Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Nemaš 99 kišobran! To je ulaznica u klub
  2. Robina uracunao
  3. Eh, da su samo oni!!
  4. E onda nas ima trojica!! I nadja 4.
  5. Meni je dozvoljeno! Ja sam jedan od dva njegova navijača na ovom fotumu. Kad pljujem po njemu, ja mu dodjem samokritičan
  6. Nego, taka nakagami 3x više poena u generalnom od 99, a sarin 9x više. Harakiri, majke mi:)
  7. Zarco to onako intelektualno proračunato
  8. Nema većeg navijača 05 od mene, još rano od moto2, ali se slažem 100%. Pretera ga.
  9. Uzgred, oko mm, kao sto je pedro jednom rekao za pokojnog 58, mnogi vozači bi možda mogli da voze sa istom dozom rizika, ali biraju da imaju više obzira prema ostalima.. Ili je to beše rekao 99? Nebitno, poenta stoji..
  10. Nego, pogledajte temu, eksplozija, i posle kažu cirkus se ne isplati... Radi dorna kao singerica...
  11. Bogu hvala, ponekad zalicimo i na moto forum
  12. Ma 4. na takvom pramacu, puna šaka brade.
  13. Jbt, kad tako kažeš, jaki argumenti
  14. Jbg, direkcija trke jeste malo (više) izgubila kontrolu, i zare je zaslužio kaznu za obaranje 26. 99 odličan 15. Tugo jesenja...
  15. Apsolutno. Pogotovo što je kukao onomad kada stoner nije prihvatio njegovo.
  16. Rekoh vam cc... 93 zasluženo bez bodova.
  17. Cenim da CC napada pobedu...
  18. To je isto kao da su ga vratili skoro ba kraj... Ocekivana kazna. Skroz.
  19. 93 ce dobiti kaznu u toku trke Zarco je preterao
  20. Haha... Miler dobija hendikep...
  21. Povratak otpisanih!! Pasini vodi u generalnom Fenemenalna vožnja malog Vierhea... Posle onog polu high side-a, kada ga izdala tc, jako srcano je vozio. Plus Oliveira, odlično... Nemam primedbe na podijum
  22. E jebaji ga... Ode BiB Edit: al' prihvatam, ide Mattia!!
  23. E može i ovo u sredini
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja