Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Izleteo kreten, nit je gledao, nit je stao dok sam strugao asfalt da mu se ne zabodem u vrata! Jutro, 8.15 ljudi gledaju i cokću... a, da.. neko je pitao jel sam dobro!?!? To je sve... šteta: slomljena osovina birač menjaćča! I sad da se ubijem da to nadjem!!

    1. Prikaži prethodne komentare  9 more
    2. bigbad86

      bigbad86

      Nisi zvao muriju? Pa to je opasno krivicno delo da pobegne neko sa lica nesrece? Napisi temu o ovome, mozda mozs vecu pomoc da dobijes!

    3. pera-s

      pera-s

      druze, jesi li ti to prijavio miliciji??? neka kamera ga je garant snimila, jer kolko sam video da na tom delu puta uz kej, ima kamera na skoro svakoj banderi!!! daj nek bude ne koristi i od njih...

    4. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      Hva drugari, ali sam svestan da je njegov postupak tesko dokazati kao krivicno delo.. naime, on je skrenuo levo ispred mene racunajuci da ce da prodje, ocigledno je morao da stane i psacima kojima je bilo zeleno kao i meni, al ga nesto bolelo bas uvo sta ce biti samnom... za muriju, a i istraznog, to nije prekrsaj, verujte mi!

  2. Ako neko zna ili ima delove za Aprilu Pegaso 650, treba mi osovina iz menjaca do nogice! Nisam strucan da kazem tacan naziv, znace valjda onaj ko ima delove Ljudi HITNO mi je, hvala i na savetima i preporukama gde to da nadjem!
  3. A koliko je samo jakna? 80?
  4. Ja bih pazario za kes ako do ponedeljka neko ne da bolju ponudu u rukavicama... ili jednostavno da odemo do radnje i dodam "simbolične novce" da ti da kupis rukavice! Samo je pitanje na koliko "simbolicno" pristajes
  5. aj postavi neku sliku jakne... i tacan naziv i da li su kacige iste boje kao na slici i obe velicine M? Pozz
  6. Hromirane ces tesko naci jeftinije osim polovne naravno I to verovatno moje, posto su mi do sada dva puta krali... Nemojmo ljudi forsirati kupovinu polovnih kozmetickih delova jer time samo ohrabrujemo lopove da skidaju! Far, retrovizori x2, kofer sa dve kacige sa Beverly Cruisera=680EUR steta zbog zarade od minut straha i eventualno 50-100EUR pa vidi kome si ucinio medvedju uslugu!!!
  7. Uzeo Pegasa 2001. Moze LOCK
  8. Od sada na Krilatom Konju!

  9. E posto sam ga uzeo javicu utiske. Znaci prljanje . Hvala svima uskoro i slike
  10. Molio bih za malu pomoc ili podrsku oko zamene. Naime, posedujem Atlantica 500 nekih 3 meseca. Imao je povecanu potrosnju i padove snage na 4500-5000 rpm pa samse puno nervirao iako me lepo vozio po gradu ali nakom zamene brizgaljki sve je doslo na vrlo zadovoljavajuci nivo. U cekanju delova (2 meseca za brizgaljku i kozmeticke dodatke) i mnogo nerviranja ponudio sam ga u zamenu. Ponuda je pegaso 650 ie 2001. 25000 km pa sam u dilemi. Da li neko moze da mi pomogne i da savet?! Znam da su razlicite kategorije ali sam pomalo nostalgican prema menjacu (20 god je proslo od kad sam zadnji put seo na motor sa menjacem:)) a s duge strane uglavnom vozim po gradu i tek mozda jednom mesecno odlazim na krace izlete van grada. Treba da napomenem i to da sam uporan u voznji u svim vremenskim uslovima ali i to da radim u kancu pa ne mogu bas u kombinezonu na posao Ahh.. da i visok sam 192 i oko 100 tezak, ako to nesto znaci... Osim nekog komentara, dobro bi mi dosao i po neki savet o odrzavanju, o cemu da vodim racuna na pegasu, sta mogu sam a sta kod majstora a i koji je servis najbolji za njega. Unapred hvala na odgovorima
  11. Bolje vas nasao Moram ovako da pohvalim raznolikost i sirinu informacija na koje sam do sada naisao na forumu... Moram priznati da toliko korisnih podataka na jednom mestu nisam uspeo nigde da nadjem pretrazivajuci internet... Good bless BJB
  12. Molio bih za malu pomoc ili podrsku oko zamene. Naime, posedujem Atlantica 500 nekih 3 meseca. Imao je povecanu potrosnju i padove snage na 4500-5000 rpm pa samse puno nervirao iako me lepo vozio po gradu ali nakom zamene brizgaljki sve je doslo na vrlo zadovoljavajuci nivo. U cekanju delova (2 meseca za brizgaljku i kozmeticke dodatke) i mnogo nerviranja ponudio sam ga u zamenu. Ponuda je pegaso 650 ie 2001. 25000 km pa sam u dilemi. Da li neko moze da mi pomogne i da savet?! Znam da su razlicite kategorije ali sam pomalo nostalgican prema menjacu (20 god je proslo od kad sam zadnji put seo na motor sa menjacem:)) a s duge strane uglavnom vozim po gradu i tek mozda jednom mesecno odlazim na krace izlete van grada. Treba da napomenem i to da sam uporan u voznji u svim vremenskim uslovima ali i to da radim u kancu pa ne mogu bas u kombinezonu na posao Unapred hvala na odgovorima
  13. Niko... nema veze, nasao diznu, moze LOCK
  14. Pa valjda da vozis fancy cice po sumadiji... na africi im trebaju merdevine samo da se popnu...
  15. neske, ajde ako ne odes u afrikance mogao bi na atlantic Atlantic za F650
  16. Zamenjena brizgaljka, nov akumulator.... da vas cujem sad.... sad se vec i razmisljam da li da je prodajem/menjam....
  17. OK, hvala na odgovoru Pozz
  18. A ja bi tako rado vozio F650!

    1. ranko

      ranko

      i ja :)

       

      ps. pruzi malo noge i do ostalih oglasnika ( berza, polovni itd ) i kontaktiraj ljude i daj im ponudu... problem je sto si trebao malo ranije da krenes u ovu pustolovinu...sad vecinom svi hoce da prodaju a ne da menjaju... svakako srecno i cekamo te u sekti!

    2. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      Pokusacu, hvala...

      PS Nadam se ne dugo :)

  19. moze ljudi i pegaso ako mi uz njega da i savet kod kog majtora da idem... reci te nesto, skupo, jeftino, ruzan, lep... lepo vreme a ja ne jasem nistaaaa.... PS. nasao sam novu diznu/brizgaljku, menjam je do subote, potrosnja ce biti ispod 5!!
  20. Cao Dejane polako me ubedjuju postovi sa foruma pa sam na granici da promenim misljenje u vezi zamene pa eto prilike da te pitam da li si mozda zainteresovan za zamenu u sitnu kintu... Baci pogled http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/54640-aprilia-atlantic-500-prodajemmenjam-za-bmw-f650/
  21. Lep motor.. voleo bih da mogu da ga pazarim... ali ako prodam apriliu a motor bude jos na prodaju javljam se
  22. FINE ajde ako si zainteresovan sibni poruku na pp... javio se neki momak iz ns koji bi dosao za 10 dana da vidi da li mu odgovara... Inace, ako je cena problem, dogovoricemo se
  23. Nema nikog da nesto kaze! Ajte javljajte se pa da idemo na casicu razgovora, nesto ce se dogovorimo!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja