Jump to content

Moto Zajednica

MaRRe

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1145
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: MaRRe

  1. MaRRe

    Tuning delovi

    Da bi postigao maksimum (ubrzanje/maksimalna) iz standard cilindra trebao bi otprilike nabaviti sledece stvari... Auspuh Varijator Kvacilo Nema potrebe da kupujes torque driver na standard cilindar i prenos.
  2. MaRRe

    Tuning delovi

    Koliko sam ja upućen samo za ubrzanje
  3. I ja mislim da je krajnje vreme...dakle dodajem se 1. alexanto 2. Marre
  4. MaRRe

    Tuning delovi

    Bolji raspored obrtnog momenta..tečnije ubrzanje. Ovo stavljas samo ako imas 70ccm i komplet sportski prenos... Ovde imas mnogo zanimljiviji tekst http://www.skuteri.org/forum/index.php?/topic/4034-kako-promeniti-torque-driver/
  5. Šta je ovo? Sutra 20'C a niko neće da se voza
  6. Daću vam možda glup primer al ajde. Dok sam vozio Apriliu sr50 sa fabrickim prenosom karike, klip i kaiš su mi trajali oko 18.000km. Cim sam stavio sportski varijator i kvacilo i samim tim razvrteo masinu sve to isto mi je trajalo 10000km u vrh glave. Ovaj J.Costa kako ti kažeš Alex pegla na tvom preko 6K ( to je mnogo obrtaja za takav tip kruzer masine) na brzini od 100km/h. Mislim da je samim tim onda skracen vek trajanja ostalih stvari (kais, kvacilo, fazni lanac, cilindar itd...) J.Costa jeste FUN ali je i mislim totalno nepotreban...
  7. Ne mogu da verujem da neko nije vratio tu platnu. Meni se nešto slično bilo desilo pa sam morao da kupim isto kao ti (varijator 60evra, zamajac 15e). I naravno kao i tebi sad mi skuter prede
  8. Ići na Avalu ili ne...hmmm

  9. Nema na čemu Javi kako si prošao i ako možeš da uslikaš taj deo što je majstor ostavio iza sebe. Poz
  10. Moramo neki skup na Fruškoj
  11. 066 / 961 9779 > Kosta - Iza Hrama Sv.Save 064 / 201 27 60 > Radoš - Petlovo brdo (tako nesto) 064 / 250 17 61 > Fića - Novi Beograd blok 62 Probaj neke i sa ovog linka http://piaggio.co.rs/sponzori.html
  12. E bre...šteta...Dobro pa je aluminijum. Imaš neku sliku te čelične platne?
  13. Alekre...odličan 5 Pored svih ovih tačaka mislim da je najbitnija brzina kretanja. Pošto mi terasa gleda na duži deo Ulice Jurija Gagarina dosta puta vidim kako neko sa autom iseče motor a ustvari taj sa motorom se kretao oko 180km/h gde je dozvoljeno 50....po meni motorista je kriv.... Over and Out!
  14. Koliko izadje poštarina iz Zagreba do BG-a. Hocu da pazarim jedan deo...zna li ko?

    1. VanjaBGD

      VanjaBGD

      to je najbolje da ti neko posalje autobusom. ako ti salju brzom postom onda ide na carinu, pa moras da platis istu. vozacu autobusa gurnes neki dinar recimo 1000 i zavrsena stvar. :)

  15. Kupio bih polovan/nov varijator za Beverly 200 tj. za Leader mašinu. 069/265-28-02 Poz, Marko
  16. Čestitam Za čupanje armature ti verujem Mene je ovaj video oduševio...
  17. Naručujem u roku od 2 nedelje pošto mi ovaj fabricki otisao od loše postavljenih rolnica Našao sam na ebay.de za 130e. Gde ste vi ostali kupili?
  18. Dobio i ja kofer crni ali me malo smara kad idem na kratke relacije. Gledacu da nabavim onaj visoki vizir.
  19. Spremite se Biće vozanja Juče sam ga probao na auto putu ide 130. Nije loše za 200cc. Sad samo još kvačilo da sredim koje se čuje kad vozim još nekog.
  20. Samo što si ga obišao na ležećem i te silne probleme ti napravio. Koji K...... je tom liku bio u glavi??? Ja sam juče isekao lika u puntu ali sam ga stigao i kulturno se izvinio.
  21. Postadoh vlasnik Beva 200 Za početak par sličica
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja