Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Bajkeri, Hvala na jos jednom lepom druzenju i dobrom delu. Imao sam srecu da se prikljucim povorci na vreme (kod Usca), inace bi osecao grizu savesti sto nisam dosao, iako se nisam najavio. Djunta, tebi hvala i na slici (mada deluje kao da sam se prestravio od igle ). Pozdrav svima
  2. Dolaze, gledaju, nude zamene.. nije jos...
  3. Zainteresovan za zamenu za Aprilu Pegaso 650? http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/60120-aprilia-pegaso-650-ie-2001/page__gopid__1069235#entry1069235
  4. Jesi li zainteresovan za zamenu mozda?
  5. Ljiljak, ne treba ti admin... ako obratis paznju na poruku koju sam ostavio pre tebe sa pitanjem da li je pojas aktuelan a posle koje nema odgovora prodavca verovatno bi ti bilo jasno da ne bi mogao "odma" da imas "dogovor".. iz pristojnosti, najpre pitam da li je prodat pa onda nudim "dogovor", a posto odgovora nije bilo ne znaci da si ti u prednosti... Elem, da ne bi ja prosipao demagogiju, dobijas veliki PLUS... a ni ti nija ne kupujemo pojas
  6. Ljiljak i saregas, ne znam da li ste primetili ali za pojas sam bio malo pre ljiljaka zainteresovan, samim tim ne moze ON da ima dogovor "odma".. ako si njemu prodao nije ni malo kolegijalno! veliki minus!!! Pozdrav drugari
  7. @Misko_kolo: Pokusacu sa tim brojevima... secas li se koliko si platio? @bajone: ne znam... kazu da ovi Louisovi tresu puno.. a nemam stabilizator slike hvala drugari
  8. Kupio bi, ili primio kao poklon desni retrovizor za moju Aprilu... Hvala unapred i na pomoci gde mogu da ga nadjem...
  9. Pojas otisao?
  10. A jel sve u standardu?
  11. Da li neko zna kako mogu da stupim u kontakt sa Fonzom, vodja Nocnih Vukova iz Nisa. Vrlo mi je bitno zbog teksta u novinama!

  12. 1. kuglica14 2. bagzi_obr 3. O`šonesi+maski 4. robbieF 5. Alexanto 6. svestenik 7. doca 8. invictus 9. brm-brm 10.Tamanitu 11. đunta 12. zika56 i sretni dobitnik najboljeg rednog mesta jeeee... 13. Urban Cruiser
  13. Opa... Nasa policija vozi Aprilia Shiver 750!! Dvojca upravo stoje kod gradske skupstine!

    1. Prikaži prethodne komentare  17 more
    2. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      Bele boje.. ali ne mozes da ih promasis, imaju one rotacije na stapu...

    3. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      Evo jedne slike koju sam uspe da nadjem, a i video sam kad su se slikeali ispred starog SIV-a:

      http://media.automotion.rs/2010/11/policija-srbije-motori.jpg

    4. Urban Cruiser

      Urban Cruiser

      A evo i linka na Press on line.. fenomenalna im je transkripcija Aprilia Shiever:

      http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/143749/MUP+za+motore+dao+milion+evra!.html

  14. Evo ja ponudio zamenu, jos pre mesec dana skoro... Jel ima mesta za dogovor ili nema?
  15. I dalje neces Apriliu Pegaso?
  16. Jeti, Charugi odlicno stoji jakna... na tvoju zalost, a na moju srecu... moze LOCK
  17. Jeti, u par minuta ste razlike u porukama... Charuga je poslao meni PP (privatnu poruku) u isto vreme kad si i ti postavio post ovde... Nalazim s Charugom da proba jaknu, ako ne ode ti si sledeci... dobices popust kao i on, 50E... Javljam kako je proslo.. Pozdrav
  18. Urban Cruiser

    Jakna

    Ne pitah, a ne pise.. ova jakna nema protektore?
  19. Ja imam slicnu jaknu, Tucano Urbano, ali je vise skuterska i u njoj sam uglavnom preko leta, slican materijal ali sa pamucnim dodatcima oko kragne i krajeva rukava... naravno, skidam je cim ugasim motor Naglasavam opet, nema protektore niti dodatna ojacanja. Sto se tice velicine, recimo da si idealnih proporcija za XL velicinu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja