Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. XL coveka recimo od 185-200, 85-100kg mada, moram da naglasim da, je predvidjena da se nosi preko neke klasicne motorske jakne u tom slucaju bi bajkeri od 2m ipak malo pokisli oko ruku i vrata
  2. Nisam, bre, ja za ozbiljan motor, skuter je keva!

    1. hotazmaj

      hotazmaj

      Tako sam i ja nekad govorio i smijao se svima koji su govorili da cu i ja jednog dana voziti motor :D

    2. Almighty

      Almighty

      To mora da je zato sto si "normalan" kao i svi mi ostali... ;)

  3. Ovakvih jakni nema u louisu... cisto da podsetim, ipak je to SPYKE... neunistivo
  4. Darkman, ni ove nove "potvrde" ili ti vozacke nece biti lako dobiti... Evo sta zakon kaze: Odredbama člana 195. novog Zakona propisano je izdavanje vozačkih dozvola za vozače motornih vozila kategorija AM i M i primenom ovih odredaba prestala je mogućnost izdavanja potvrde o poznavanju saobraćajnih propisa. Odredbom člana 107. stav 3. Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima ("Službeni glasnik SR Srbije" broj 53/82, u daljem tekstu stari Zakon) koji se primenjuje do donošenja novih podzakonskih akata kojima se bliže propisuje osposobljavanje kandidata za vozače propisano je da se na proveri znanja za vozače motokultivatora i bicikala sa motorom utvrđuje da li kandidat poznaje saobraćajne znakove i osnovna pravila saobraćaja. Članom 37. Pravilnika o načinu polaganja vozačkog ispita propisano je da se na proveri znanja za vozače motokultivatora i bicikala sa motorom utvrđuje da li je kandidat savladao gradivo predviđeno programom i to saobraćajne znakove i osnovna pravila saobraćaja. Članom 39. navedenog Pravilnika propisano je da se provera znanja iz poznavanja saobraćajnih propisa obavlja pismeno putem testa. U skladu sa navedenim, od 15.01.2011. godine, osposobljavanje kandidata za vozače motokultivatora i mopeda vršiće se na način na koji je do sada vršeno osposobljavanje kandidata za vozače motokultivatora i bicikala sa motorom. Tim kandidatima će se, nakon položenog vozačkog ispita, izdati uverenje o položenom vozačkom ispitu za upravljanje motornim vozilima kategorije AM i M. Na navedene kandidate primenjuje se starosni uslov iz člana 180. stav 1. tačke 1. i 3. novog Zakona. Za izdavanje vozačke dozvole za upravljanje motornim vozilima kategorije M propisano je da lice mora imati navršenih 15 godina života, a za upravljanje motornim vozilima kategorije AM navršenih 16 godina života. Kategorija AM AM -moped sa dva ili tri točka, u skladu sa članom 10.tačka 30. ovog zakona, ili laki četvorocikl čija masa vozila ne prelazi 350kg, čija projektovana max brzina ne prelazi 45km/h, čija zapremina ne prelazi 50 cm3 i čija max snaga ne prelazi 4 kw Izvini za off, ali ovo je inace tema koju verovatno mnoge zanima..
  5. poslao druze, hvala
  6. Kupljene ove XXl... imas pp
  7. Jesu li vodootporne.. uzeo bih za devojku.. aj mi posalji link na louisu da pogledam
  8. Zamena?
  9. Kolega, neka kombinacija sa ovim: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/60120-aprilia-pegaso-650-ie-2001/ Pozz
  10. Moze zamena za http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/59777-nova-spyke-travel-jkt-jakna/page__pid__1014130#entry1014130 pozz
  11. Da znas da jeste... Inace Pegaso il' volis il' ne volis... Mene pogodise nevolje sa finansijama, inace ga ne bi davo' !
  12. 55e + pivo
  13. Ja bih eto samo da podsetim... ako nisam rekao... jakna je NOVA!
  14. Ode i Pegaso na doboš! :(

    1. Lug

      Lug

      nije valjda da ti ga država prodaje da mož` da se naplati?

    2. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      Paaa... ovaj put ne prodaje država nego ja.. i to da vratim dug državi :)

  15. Nije mi drago ali, iz čisto finansijskih razloga, prinuđen sam da prodam motor (a i auto, pa šta pre ode)! Apriliu sam pazario pre nešto manje od 2000km u oktobru 2010. u Novom Sadu. Bila je kod gosn Lukača na servisu i jednom na zemlji (požalio sam se svima sa statusom neposredno posle toga) pa je s toga ogrebana plastika oko rezervoara. Na cajgeru 26500 što bi po mojim saznanjima trebalo da bude prava kilometraža. Kupio sam je sa stalno upaljenom lampicom za ubrizgavanje ali posledica (za sad) nema. Nemam puno podataka o motoru osim da je ušao iz Mađarske, preko Subotice i Novog Sada u Beograd. Lanac, lančanici, filteri, ulja menjani prošle godine u aprilu, akumulator u oktobru, ali o zameni guma treba razmišljati . Registrovan do 04.2011 na NS table (imam ovlašćenje). Cena: 2200 e Zamene samo uz doplatu od 1000e i više, ali nikako ne dolazi u obzir motor manje kubikaže od 150ccm i ne uključuje motore kineske, tajvanske, vijetnamske proizvodnje. U zameni motor računajte 2400e. Sve dodatne informacije na pp.
  16. Pasce kisa... a onda cu da trazim 100e za jaknu!!
  17. Bice i korekcija cene! Ajte ljudi, radi se o kvalitetnoj jakni, renomiranog proizvodjaca!
  18. Urban Cruiser

    Cizme

    Evo posto niko nema para, ajd da ponudim trange za frange.. Imas moj oglas za SPYKE ne obucenu vodootpornu jaknu.. ako te zanima! Pa da trgujemo
  19. Nit se zbori nit zubori! NOVO... NIKAD OBUCENA... evo, nek neko ponudi koliko bi platio (moje troskove da bi je kupio i doneo ne mora da racuna )
  20. A kad krene kisa onda ce te zaliti sto niste uzeli ovakvu jaknu!! BTW. prodajem je samo da bi uzeo sebi jednu letnju jaknu inace vas ne bi zamarao.. Ajde, barem offujte
  21. Nema ni komentara?!
  22. Nova, ne koriscena vodonepropusna jakna SPYKE TRAVEL JKT. Kupljena u Italiji u radnji po ceni od 65.70 e. Nisu skinute ni etikete. Velicina je XL. Nema protektore, 4 spoljna vodonepropusna dzepa, jedan na ledjima za protektor, traka za pantalone i reflektujuce trake i znak na ledjima. Cena 60e (onih 5.70 je popust) http://www.spyke.it/en/parsepage.php?tpl=tpl_prodotti_detail&sqlpam1=2763
  23. Urban Cruiser

    Jakna

    Da li je aktuelno? Korekcija cena? ee.. a nisam brz
  24. A zamena za Aprilu Pegaso 650ie 2001.?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja