-
Broj tema i poruka
9109 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: severian
-
Ako neko ima neki fini trek zapadno i južno od Divčibara naročito, umoljava se da okači!
-
-
U sledećoj vožnji, koja opet startuje i završava na Rajcu i kao osnovu ima trek odozgo, dodajemo malo strateških pravaca: 1. U odlasku severnu obilaznicu Ravne Gore 2. U povratku južnu obilaznicu Ravne Gore (do ispod Babine Glave) 3. Alternativu spuštanju u "Orlovo gnezdo" (preko jedne od pritoka Kamenice do zaseoka Milovanovići) 4. Uspon iz pravca Koštunića podno Suvobora (hard enduro varijanta u gornjem delu) Trek: Active Log: 2018-07-21 Exman, Sev.GPX
-
Najpre jedna vožnja od ranije, a koja ovde pripada. Trek je "osnovna transverzala" ovog kraja, od koje sve počinje i kojom se sve završava. Početak i kraj: Planinarski Dom na Rajcu: ******************************** Ekipa uobičajena (u raznim varijacijama) u poslednje vreme , hrabro forsiran termin uprkos prognozama za pljuskove (što po pravilu uvek bude nagrađeno!), teren savršen u ovo doba godine (Rajac, Suvobor, Ravna Gora do Kraljevog stola - Divčibare) milina za oči i dušu, trekovi sa kojih mora da se skrene (uvek je tako ) i malo posledične avanture. Apsolutno preporučujem ovaj trek, osim možda dela sa improvizacijom iza Ravne gore u odlasku. To nas je odvelo na forsiranje potoka, par strmopizdeka i odgovarajućih uspona. Trek je generalno, van toga, ok. Trek: Rajac_Suvobor_Divcibare.GPX Fotke: Vrh Rajca Vrh Suvobora Iznad Ravne Gore: Improvizacija grebenom, koja dovodi do prvog strmipizdeka, sada valja sići dole u rupu i preći potok, da se uhvati ono brdo preko Preko potoka Pa preko drugog Gore na brdo I nazad na trasu ka KRaljevom stolu Prelepa Srbija Ka planinskom domu "Dobra voda" Moje ogromno poštovanje, kao i uvek, rezervisano je za Exmana! I pored samoironično nadenutog nadimka, čovek je lav i kralj, kralj i lav, bez preterivanja dečak!! Raca je još mlad
-
Teren iz naslova zreo je za posebnu temu, u kojoj možemo da kačimo lepe i zanimljive trekove i dajemo jedni drugima ideje. Budući da se iz Beograda stiže, vozi i vraća u jednom danu, uz Deliblatsku Peščaru i okolinu 011, i rečeni trougao polako postaje domaći teren i omiljeno igralište male enduro sekcije. Ujedno, radi se zaista o prelepom kutku Srbije, koji uspeva da se (za sada!) očuva čak i od zagađenja i prevelikog ljudskog arčenja. Znam da mnogi voze ovde, ponekad nekog i sretnemo - pa hajde da napravimo razmenu trekova, za to forum i služi!!
-
Ma ovo je redovan Red Bull pr (da ne kažem bull shit ), nema veze sa realnošću.. Vozio je i 93, sve se kao čudili rezultatima
-
Spisak prijavljenih za TD7 možete pratiti na redovnoj adresi: https://trackday.rs/spisak-prijava-za-td-29-jul-2018/ Biće ponovo ažuriran sutra, sa uplatama od poslednjih nekoliko dana. Info: mesta još ima za sve grupe, trenutno smo na oko 50% popunjenosti.
-
Nezvanično su datumi okačeni, zvanično tek krajem meseca (kada će krenuti i prijava). Ne očekujemo promenu gore navedenih datuma. Cene se svakako neće razlikovati značajno (ili čak uopšte, ako bude bilo moguće) od prošle godine.
-
Prošle god Markez je pred letnju pauzu zaostajao onoliko. Sada vodi ovoliko. Osim u slučaju nekih spektakularno loših događaja (povreda itd), to je to za ovu sezonu...
-
E jbg, ukidaju onda sve od ponedeljka...
-
Bravo i na kraju za BaTistutu Valjda bude to sedište u Petronasu..
-
Petronas unapred podržao tim nekim super gorivom
-
Nego, je l vidite vi koliko je Marini fin dečko... baš lepu izjavio sastavio. Znači da su Gracijanovi geni problem Šalim se (za starijeg i poznatijeg), a dečko je stvarno ok.
-
Hehe, onda ce da svrbi ispod kacige na duze...
-
BiB nije ocekivao da pobedi, nije se obrijao :))))
-
Prgavi zivotni luzer... kako ga ne voleti!!
-
I znate sta.. svaka cast Banjaji za ono izbegavanje Mateje (iako ga nesto ne mirisem.. Banjaju, ne Pasinija )...
-
TOOO! Bravo BiB!! Najzad. Toliko nesrece sa onom povredom na enduru posle prelaska iz Moto3, kao da mu se nije dalo za dalje. Najzad, povratak na prave sine! Jedan od vozaca koje najvise simpatisem.
-
93,99,04
-
Lepo rečeno!
-
Eto, desila se Pedrova obavijest... Očekivali smo, većina nas ovde, a opet mi žao, sada kada je i javno izrečeno...
-
-
Realno je da pitanje mašine za zamenu guma bude rešeno najverovatnije po principu Seresa (samouslužna mašina).
-
Info: Povlašćene cene za TD7 važe za uplate do 18. Jula. poz!
-
Sugestija je apsolutno na mestu. Već neko vreme ovo se nalazi (između ostalog) na listi unapređenja o kojima pričamo sa vlasnikom staze. Ono što možemo da uradimo mi, uradićemo sigurno (recimo zamerka oko nedostatka monterke/demonterke za gume je apsolutno opravdana i trudićemo se da po tom pitanju ne čekamo na vlasnika staze, ali investicione stvari ne možemo bez dogovora sa njima).
