Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva River 600

Recommended Posts

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Da li je neko vozio/odrzavao ovaj motor?

 

Video sam par njih u oglasima sa veoma prihvatljivim cenama i hocu da kupim burazeru jedan.

Motor bi se koristio za voznju po gradu i poneki kratak put po Srbiji

 

Peformanse mi dakle i nisu nesto bitne, ali zato pouzdanost same masine i cena/dostupnost delova jeste, pa ako znate nesto pisite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Burazeru treba bas takav neki motor ne treba da bude mnogo zivahan/zestok ali bi trebalo da bude razumno pouzdan da mu se ne smuce bas motori

Hajde pitaj tvog poznanika da posalje slike i da ti kaze cenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

ne znam za cagivu, ali SZR660 je bogme zivahan i zestok motor (bar po meni, kao pocetniku)... osim jednog cilindra, tome doprinosi i takav polozaj sedenja (kao R), pa je utisak drugaciji od recimo XT660 (iz koje je uzet agregat za SZR660)... ja bih bio zadovoljan SZR-om, mogu preporuciti tvom burazeru da ga proba svakako, jer drugacije nece znati da li mu odgovara... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ne htede mi se bivša gospodja javiti na telefon a motor je prodavao neki njen prijatelj, dok ne iskopam broj možda se neko drugi seti, u šapcu crvena yamaha szr660 mislim 98. godište istekla registracija 1300eura, gledao sam ga jesenas i nisam primetio nikakve vidljive nedostatke, probao nisam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Suzuki GSX 1100F

Drustvo ja vozim Cagivu river 600 i jako je dobar motor za svoju kubikazu i odlican sa 600ccm ona izvuce 180km/h znaci super... Ja prodajem moju ili menjam za jaci pa ako neko zeli neka se javi...Ali sto se tice bendixa i frajlaufera to im je mana i meni se to desilo nazalost....:( ali masina je extra nije mnogo zahtevan motor i lako se vozi uzivancija je na njemu....:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650ie.,MZ ETZ 250

Imam Rivera 500 .Kupio sam ga novog.Na 12000km je otisao bendix.Stavio sam KTM-ov, Sam bendix kosta oko 140e.Po recima prodavca zamena bendix-a nije strana ni KTM-u.MIslim da je ovaj novi dosta kvalitetniji nego serijski,Ostalo na motoru je OK vrlo malo trosi,udoban je i za vise i deblje vozace.Ako te nesto jos zanima vrlo rado cu odgovoriti.Veliki pozdrav. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Imam Rivera 500 .Kupio sam ga novog.Na 12000km je otisao bendix.Stavio sam KTM-ov, Sam bendix kosta oko 140e.Po recima prodavca zamena bendix-a nije strana ni KTM-u.MIslim da je ovaj novi dosta kvalitetniji nego serijski,Ostalo na motoru je OK vrlo malo trosi,udoban je i za vise i deblje vozace.Ako te nesto jos zanima vrlo rado cu odgovoriti.Veliki pozdrav. :zdravo:

 

Ni KTM-u, ni APRILIJI, i vecini jednocilindrasa VELIKE kubikaze...

Postavite po neku sliku i jos neko iskustvo... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: G>Milanovac
  • Motocikl: Suzuki gsx600f

Meni treba da stigne river 600 iz ch ovih dana obzirom da sam do sada vozio kineza nadam se da cu bar malo vise biti zadovoljan cagivom i ako mi mnogi kazu da je cagiva njesra kao bolje japanac itd mozda i jeste ali koliko para toliko i muzike ako je neko vozio neka kaze udobnost da li ima puno vibracija itd brzina mi zaista nije bitna.hvalaaa puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: G>Milanovac
  • Motocikl: Suzuki gsx600f

Meni treba da stigne river 600 iz ch ovih dana obzirom da sam do sada vozio kineza nadam se da cu bar malo vise biti zadovoljan cagivom i ako mi mnogi kazu da je cagiva njesra kao bolje japanac itd mozda i jeste ali koliko para toliko i muzike ako je neko vozio neka kaze udobnost da li ima puno vibracija itd brzina mi zaista nije bitna.hvalaaa puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Suzuki GSX 1100F

Sto se tice Cagive river 600 extra motor ja sam ga imao i jako je lak za voznju udoban je i nema mnogo vibracije... mala potrosnja sta ti vise treba u danasnje vremelol2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja