Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Danasnja "Pravda" PS. Ja bih jos jednom da zamolim za BJB nalepnicu, ako ste propustili moju prethodnu molbu
  2. Odlicna ideja i verujem da ce biti jos bolja organizacija. Nazalost ne druzim se puno sa kolegama sa foruma van ovakvih dogadjanja pa ce mi biti drago da se nakon "problematicne" akcije dobrovoljnog davanja krvi ponovo vidimo. Imao bih jednu molbu za vodje BJB... naime, bio bih zahvalan ako ponesete jednu ili dve nalepnice ili bilo kakve oznake BJB za moju malnekost kako bih ponosno zalepio, zakacio istu na motor. Naravno da sam spreman da skromnom donacijom izmirim troskove izrade Unapred hvala i vidimo se za koji dan!
  3. OK hvala ti, malo cu da guglujem pa ti se javljam
  4. Pozdrav Sebo... Hteo bih da stavim crash bar na Apriliu Pegaso 650 ie 2001. god ako radis.. Nisam primetio da si ga do sad radio pa bi mozda nesto zajedno smislili ako vec nemas mustru... Koja bi bila cena? Hvala
  5. Kolega, da li bi mogao da napravis jos jednu sliku kad su kazaljke na 12?
  6. Predlog: Nadji original delove, platis nekome da ih skine ili slicno, odneses da ti ih naprave... do sada sam sa nekoliko strana cuo za neke od majstora, rade sa vrhunskim materijalima i izuzetno precizno
  7. Verujem da su im cene vece... Jbg, ponekad je najeftinije platiti... Na mom Pegasu (2001.) je bilo ocigledno da nesto nije u redu sa elektronikom jer se lampica i posle resetovanja stalno palila... greska koju je prijavljivao je po manualu znacilo da je brizgaljka riknula.. nova 70e... pa onda Trotle position sensor... polovan 90e.. Kupljen preko nekoga i zamenjen i opet ne radi kako treba... u Kileru prva informacija da nisam morao da menjam brizgaljku a druga da ni zamenjen senzor ne valja... dijagnostika je bila besplatna a NOV senzor preko njih 150 e... eto to je moje iskustvo a ja se sad jebavam da od tog nekoga koji mi je prodao deo vratim pare...
  8. soony, prvo u killer u tosinom bunaru, javis se Goranu u Moto servisu... ako tamo ne zavrsis onda u lov u mutnom... javi kako je proslo.. pozz
  9. Pozdrav kolega, zainteresovan sam. Kad i gde mogu da se probaju rukavice?
  10. pokusacu kod Kilera, nesto sam skeptican generalno, izgleda da svi imaju samo za novije modele.. hvala puno
  11. Da li neko zna ko u beogradu radi diagnostiku Pegasa 2001. god (ie varijanta).. pokazao mi prevelike vrednosti izduvnih gasova na teh. pregledu... Hvala
  12. Jeste, aktuelan je. Pozz
  13. registracija dole za tvoj ili generalno za motore?! imas neku inside info ? izvini za off
  14. Ne znam kome je otisla ali bi voleo da znam. Ko se javio pre mene? Pozz
  15. Ja i dalje zainteresovan. Kako hoces da se dogovorimo telefonom ili na pp? Pozz
  16. Posalji br tel na pp, ako nije otisla vec kupio bi je. Pozz
  17. Imas PP. Pozz
  18. Ne vidim razlog tvoje ljutnje kolega... Uleteo si na pola moje prepiske sa prodavcem, moje je da ponudim svoju cenu za koju cu da kupim Ako se vec drzis toga "ko pre devojci" zasto nisi sacekao da vidis da li sam, kao prvi ponudjac, kupio artikal ili nisam Molim gox-ia da odluci kome prodaje, ipak je on prodavac... i nek ostavi ovde javno poruku kome salje deo. Pozdrav Uzgred, pise se LOCK
  19. moze i tako druze, i po tome polazem na pravo prece kupovine.. naime, obojca smo postavili odredjene uslove, moj je bio da se smanji cena, a tvoj da su crni, moj je kao sto vidis ispunjen pre tvog, i samim tim sam "prvi devocji"... uzgred, kao sto vidis po odgovoru kolege gox-ia: "Urban je prvi pitao..." sve je posteno Pozz
  20. Posto sam postavio pitanje manje cene kao uslov za kupovinu, a gox odgovorio sa novom cenom smatram da je kupovina obavljena... @rne nadam se da nema jutnje @gox poslao sam ti adresu i tel na PP Pozz
  21. Ok, salji
  22. i jos 200 da mi stignu u BG... hmm.... aj neku sitninu da smanjis, da mi se isplati, u suprotnom isto mi je kao da porucujem iz Loisa nove posalji na PP krajnju cenu, ok?
  23. Nesto razmisljam, ovde malo dzentlemna
  24. Aprilia Pegaso 650 ie 2001. sad trenutno u servisu, redovno odrzavanje plus zamena dotrajalih delova... cenio sam ga 1600... mislim da ce se cena povecati kad stignu delovi, a moze i da ostane ta cena ali onda je su na tebi troskovi redovnog odrzavanja i registracije http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/72751-aprilia-pegaso-650-ie-2001/page__gopid__1196359#entry1196359
  25. Motor je na servisu, zamene dotrajalih delova i odrzavanje, nije u voznom stanju jer se cekaju delovi... nakon servisa i registracije cena ide gore, normalno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja