Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

I sada u sudnici na zalost, ponovo moras proci kroz sve to....tvoja porodica.....prijatelji...zivo me interesuje da li ce takvo delo kao u mnogim normalnim zemljama, okarakterisati kao pokusaj ubistva......i primereno kazniti prekrsioca.....

 

Novac tu ne znaci nista.....samo robija....teska.....sa najokorelijim robijasima zajedno....

 

Ti brate levo koleno vise nemas, i najpravednije bi bilo da ga nema ni on....

 

E moj prijatelju veruj mi da i u tim "normalnim zemljama nije nista bolje",mene je jedan osakatio,doduse neuporedivo manje nego Duleta,i on u ovoj "normalnoj" zemlji vise nista nema samnom vec njegovo osiguranje,sudjenje nece nikada ni biti,on je osiguran i boli ga ona stvar,cak ni saobracajni prekrsaj mu nece natovariti(zvao policiju i pitao),dva meseca posle udesa je covek stavljao slike na facebook kako pije koktele pored bazena i nasmejan lezi na lezaljci dok sam ja bio u teskoj depresiji i u opasnosti da izgubim stopalo.Eto tako je to ovde u "normalnoj" zemlji ali posto ja dolazim iz nenormalne zemlje,pravdu ce da istera "Kremanska kobra"Ako ne znas sta je kobra iz Kremana,mogu da objasnim u sledecem postu :zdravo:

 

 

Ako mislimo na isto, to kod nas zovu "moravska kobra"...

 

Mislio sam na Ameriku, jer su tamo zakoni mnogo stroziji nego kod nas.....za ovako tesko saobracajno delo, gde je bio moguc smrtan ishod, baja bi dobio od prilike 15 godina, sa mogucnoscu pomilovanja posle 10 godina zatvora.....

 

Nasem bratu to nece vratiti nogu, ali bi mi bila mirna savest kada znam sta mu rade crnci nocu u zatvoru.....

 

a kad izadje, tj ako izadje, bio bi moj i Boziji.

 

 

Za Ameriku ne znam ali ovde u Belgiji je isto sranje kao kod nas,moze da te ubije svaka budala i da nista ne odgovara..Hehe,nisam znao da ima i Moravska kobra,ova Kremanska je ono,kad odlomis dasku sa tarabe a na dasci ostanu dva eksera,pa kad nekoga odalamis sa tim ekserima,ostane otisak kao da te je kobra ujela..

Ovo za kobru je hit!!!! :)

Ljudi, sve ovo lagano ostaje iza mene! Živim svaki dan punim plućima I ne želim da trošim energiju na negativne stvari! I znate šta? Tako je mnogo lakše! Moj život je pun izazova ali to ne postavljam kao problem, nego kao još jedan zadatak koji treba rešiti!!!! ;):D Zato iiiiidemo!

  • Podržavam 24

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Evo ga i epilog sudjenja...Vozač automobila proglašen je krivim, po svim tačkama optužnice!Kazna glasi: 5 godina uslovne kazne, ukoliko napravi sličan ili teži saobraćajni prekršaj priprećena kazna je 1,5 godina zatvora.Vozačka dozvola mu nije oduzeta ni dana.

Prešao preko pune linije, u suprotnu traku sa oko 120km/h, ograničenje 40 km/h, preticao automobil, udario motociklistu, pobegao sa lica mesta, pokušao da zameni gumu u voćnjaku na 5 km od mesta udesa, došao kasnije da pokuša da startuje kola koja nisu htela da startuju, otišao kući kada su ga panduri pokupili...Ako je ovo normalan sled stvari u zemlji Srbiji, da razmišljamo svi o iseljeničkoj vizi...Nisam očekivao ništa spektakularno ali me je ovo danas uzdrmalo i jako zabrinulo...0zbunjen.gifOvo faktički znači da je sezona lova na motocikliste otvorena!0stabre.gifData mu je šansa da ponovi isto, što će verovatno i uraditi jer nije dobio ni jedan razlog da se promeni.Tokom iskaza svedoka koji je objašnjavao kako je prethodnih kilometar optuženi vozio u repu prvog automobila, ablendovao, trubio i na kraju psovao, dečko se smeje...Sada sam još odlučniji u realizaciji ličnog projekta koji će se baviti ovom problematikom, koji ću pokrenuti uskoro i trebaće mi vaša pomoć na više polja!Na ovome sigurno neću stati!!!1hmm.gifDo tada, full opremu na sebe i defanzivna vožnja all time... 0takoje.gifNeka nam je dragi Gospod na pomoći...

 

  • Podržavam 37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

da li je ovo moguche? :staa: :staa: :staa: :staa:

odshtete? neshto? bilo shta? reci mi da je bar na neki nachin i on oshtechen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1402594619[/url]' post='1645444']

da li je ovo moguche? :staa: :staa: :staa: :staa:

odshtete? neshto? bilo shta? reci mi da je bar na neki nachin i on oshtechen.

 

Odštetu jurim u osiguranju.On je platio oko 100k dinara sudske troškove i neke takse...1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

majko mila. i onda se uzdaj u pravosudni sistem SPRDIJE!

ja bih mu sad nogu odsekao i dao mu 100.000 din da pokrije sudske troshkove >:(

ISUSE! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1402594821[/url]' post='1645446']

neverovatno! :staa: blago prema krivcima i nepraveno prema žrtvama....

 

Šta je bilo - bilo je!Oštrija kazna ne bi sanirala moje povrede...Ali ne postoji nikakav razlog da neko posle ovakve kazne drastično - dugoročno promeni svoje viđenje vožnje i ponašanja u saobraćaju...1neznam.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1402595034[/url]' post='1645448']

majko mila. i onda se uzdaj u pravosudni sistem SPRDIJE!

ja bih mu sad nogu odsekao i dao mu 100.000 din da pokrije sudske troshkove >:(

ISUSE! >:(

 

Još u mom prisustvu mu sudija objašnjava kako ne želi da mu upropasti život sa zatvorom i da razume da se pokajao??? Pa ostani normalan... 0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2494 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja bih ga terao sada do kraja, žalba, žalba, privatna tužba ..... Pisao o ovom svim medijima gde bih mogao da iznesem ovaj slučaj i epilog u sudu. Ma ako ne bi iznajmio i bilbord i napisao ovo šta je uradio tj koje je prekršaje nanizao i u nastavku napisao za ovo je nagrađen od strane sudije sa ovakvom kaznom.

 

Uffff 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif Dule sad sam se samo tako iznervirao, da je meni tako nešto ako ga ne bi ubio ko zeca u nekom mraku kad prođe malo vremena i sve se malo zaboravi. Toliko sam besan nad ovim što si sad napisao da me žena pita što tako lupam po tastaturi. :(:( :( :(

 

Koliko je samo sudija stavio u džep od ovog slučaja. Advokati su čudo. Znam kako se to sve radi preko dobrog advokata 1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif1hmm.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

umesto javni linch tip je proshao sa 5god uslovne. pa ja ne mogu da verujem!!!!!

znam da ti neche vratiti nogu, al brate, ovo je..ma nije ni zhalosno koliko je.. bez rechi sam!

vidi i sudiji bih nogu odsekao, pa bi mu/joj rekao posle 5 minuta da sam se JAKO POKAJAO! pusvetijebem

 

u neverici sam...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

realno, nema svrhe da sedi u zatvoru ali treba trajno da ostane bez dozvole i da ti sve troškove lečenja plati (prošle i buduće)... i da te svakih petnest dana zove da te pita jel ti nešto treba i kako si.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Najjači je status na njegovom FB profilu..." :) :) Konačno nešto lepo da se desi! "

burazeru, ja tebi skidam kapu!

koliko ti imash snage da se nosish sa svim ovim sranjem, ja nemam shta drugo rechi nego da si jak ko konj!

 

sad bih neshto rekao, al znam da bi me automatski sankcionisali zbog toga, te chu se zaustaviti na ovome...

 

crko majci svojoj koja ga odgojila takvog! pasmater

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Најмање су казне у саобраћају и то већ дуже време чињеница и то није никаква тајна!!! На жалост! Човек који је директно одузео предност мом оцу а овај завршио на огради добио је 10 месеци затвора?! Толико вреди један људски живот који је прекинут насилно у 28. години... Али, биће дана...

 

Сачекаш га једно вече...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Mora da se pravda uzme u svoje ruke,sacekaj ga negde u mraku,opali ga palicom po glavi i sa motornom testerom mu odseci nogu i budi human pa pozovi hitnu pomoc :(

 

Nigde pravde nema,ovaj ovde u Belgiji sto je mene sjebao ,nije dobio cak ni kaznu za saobracajni prekrsaj,nista nije platio,apsolutno nista :(

 

Zarekao sam se da cu mu odseci prste kad tad...Budi jak druze,pokusaj da zaboravis nepravdu i cekaj svojih pet minuta..

 

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

majko mila. i onda se uzdaj u pravosudni sistem SPRDIJE!

ja bih mu sad nogu odsekao i dao mu 100.000 din da pokrije sudske troshkove :(

ISUSE! :(

 

Još u mom prisustvu mu sudija objašnjava kako ne želi da mu upropasti život sa zatvorom i da razume da se pokajao??? Pa ostani normalan... 0ljut2.gif

 

A tebe što je ubogaljio za ceo život, ništa, a?! 0ljut2.gif Sva sreća pa si ti takav lik kakav jesi, jakog i vedrog duha, pa iz dana u dan sve više prevazilaziš situaciju u kojoj se nalaziš, ali brate, ovaj pravosudni sistem u Srbiji je smešan!!!1lud.gif0ljut2.gif Šta god uradio povodom pitanja oko organizacije za zaštitu motociklista (a verujem da hoćeš i nisi jedini koji je ogorčen), na ovom mestu ćeš naći sigurno podršku. Do tad, šta god planirao, podeli sa nama, da se i mi polako pripremamo, pa šta god to bilo! CARE, NE POSUSTAJ, IMAŠ NAŠU PODRŠKU!!!1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Ko smo mi da delimo pravdu!!! 1zvizduk.gifFull opremu na sebe i kada se koske konsoliduju Gilera fuoco!!! 1moto3.gifJedan je život kratak, Da bi ga trošili na mržnju!!! 0takoje.gif

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Najjači je status na njegovom FB profilu..." :) :) Konačno nešto lepo da se desi! "

 

Taj lik je jedno go*no klasično, nemoj da te brine ovo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Najjači je status na njegovom FB profilu..." :) :) Konačno nešto lepo da se desi! "

 

A da ti nama daš njegov FB..čisto ono :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Ko smo mi da delimo pravdu!!! 1zvizduk.gifFull opremu na sebe i kada se koske konsoliduju Gilera fuoco!!! 1moto3.gifJedan je život kratak, Da bi ga trošili na mržnju!!! 0takoje.gif

 

Bog neka te poživi! Baš kako reče veliki čoveče,ko smo mi da delimo pravdu.

U tri rečenice si izrekao celu životnu filosofiju.

Zaista veliko poštovanje.Ko smo mi da sudimo.........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

"mi" smo oštećeni. žrtve. roditelji ubijene dece. gubitkom, bolom, patnjom, mukom smo platili pravo da sudimo. mi samo uz to pravo imamo i pravo da se odreknemo prljanja ruku. a niko nema pravo da pita "ko smo mi" jer nismo nevažni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2494 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

"mi" smo oštećeni. žrtve. roditelji ubijene dece. gubitkom, bolom, patnjom, mukom smo platili pravo da sudimo. mi samo uz to pravo imamo i pravo da se odreknemo prljanja ruku. a niko nema pravo da pita "ko smo mi" jer nismo nevažni.

 

Za ovo najveća pluščina koja postoji,

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja