Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Ja bih sutra voleo sa vama samo nisam razumeo jel za ralju ili za ub, koji od ta dva puta? Prva mi je voznja ove godine pa bih zamolio za pp sa osnovnim info kako da se pripremim. Hvala
  2. Covek je u medjuvremenu izmenio oglas... samo sam bio brz
  3. Cekaj, realno ova kaciga skracuje zivotni vek u najavi... u ovoj ludoj zemlji dobijes metak garant ako udjes bilo gde sa kacigom na glavi
  4. Mislim da je Aprilia bez razlog ana losem glasu. Izvikani a matori motori po forumima se prodaju po nenormalnim ciframa dok se za dobrim Pegasom niko ni ne okrene... Ima mana ali daleko od toga da su to mane samo Aprilie... Za to smo mi krivi jer smo trebali odavno da krenemo sa reklamiranjem i bombardovanjem po forumima.. sad bi prica vec bila drugacija... Izvini za off i sretno s prodajom
  5. "Cena nije fiksna" ali je nema Lep motor, mozda ne bi bilo lose da smanjis slike
  6. Ne znam kako me danas nisu izbacili iz Labatorije ranije i jos da mi dobri Rajko uradi uticnicu i komunikaciju u kacigi... Dosadjujem im vec par dana, trosim im kafu, uzimam alat i zamajavam ih losim vicevima a ljudi mi ipak odradili posao za "petcu" Ljudine! PS. Umesto mene zelim vam da vam se u radnju pojavljuju samo ovakvi bajkeri (zabava pocinje od 5:00 )
  7. Dobrodosli!!
  8. Voleo bih da mogu da dodjem na docek... Em sto je motor na servisu em sam sprecen nekim obavezama pa bih vas zamolio da prenesete pozdrave i velike cestitke ekipi... Bravo HTR i hvala za predivan putopis!
  9. http://poslovi.infostud.com/posao/Sky-Communications-d.o.o./Graficki-dizajner/o81773?utm_source=mejling_lista_poslovi&utm_campaign=licna_2012-09-26&utm_medium=sadrzaj Skols mozda ovo zvuci zanimljivo i za tebe... evo sad im saljem CV
  10. E Skols.. aj i meni pomozi... i ja planiram porodicu.. jos od rata u koji sam nateran, pa iz sankcija gde sam jeo humanitarnu pomoc preko malo bezanja od jos malo rata... jeste da sam "izbegao" da zavrsim faks (ali ni tebi to nije bio problem, zar ne) ali imam iskustva, od pucanja preko fizikalije pa do grafike... btw, nastavnik sam jedrilicarstva, skiper, instruktor skijanja i znam tri jezika.. i da, inace sam avio mehanicar... pa eto, mozda ti nesto od ovoga zatreba, inace sam najvise motivisan uz uspesne ljude i nemam posao! Mora da mi je gadna narav
  11. Uhh.. izgleda sam podgrejao malo tvoju temu... Skols, izvini jos jednom na off-u.. Sashac, prvo svaka cast na uspehu tvog "klinca", siguran sam da si ponosan na njega... Zelim da ti odgovorim na tvoje cudjenje i konstataciji i to kroz jednu divnu pricu kao sto je tvoja: Moj otac je poceo da leti na najednostavnijim drvo-platno jedrilicama, poletali su sa vitlom sa kamiona (Maybach). Kasnije je postao instruktor pa komercionalni pilot. Kapetan na DC-10 od '70-tih. Do svoje penzije preleteo je 35.000-40.000 sati i zemaljsku kuglu nekoliko puta. Leteo je od spomenute jedrilice do najsavremenijih komercionalnih aviona do penzije (1998). Kad je video kako su pre 11 godina likovi sa 20 sati letenja zavrnuli komercialni avion u bivsi WTC u NY, niko nije mogao da ga ubedi da je to pilot uradio "na ruke". A mogu da potvrdim da su takvo misljenje imali i njegove kolege. Osvrni se oko sebe, dok mi pisemo postove od dve recenice pola sata, deca kuckaju "Anu Karenjinu" u jednom danu i pritom nesto programiraju i digitalizuju ili samo hackuju... u 11. ja sam hteo bicikl sa tri brzine, sada deca u 11. imaju sprave sa XX Ghz brzine! I uopste nije ni retko ni cudno cuti tvoju pricu, ima takvih prica i po selima a kamoli gradovima.. u jednom selu klinac je na zastarelom telefonu na WAP protokolu napravio blog! Ali to sve nema veze sa pricom Skolsa... On trazi posao, sa onim znanjem koje ima a ne sa znanjem tvog sina!
  12. Skols... necu pomoci komentarom ali mozda nabacim koju ideju posto smo u istoj prici a iz slicne struke... grafikom se bavim vec 20 godina a od toga barem 5 sam proveo u trazenju posla, umesto klijenata... uostalom kao i sad... sa IT diplomom (ili gtaficki dizajn, nisam dobro razumeo) imas sigurno vece sanse.. moj predlog je da se bacimo na web, izgleda da tu ima mnogo vise posla... puno srece u trazenju posla... pozz
  13. Nije kome je namenjeno nego kome je sudjeno!

  14. U Sofiji bolje ulice nego u Beogradu... Nego, jel to u voznji updejtujes?!
  15. Samo napred vitezovi!
  16. Sretan put momci, hvala vam u napred za svaku ispisanu rec i svaku sliku. Hvala vam i sto imate hravrosti i volje koje ja nemam. Hvala vam sto putujete sretni jer sam vec prisvojio vase zadovoljstvo svakog predjenog kilometra. I hvala vam sto ce te se iskusniji vratiti i naravno hvala vam sto me ohrabrujete da imam cilj u zivotu i da istrajem kao i vi. I hvala vasim porodicama sto daju primer jer je bez podrske najblizih sve mnogo teze. Dobro nam se vratili!
  17. Aprilia Pegaso 650 ie. 2001. trazi novog vlasnika

  18. Za sve zainteresovane, ko se pojavi u sledecih 10 dana, veliki popust i poklon jet kaciga! PS. Verujem da sam jedini koji obecava povracaj novca u slucaju da nesto od poslednjeg servisa ne funkcionise...
  19. Momci ispunjavate snove nas "urbanih" vozaca!! I ne samo snove.... sedim, citam, gledam i pitam se "majku mu, a kad cu ja ovako..."?!! Vama zelim adrenalinsko i bezbedno putovanja, a sebi da jednog dana vozim pored vas!
  20. Drago mi je da dodju ljudi da pogledaju motor pa malo mozgamo i pricamo...o motoru, kozmetici, ceni.. nego nec' da dodju... zajebte telefon, ne kupujete motor zbog mog glasa...
  21. Ako sam dobro razumeo, doktor Rajko na odmoru... sretan put i prijatan odmor.. Regler menjamo kad se vratis... Pozz
  22. Ajde da malo osvezimo... cena je promenjena... 2100EUR sto se mene tice, ako kupca neko iz nase male komune preporuci, mozemo da se dogovorimo i za tzv. lastis preporucite motor jer ne prodajem macku u dzaku, dajem i garanciju 6 meseci na sve sto je uradjeno na motoru
  23. Ako je to za ceo frajlauf onda je to odlicna cena... svaka cast
  24. Prodato.... moze lock
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja