Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. A gleda te puna poverenja...
  2. Jbt, pa što macu?
  3. Usraste bRe temu... Mada, dosadnjikava trka, tema i nije za bolje
  4. Markez, Zarko, Petruci
  5. Cena "na dan" koja važi sutra za intro grupu je 2500 rsd. Pojaviš se i tražiš našu makikt, koja je zadužena za prodaju termina na dan TD.
  6. Svi grizu, svi imaju zašto... Biće dobra trka sutra.
  7. Uhh.. Kakav highside Cru...
  8. Ovu bih nazvao: "Smog Pekinga"
  9. Nije, vama su (za sve) krive izbeglice
  10. Sutra malo milina, sećam se jednom na Ohridu kada smo ga slušali (makedonci imaju hrvatski komentar), jbt jedan zaspao, a drugi jedva da nije. Ejj, na gp trci!
  11. Slažem se sa Petruxom, realno je sranje da ni 5. trku ne dočekamo, a svake godine krene pijaca. Kakav motiv sada ima npr Reding?
  12. Rekao bih da je taj!
  13. Neprocenjivo! Bravo.
  14. Ma, baš je zanimljivo ovako djuture. Da mlatimo... Ares je naš, mislim više je "mi" na iaturenom mestu u kabini, a i Dzankic je super tip uživo, setim se onog piva sa podcasta uvek... Verujem da tema ima smisla. Opet
  15. Pa cepaj ovde, ova tema ti dodje ko methadone
  16. Kepo, oko učešća... mislio sam, ko je bio do sada zna kako se vozi na td, nema tu mnogo razlike od trkanja (bar u dve grupe) i nije ništa strašno. Pusti semantiku, meko, tvrdo ili nešto treće, stvarno je neopisivo dosadno da se n-ti put ubeđujemo po forumu da li je staza, trka, vožnja notora, rizična ili ne... Već sedmu godinu organizujemo td i bilo bi to bar 10ti put...
  17. Poštujem svačiji stav. Pogotovo ako nije načelne prirode, imali smo ovakvu raspravu mnogo puta, mnogo drugačije stvari izgledaju kada se probaju. Svakako da ne očekujemo, bar ne u velikoj meri, da za ovo bude zainteresovano previše ljudi koji nisu ni dolazili na TD. Zato ne bih da ulazimo sada u teoretisanje.
  18. Dobro, da ne ulazim sada u semantiku, videćeš šta mislimo kada krenemo...
  19. Razmišljamo intenzivno o ideji amaterskog trkanja. Fun varijanta, ništa heavy. Shvatili smo šta ljudi ne žele, imamo ideju šta bi možda moglo da se proba. Hoćemo da ponudimo timski koncept, mekano trkanje, ljudi većinom ne žele veliki rizik i to je jasno. Upravo počinjemo da pričamo sa savetom vozača oko koncepta i SVAKAKO hoćemo da krenemo ove godine. Sa svoje strane verujemo da znamo šta i kako i brzo ćemo izaći javno sa tim. No, i tvoja ideja je dobra. Zašto da ne, ako ljudi misle da je zanimljivo, probaćemo.. Intro grupa će preskočiti neki TD. Dobitak od ove sezone, bez obzira na neuporedivo veći broj obaveza koji smo preuzeli u organizaciji uz veću cenu koju plaćamo, je da mnogo fleksibilnije možemo da zajedno probamo ovakve formate i da usvajamo dobre ideje. Naravno, TD kao TD uvek će ostati kao format najinteresantniji za sve. Dobre stvari ne menjamo. Hvala na sugestiji!
  20. Bićeš oduševljen, garantujem! Za to je izmišljen. X puta sam vozio upravo Karpate, na točkovima iz Bg. Nama iz Bg je Semenik najbliži enduro raj Edit: naravno 690 ostaje kod mene, čak i ako i kada uleti exc. Već sam jednom izjavio, bar za sada tako mislim, da moram da izaberem samo jedan motor da imam, to bi verovatno bio 690 enduro.
  21. Ja vozim 690 i pisao sam već nekoliko puta koliko sam oduševljen tim motorom. Naravno, preradio sam i sedište.. Malo šta ima da se zameri tom modelu. Ipak, od kada motor uglavnom vozim na prikolici, veoma rado bih terao 25kg manje ispod guzice... pa merkam 450/530exc. Mada je 690 nezamenjiva mašina za ono što zovemo "linijski enduro", jedno 20-25kg tereta ponese bez da se oseti bilo šta.... I tera.
  22. 530exc je značajno lakši. Nisam ga viđao na oglasima, verovatno bih ga odmah zgrabio
  23. Nije to nemoguće...
  24. Aj prepricaj...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja