkurencije u Srbiji ne može biti. Ušli smo u red trajno siromašnih društava, nešto poput latinske Amerike, i tako to sada izgleda. Legalno ne može da bude konkurentno nelegalnom. Ja lično, neverovatno cenim legalne trgovce u nas, ove što ih svi pljuju, to su ljudi koji herojski biju unapred izgubljenu bitku i pre ili kasnije i oni će postati šverceri. Što da ne postanu, što su sekule pametniji?
-
I kao da neko odavde ne bi radio to isto. Samo da može, tj da 'oće ljudi vaš kačket. Po ovom Internetu sve cistunci, principijalci, sve gadljivo na pare jbt.ne znam samo kako takve toliko retko srećem u stvarnosti, gde su, gde se kriju?
-
Auh, pa žurka ovde još traje!
-
Puni transportni kapaciteti, naše male enduro sekcije, start: G. Alp: Vlada, Igor: Što bi braća Rusi rekli: pesok : Zagajička brda (Opet? Opet!!): Odmor za napaćene enduraške duše: I jedan selJfi, za kraj :
-
Jedan lep dan, i ovoga puta apsolutno fenomenalan krug kroz Peščaru. Nije dugačko, oko 75+ km, ali trek ima duha! Nastao je kao serija improvizacija, u Peščari smo kao kod kuće, pa tako lutamo okolo i povremeno, eto, naletimo na biser kompilaciju . Prvi deo, od Devojačkog Bunara do ispred Grebenca zlatnom bojom mogu da upišu svi koji vole peglanje kroz pesak. Start, pa fino zagrevanje, a onda dine, dine, dine i dine. I dine . Pa kroz šumu... Zadnji deo treka je vožnja kroz dubok, sitan pesek, nije ni za midi motore. Elem, ovo kako izgleda krug: Trek: Active Log: 2018-04-09 Sev, Alp, Ica, Vlada.GPX Start/Cilj: Devojački bunar
-
@lalajko Zbog neposlusnosti prema stjuardu? Vidljivo mu se otrgao, kada ga je upućivao van staze.
-
Neprepricljivo... Vrtece se ovo danima. Videćete. Hit. Gore nego prošle 2015. god.
-
Previše surova, bolje 30sec
-
Buni mu se koprecesor za pravdu, kaže. (ja titlujem)
-
46 drži kzš upravo. Kuka
-
> Stroza kazna da bude slusanje izjava na engleskom koje daju Rosi i Markez Ne ne, isključivo janone
-
@dvlns Nije mm bio na brifingu... Pojacacemo disciplinu
-
Od sada kazne vratiti 30 strana u nazad, pa čitaj opet
-
@lalajko Jbg, ovde je žurka... Pesak će da razume
-
Ja proricao uživo upravo tu kaznu
-
Pa to mi kaži.. Odoh ja da spavam, sutra se vozi Peščara
-
Argentina MotoGP: Espargaro: Petrucci hit me harder than Marquez
-
Ajde, to crank, preuzimaj trolovanje, dovla i ja odradili smenu
-
Pssst... Nemoj nikom da kažeš
-
Apropos 99, uzmem ja, kad sam bio klinac, umesto novih sanki neku kantu od mleka u kesama, i budem zadnji svaki put na Velikom brdu, u našem sankaškom kupu... Tako nekako i naša mucena Lora... Eto, ispunih navijačku dužnost.
