Extreme Kamere?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Ja imam SJCAM 4000 WiFi radi ekstra, nemam zamerke.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

0

Pre 11 sati, Baki Vrsac je napisao:

Ja sam se izmedju ostalog odlucio za prvu opciju allwinner s60-4k zbog wifi,zbog 16mpx,sonijevog senzora slike,usporenog snimka i jos jedne rezervne baterije koja se uz nju dobija.

1

On ‎15‎.‎2‎.‎2018‎. at 10:18, bocca_bastard je napisao:

To ti je tamo gde podesavas rezoluciju, par opcija ispod. Jesi li fotmatirao karticu iz menija kamere?

Nasao! :)

A sto pitas za format kartice? Cini mi se da radi sve kako treba, fajlovi se uredno snimaju, svi drugi uredjaji ih uredno posle citaju... Kartica inace isto nova, mozda je kamera svakako automatski formatirala pri prvom koriscenju. Ima li neki razlog da je ipak dodatno formatiram?

0

te kamere imaju foru da ne prikazuju opcije dok ne formatiras karticu iz menija :)

0

Nase prodavnice su lopine neopevane. Narucuju djuture sa aliexpressa pa valjaju ovde 50% skuplje. A ponuda tuga.
Kupicu ovde  https://www.gearbest.com

Planirao sam uzeti sjcam5000x elite, ali sam na kraju odlucio najverovatnije:
https://www.gearbest.com/action-cameras/pp_365568.html?wid=83

Plus nastavak da ako slucajno ne mogu montirati ispod brade direkt, da mogu malo sa strane.

https://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_1629350.html

0

On 12/20/2017 at 11:28 AM, Momentum said:

Xiaomi Yi nema opticku stabilizaciju vec elektronsku. Nije dobra kao prava opticka, ali je dosta dobra. EKEN H9 ima uzas snimanje zvuka, znam jer imam H9R.

Inace, zaboravite dobar zvuk sa kamerom. Dobar zvuk se dobija externim mikrofonom, a to ove jeftine kamerice nemaju, tj nemaju port za mikrofon.

Nema ga ni Yi ni H9

Snimac zvuka i u jaknu, ranac, tank torbu i posle sinhronizujes. Imam neki sony snimac pa cu probati kad pocne sezona.

0

Imas jeftino eksterne mikrofone za sjcam. Ja pazario eksterni mikrofon i kuciste za izlazom za usb. 

Imam sjcam 6 ali evo ima nesto slicno i za tvoju kameru. KUCISTE

Ako jos nisi kupio kameru. Mogu ti dati broj od lika koji ih donosi iz Madjarske po mnogo jeftinijim cenama nego sto se ovde prodaju. Sve sa garancijom. 

0

Ne treba mi eksterni mikrofon jer ne planiram pricati, pa mi ne treba u kacigi. Hvala svakako na savetu.

Javicu se za broj ako mi bude zatrebao ali gledacu da kupim sa sajta.

0

Ne treba mi eksterni mikrofon jer ne planiram pricati, pa mi ne treba u kacigi. Hvala svakako na savetu.

Javicu se za broj ako mi bude zatrebao ali gledacu da kupim sa sajta.
Види, не мораш причати, али добра ствар је што ако ти је микрофон у кациги не купи ветар, него се лепо чује звук мотора и ауспуха.

Без тога ти је неупотребљиво. На timeline ћеш имати све на макс и чујеш само ШШШШШШШШШШ.
Много боље кад нема ветра него чујеш ауспух
0

1 minute ago, Svaler said:

Види, не мораш причати, али добра ствар је што ако ти је микрофон у кациги не купи ветар, него се лепо чује звук мотора и ауспуха.

Без тога ти је неупотребљиво. На timeline ћеш имати све на макс и чујеш само ШШШШШШШШШШ.
Много боље кад нема ветра него чујеш ауспух

Pa gledao sam dosta bas testova sa snimacima zato sam i odlucio tako. Ili ga npr. kada bas zele zvuk auspuha stave ispod sedista. Nema vetra. Dosta njih tako snima.

0

Pa gledao sam dosta bas testova sa snimacima zato sam i odlucio tako. Ili ga npr. kada bas zele zvuk auspuha stave ispod sedista. Nema vetra. Dosta njih tako snima.
Компликација велика, веруј ми. И непотребна. Овако убациш микрофон у кацигу испод сунђера, гуши ветар и изолује звук ауспуха.
1

Just now, Svaler said:
29 minutes ago, hard_rock said:

Компликација велика, веруј ми. И непотребна. Овако убациш микрофон у кацигу испод сунђера, гуши ветар и изолује звук ауспуха.

Ok vazi poslusacu savet , i testiracu sve opcije ;)

0

Знаш како, и сам сам пробао са тим испод седишта, ал кад седнеш па убише синхронизације.
После једне вожње нећеш имати један фајл са камере и један фајл микрофона, него брдо једних и брдо других. Па слагање свега у фолдере, ако заборавиш па се нагомила и измеша, па онда секцања и синхронизација у програму, некад заборавиш да свирнеш како би имао добар тренутак за сихронизацију, држ недај, све брзо смори. Поготово ако чешће планираш то радити.

А овако снимаш директ на камеру, нема сихронизација и дуплих фајлова.

Можда јесте бољи звук кад је одма испод седишта али по мом мишљењу превише компликације. Например ја често у току вожње гасим и палим камеру кад треба и кад не треба, веома корисна ствар а у твојој комбинацији то отпада. Мислим само кажем, ти вероватно знаш своје афинитете и шта ти одговара а шта не, ја то само како мени

0

Pa meni toliko i zvuk nije bitan mozda posto bih ubacivao muziku u pozadini npr. Obicna voznja ono chill. Ali razumem sta hoces reci, primetim da dosta seckas snimke na vlogu pa znam da ti je velika zezancija posle sve to sinhronizovati.

Koliko sam primetio dosta kamera ni nema usb mic opciji, al gledao sam vecina nesto budze na nju. Nisam previse upoznat sa tim.

0

I ja sam mislio da mi nece trebati mikrofon ali na kraju sam uzeo jer se preko 40 na sat nista ne cuje osim vetra :) Mikrofon lepo stavim na instrument tablu gde je zasticen od vetra ( osim ako vozis naked :D ) i resio se problema.  

Probaj bez,lako ces posle uzeti i mikrofon ako ti bude trebao. 

0

Zamolio bih vas za iskustva sa polozajem kamere - Kaciga (vrh, brada, sa strane), motocikl (upravljac, vizir, crash bar) ili neki treci polozaj. Takodje, zanimaju me misljenja zasto ste odabrali bas to mesto i koje mountove ste koristili. Pozeljan bi bio i video kao primer, a i tip kamere koji koristite sa parametrima videa. Ceka me eksperimentisanje sa mestom, pa da skratim sebi muke. Hvala!

0

Meni osobno je svaki snimak koji sadrži i originalni dobro snimljeni zvuk puno draži nego neki drugi dobar, meni zanimljiv snimak praćen glazbom koja nije po mom guštu.
Takve je, u usporedbi sa dobrim izvornim tonom, šteta gledati.

Vozim motor a nisam bajker.....

0

Zamolio bih vas za iskustva sa polozajem kamere - Kaciga (vrh, brada, sa strane), motocikl (upravljac, vizir, crash bar) ili neki treci polozaj. Takodje, zanimaju me misljenja zasto ste odabrali bas to mesto i koje mountove ste koristili. Pozeljan bi bio i video kao primer, a i tip kamere koji koristite sa parametrima videa. Ceka me eksperimentisanje sa mestom, pa da skratim sebi muke. Hvala!
Ја користим овако, мени се лично највише свиђа, камера се види из профила само, нема онога као кад је са стране или горе да квари аеродинамику и вуче од удара ветра, и увек знаш шта снимаш, односно оно што гледаш.

А на овом линку можеш видети и како изгледа угао -

f080931b3d9e1e11e8aa81233081d4a6.jpg
1

Р.S ово је био само тест нове камере, лепше ћу упаковати ове каблове да се не виде и не штрче. За остало немам замерке што се тиче изгледа, ја задовољан. И види се које сам наставке користио.

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.