Da, nikada mi nije bilo jasno zašto mi "shims", koje su polusfere, prevodimo sa "pločice". Termin "podmetač" bio bi ispravniji.
Nulovanje sa "shims" je praktično nemoguće. Ali bar BMW daje velikodušan raspon tolerancija i za usisne i za izduvne ventile, znam da tebe nervira ako nije u nuli
Knedla mi je u grlu celu noć, Sale je bio naš forumaš, odličan, odličan, ODLIČAN vozač, redovan na Track Days (ne grešite ljudi dušu na neviđeno sa glupostima oko cs)...
Teška tragedija. Tuga.