Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. severian

    CRF450L

    Izlazi na cca 11000 eur. Mašala...
  2. Eto, ti već ne voziš u GP-u. Stvar rešena, vidiš, svemir sve postavi u ravnotežu
  3. Više bih ih cenio da je to zaista tako. Tragedija je što nije. Neopevano, neprevaziđeno, voluntaristička, do srži nesposobna bratija... Populistički produžili važenje tablica još 2 godine, misleći stupidno da rešavaju problem koji su sami i zamesili (zamesio onaj debeli što peva, pa imamo od njega transfer blama svako malo ), bez da su mućnuli tintarama, po svim tim "stručnim službama", koje nove probleme tim potezom kreiraju. Naravno, jer stručne službe vode politiku po ceo radni dan, umesto da (nešto) strukuju. I da onda imaju integritet da se ponekad ne slože sa "direktivom". Tako na svim nivoima. Ništa više, ništa manje. Trulo do koske. Samo ne znam što se nerviram, kada je i ovaj forum pun slučajeva koji ruše sistem svakodnevno, a mi ih slavimo, drugari, ljudine, ti meni vojvodo, ja tebi serdaru itd... Nije to palo sa neba, odozdo smo takvi, to mi je poAnta :). Mora se menjamo, ima da traje
  4. Da se ne lažemo, većini upravo odgovara ovaj nesistem... Koliko samo nas odavde registruje vozila bez tehničkog ili hvale na sva usta i dižu u nebesa tehničke koji to nude ispod žita (i time guše one koji rade ok)? Nije uređena država švedski sto, pa da uzmemo sa njega samo ono što nam se sviđa...
  5. A Marija je Maria Herrera
  6. Bolje prevedi, nego što zaplićeš
  7. A šta je vikao na snimku? To mi zanimljivo npr.
  8. Moje skromno mišljenje je da ja ne razumem kontekst, niti opravdanje sa kojim je ok bacanje motora. Nećemo ga sada spaliti na lomači, niti treba suditi, ali da taj potez nije među zvezdanim vrhuncima karijere JL - nije...
  9. A gde si ovo pročitao (izvor)? Nigde nisam video da je markez tako nešto izjavio, mada to ne znači da nije... Ne liči mi uopšte na njegov fazon, niti da ga takve priče uopšte dotiču.
  10. Rosi je mnogo veliki deo tog show-a, ko god ode na neku trku shvati to za 5min. Poslednjih godina ume to i da koristi (oko 50% svih prcaboca koje se tamo prodaju, prodaje njegova i ćaletova mu firma. Pristanak na to je Dorni, koliko iznuđen, toliko i dobar poslovni potez). Da li to znači da je Jarvis devojčica kojom upravlja debeli Učio? Pa, sumnjam...
  11. M.O.R.E ..... kako čudno speluješ RACA
  12. Apsolutno nije samo za navak. Pucajte šta imate, pa sve je zanimljivo...
  13. Eh da je zeleni... k'o Del Boj kad ga je krenulo
  14. A pre toga se setiš da uopšte imaš problem
  15. Zbacio motor suvišni teret i ćeraj dalje
  16. Tvoj najpre čekam(o)! Chuck Noris edition Davaj!
  17. aj' sad vi što stvarno vozite
  18. Evo i jedan moj, vožnja autobusa po stazi. Nije najbrži krug (najbrži je oko sekund brži, kad se već 'falim ), ali je bar snimljen:
  19. severian

    CRF450L

    Ma nema šanse da bude 1k. Niko nije toliko marketinški glup da puca sebi u nogu praveći dual sport sa intervalom zamene od 1k km. Patka.
  20. PS: ako tema zaživi, nije zabranjeno adminima ni da je pinuju . Biće dostupnija.
  21. U ovoj temi kačimo SVOJE video snimke vožnje sa staze. Dobro, može i snimak druga/kolege, ako ste njime nešto extraordinarno oduševljeni, ali vozač mora biti neko od nas smrtnika amatera, bivših takmičara i tsl, dakle krugovi voženi iz ljubavi, van profesionalnog sporta! Dozvoljene su akcione kamere, klasične kamere, telefoni, ma bilo kakav snimak je ok! Ima toliko toga po zabitima Interneta, čak i od nas ovde prisutnih, hajde da objedinimo to u jednu temu. Na polzu svima nama, ali i početnicima u ovoj našoj prelepoj pasiji. Kažu pametni (i matori ) ljudi - volećemo to kada ostarimo. Da se gleda!
  22. Jebo čvorka ako i ja nijesam to pomislio
  23. Drugarska opaska: skuplja dara, nego mera! Ako baš, BAŠ nisi rešio da baš, baš, baš mora motorom (npr iz fore) - najbolje za Izrael ti je direktan let iz BG, a onda tamo bicikl ili rentaj Yaris (u. zavisnosti koliko vremena/para imaš) Izreal nije previše motociklistički inspirativna zemlja, mali je, sve je blizu, imaš sve mane motociklizma prisutne, a vrlo malo prednosti. Moj savet (obišao sam Izrael s kraja na kraj, iz nekoliko puta, i dobro ga poznajem): uradi ovo iz prvog pasusa .
  24. Nema frke sa tim. Za IZrael inače ne treba viza, sa SRB pasošem. Ipak, pazite na izraelski pečat (!!!), ja sam ga imao u pasošu, zaboravio na njega i onda bolje da ne pričam javno šta sam sve uradio kako bih ušao u Iran . Tražite da lupe pečat na papir van pasoša, rade to rutinski.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja