E ljudi, moze mala pomoc..
naime, nakon sto sam progurao vest kroz novine u kojim radim, i danas smo dodali jos jednu vest za brojevima ziro racuna, javili su se neki iz kolektiva koji bi pomogli u gardarobi... e sad, ja se i po ovim zimama vozim motorom pa nemam mogucnost d alicno odnesem, a oni su prilicno zauzeti poslom u dnevnim novinama (od 9-19) pa sad od mene ocekuju da im organizujem neko preuzimanje njihove donacije...
A pri tome, isti problem imam i ja, nikako da ugrabim slobodno vreme da donesem svoj skromni doprinos...
Na kraju izlaganja, pitanje, da li neko kolima prolazi kroz grad oko 12-13 pa da ponese tu garderobu i moje parice?
Fala