Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5782
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. Od FZS 600 fazera su slični
  2. Čestitam !!!!!!!!!!
  3. srbac

    Kupujem motor

    Verujem da si ovo sve već video. Ovi su malo niži sa cenama Suzuki Bandit GSF 600s WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki Bandit GSF 600s, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 49027 km, Beograd. Cena 1.800 € - Motori - Polovni Automobili Suzuki Bandit 600s WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki Bandit 600s, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 53000 km, Zemun. Cena 2.200 € - Motori - Polovni Automobili
  4. srbac

    Kupujem motor

    Hornet 600S je u toj klasi i ceni !
  5. Ima li cirada XXL?
  6. To je Ducati isforsirao tu priču da su to L agregati, zbog ugla 90 stepeni. Ali, i to nije tačno. L ima donji krak kraći
  7. srbac

    HONDA CB 500

    Hoćeš 600, 800 ili tisuću?
  8. srbac

    Jawa 350 634

    Bravo !!!! Dve glavne stvari su u uptrebio, vozićeš se dugooooo. 1. Elektronsko paljenje 2. Castrol TTS
  9. Hvala puno. Non stop sam zvao ženu da dođe i vidi šta nas čeka !!! Putopis ja THE BEST !!!
  10. Aprilia Pegaso i BMW 650GS, nisu mali motori. Ni Super tenere 750 nije nešto visok. . KLE500 je tu od prilike kao Super tenere. TDM 900 ako dodaš još 500e. Mada TDM i enduro nemaju baš neke veze... Moja preporuka je F650GS. Troši 4 litre, a korman se može povisiti, sedište isto, fuzasteri se mogu pomeriti prema dole ...
  11. Ima i prebrz izlaz isto
  12. Ima on tog BMWa već 15godina !!!
  13. Ti si šampion . Koje motore si vozio Niš-Bor?
  14. Jel su i oni dobili kineza ?
  15. Ovo je baš dobro. Jako kao crash bar !!!
  16. Ima grejače sedišta !!
  17. Šta sada nije dobro? Curi?
  18. U bravu kada sipaš samo podmaže mahanizam otključavanja . Kontakti su od dole u ulošku, tako da to nije podmazao.
  19. Kurta oborio rekord staze. Verujem da će i on i ostali voziti još brže sutra i prekosutra !!!! Već ga je Jack Miler pretekao. Završavaju za 12 min !!
  20. Upali ga i dok radi onda čačkaj džekove, kablove, bravu, ključ mrdaj, CDI džek... itd, ako se ugasi tu je kvar
  21. Mali nivo pravi problem kad se motor potera u visoke obrtaje, tada počne da grca, potroši sve iz lončeta. Ne valja mali, ne valja veliki. Do 1mm gore dole nije problem. 5mm već jeste. EEEEEEEEEEEE rešen problem, Novola da častiš, svima po jednu vakcinu !!!!!!!!!!
  22. Biće to dobro, i imaćeš super motor !!!!
  23. Ti čelnici iz Ducatija najbolje da ćute
  24. Pa već je kupio dve pumpe do sada pa ne valja. Bolje kišobran nego da pokisne. Koliko je para dao već do sada? Za manje 500 din će skroz rešiti problem. Pa neka polako traži pumpu...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja