Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Nemam ni pare ni punta ali imam Pegaso 650 ie 2001.god i spreman sam na bilo kakav dogovor oko motora posle ovolikih pohvala. pozz
  2. Druze, zanimame za koju je visinu (ako znas obim grudi) i da li je vodootporna. Pozz
  3. Vidim uticnicu na 220v pa mi nesto nije jasno, ako nije problem napisi tacan model da pretrazim net
  4. Evo ti meni motor i 400e i teraj moj, moze?
  5. OK
  6. Aprilia Pegaso 650 ie 2001. god... zainteresovan?
  7. Neka zamena?
  8. Ahaha... Iskreno, nema sta. Nego da ti ne ostanem duzan, jebem te corava, jel citas ti?! Lepo sam napisa "svakakve kombinacije dolaze u obzir"! Koji skuter? Doplata, ovo-ono! Kriza, plata kasni a zena forsira odmor, ko zna na sta cu sve da pristanem!
  9. U petak idem na odmor... trebaju mi pare, nema laganja... Nova cena 1600e!
  10. A da smanjim malo cenu? Aj do petka, kad ga nosim na odmor, 120 e
  11. Odlican savet!! Hvala jos jednom
  12. Hvala puno kolega... mnogi su mi rekli da tu nema puno "budzenja" i da je sigurnije (i ne puno skuplje) uzeti isti taj deo od BMW F650... Verujem da i kod toga vazi ona stara poslovica "najeftinije je platiti"
  13. Bajkeri (ne znam da li su iz neke zajednice/grupe) pokusavaju da dodju do savezne skupstine na miting podrske narodu na Kosovu. Zbog ne prijavljenog skupa policija ih "vija" po gradu u nameri da ih spreci u tome!

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      Super, mada posto se u dnevnim novinama slusa motorola, po onome sto sam cuo od novinara oni to tako nisu videli ;)

    3. vitas

      vitas

      sasviim moguce da su pokusavali da smanje brojnost ako vec nisu mogli da sprece potpuno voznju,,,

       

    4. Marko Teo

      Marko Teo

      nista posebno zapisali par tablica i to je to

  14. Cao druze, znam da je puno vremena proslo ali me zanimakako si resio problem? Pozz
  15. Na žalost ne, nemam nikog za Pegasa a ja se ne bavim motorima kao posao ili trgovina, već isključivo za sebe. BMW je sad tu tako da će on uskoro da primi "tretman". Ok, hvala na odgovoru.. Pozdrav i srecno sa prodajom
  16. Druze koja ti je velicina onog TH modela sa kapuljacom i koja je cena i koje boje imas? PS. A koliko je to daleko od originala?
  17. Boje, velicine? Meni odgovara L ili XL
  18. Prodato moze lock
  19. Olympus SP 550-uz, 7.1 MPX 18x Opticku zum opticki stabilizator slike Objektiv 4.68 - 84.24mm Fokus od 10 cm (wide) do 119.8 (Telefoto) F-2.8-4.5 LCD\TFT Color Display 2.5 in Vise od 20 modova slikanja kao i brzo slikanje: 15 frames per second for 20 frames (1.2MPix) 7 frames per second for 15 frames (3Mpix) Snima u rezolucijama: RAW 3072 x 2304, JPEG 3072 x 2304, JPEG 3072 x 2048, JPEG 2560 x 1920, JPEG 2304 x 1728, JPEG 2048 x 1536, JPEG 1600 x 1200, JPEG 1280 x 960, JPEG 1024 x 768, JPEG 640 x 480 Kao i video: AVI - 640 x 480, AVI - 640 x 480, AVI - 320 x 240, AVI - 320 x 240 Do sada odslikano oko 25000 frejmova Komplet pakovanje uz punjive baterije bez punjaca Ocekujem vasu ponudu, ali mislim da ovaj aparat vredi oko 150e na trzistu Kontakt za sad ovde ili na PP Pozdrav
  20. Nema ponuda?
  21. Sto vise citam sve mi je teze sto nisam pri parama! Samo da mi razbijes iluzije, reci mi da ti ne treba moj Aprilia Pegaso 650 ie... a ako se slucajno zapitas sta ce ti, da malo pomognem... iako je upola manje nego na tvom motoru, ima da se radi na njemu ;P... pa reko, ako ne zbog para, a ono zbog izazova da se bavis motorom se odlucis na neki dogovor, a?
  22. 150e jaka cena? Pa jeste... ima i za manje
  23. Hmmm... Ne retko ljudi grese pa ga nazivaju 2G-e... Ta je model iPhone, a pored ovog postoje jos modeli iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4! Ili da skratim, da!
  24. Urban Cruiser

    iPhone 8GB

    Prodajem iPhone 8GB Dobijen iz USA pre 2 god, jedini vlasnik, puno presao sto se i ne vidi toliko.. limarija u fer stanju, sitne ogrebotine od kljuceva i jedna od pada, ekran bez tragova, sve radi kao novo... unlockovan i jailbreakovan i ide uz komplet: punjac,USB kabl i slusalice i eventualna obuka i saveti. Cena 150E Kontakt na PP ili ovde, na poslu sam i cesto ne mogu da odgovaram na tel.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja