Jump to content

Moto Zajednica

VFR/VTR tema za vlasnike i ljubitelje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Imao sam dva vfra na oba fabricki auspuh. Ali sa kutije filtera vazduha skinuta guma klun ili kako se vec zove i verovao ili ne dobije lep zvukic...pogotovo na otvaranju gasa. To nista ne kosta a uvek mozes da vratis. Ja ne bi fabricki izduv unistavao.

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Druga ideja je. Posto rc36 ima i srednji lonac. Skini auspuh upali da cujes i odusevices se. Ali posto je to previse otvoren izduv. Mozes da stavos resetku da malo prigusi stvori podpritisak i smalji malo buku. Oslusni malo probaj. Ja sam ih vidjao sa takvim izbedbama kod nas u srbiji. Mada sam i ja probao par puta. :) Opet nista ne kosta da se proba. Imam ja neki snimak moje vfr na youtube kad mi se rodio sin. Uhvatili drugari da je turoraju pa poslisaj.

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Slažem se da je fabrika- fabrika, ali meni stvarno ništa ne znači da bude ovako prigušen zvuk. Ako neko slučajno ima neki custom auspuh (da liči na nešto) i želi da menjamo za fabrički, ja ću moj rado dati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Probaj ovo sa kutijom filtrta vazduha. To ti je 20min posla i da skines i da vratis ako ti se ne svidi

Послато са 6037Y уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Mozda da izguras sezonu pa za sledecu navatas neki dobar top na oglasima ? Al razumem te, isto je i na onim fejzerima sa 2 ispod repa. Znaci moj fen se bolje cuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 4 sati, hard_rock je napisao:

Mozda da izguras sezonu pa za sledecu navatas neki dobar top na oglasima ? Al razumem te, isto je i na onim fejzerima sa 2 ispod repa. Znaci moj fen se bolje cuje.

Pa kanda ću morati... nisam sada pri novcima da izvoljevam za neki drugi top. Probaću još da se skrpim barem toliko da odem do Roberta pa da mi ovaj fabrički top prepravi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

@thepainkiller

Борисе, одличан примерак :)

Искрено и пријатељски се надам се да се поправила ситуација која је била разлог продаје прошлог мотора и да ће овај примерак остати дуже код тебе.
А и надам се да још важи она понуда за "тест рајд" :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 2 sati, Svaler je napisao:

@thepainkiller

Борисе, одличан примерак :)

Искрено и пријатељски се надам се да се поправила ситуација која је била разлог продаје прошлог мотора и да ће овај примерак остати дуже код тебе.
А и надам се да још важи она понуда за "тест рајд" :);)

Ovaj ostaje kod mene do daljnjeg... ;) 

Naravno, ostaje i ponuda za test ride samo da mi stigne tablica pa ćemo se naći negde da probaš ovaj VFR pa da uradiš review...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Drug moj, idi u Adu, idi kod Roberta ili kod njegovog (bivseg) kuma Dragon Istvana. Rade jako lepe topove a sa cenama su vise nego OK, mada puno zavisi i od toga kakav oblik i duzinu i materijale zelis.

Pretprosle zime sam trazio alternativu za fabricki top i slucajno naletim na neke momke iz NS, imali su gooooomilu LASER topova - sve novi, dobili ih u nekoj trange-frange zameni i sad neznaju sta da rade sa njima. Imali su jedan original za RC36 i hteo sam taj da uzmem ( pa da prilagodim na RC46) ali je bio dosta zatvoren (street legal) i onda uzmem za CBR900 otvoren top (race verzija) , majko mila kako sad lepo peva VFR.

 

Ili daj 80-100 za neki krsten top ili sacekaj malo, ne svrbi valjda toliko :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF600 s

Ako ima neko iz NS da bi hteo da mi izadje u susret pa da probam ovakvu mezimicu.Placam pivod119363e846b41f6546d6d1a2a213d77.jpg

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Sta znaci realna cena?

Kad otvorim bilo ciji sajt sa oglasima, nemacki, austrijski, italijanski.... vidim realne cene koje su vezane za predjenu kilometrazu i stanje.

Otvorim polovne automobile i tu naidjem na par VFRova koji su zaista ispod cene ali i pored toga stoje i niko ih ne kupuje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Kolega nije legao gsxr?


Ма није то за мене видим ја :)

Sta znaci realna cena?
Kad otvorim bilo ciji sajt sa oglasima, nemacki, austrijski, italijanski.... vidim realne cene koje su vezane za predjenu kilometrazu i stanje.
Otvorim polovne automobile i tu naidjem na par VFRova koji su zaista ispod cene ali i pored toga stoje i niko ih ne kupuje..


Немам обичај да гледам стране огласе, ал' ајде мораћу чисто да видим и упоредим цене са нашима.
Баш због тога и питам, пошто сви стоје јако дуго.
Можда и није толико реално 2500-3000 за 17-18 година или 4000-4500 за 13-14 година.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Ja sam kupio svoj VFR v-tec u februaru ove god i izasao me je ravno 4000e, inace je iz Nemacke uvoz i od prvog vlasnika i odlicnom stanju. Hocu da kazem da jednostavno nesto sto je stvarno dobro i ocuvano, mora i da se plati. Poz i srecna kupovina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 6 minuta, zlaya je napisao:

Ja sam kupio svoj VFR v-tec u februaru ove god i izasao me je ravno 4000e, inace je iz Nemacke uvoz i od prvog vlasnika i odlicnom stanju. Hocu da kazem da jednostavno nesto sto je stvarno dobro i ocuvano, mora i da se plati. Poz i srecna kupovina!

...nije nužno... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36
On 7/4/2017 at 11:55 PM, Grnca said:

Drug moj, idi u Adu, idi kod Roberta ili kod njegovog (bivseg) kuma Dragon Istvana. Rade jako lepe topove a sa cenama su vise nego OK, mada puno zavisi i od toga kakav oblik i duzinu i materijale zelis.

Pretprosle zime sam trazio alternativu za fabricki top i slucajno naletim na neke momke iz NS, imali su gooooomilu LASER topova - sve novi, dobili ih u nekoj trange-frange zameni i sad neznaju sta da rade sa njima. Imali su jedan original za RC36 i hteo sam taj da uzmem ( pa da prilagodim na RC46) ali je bio dosta zatvoren (street legal) i onda uzmem za CBR900 otvoren top (race verzija) , majko mila kako sad lepo peva VFR.

 

Ili daj 80-100 za neki krsten top ili sacekaj malo, ne svrbi valjda toliko :na_glavi:

Taj originalni Laser sam ja kupio prosle godine :) Jeste da je bio dosta zatvoren,ali sam mu malo preradio kraj,i sad ima veoma lep zvuk.Inace za duze ture,ja preporucujem fabricki top :) 

post-27589-0-18836300-1458344693 (1).jpg

post-27589-0-57272800-1459025980.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 2 sati, wiking je napisao:

Taj originalni Laser sam ja kupio prosle godine :) Jeste da je bio dosta zatvoren,ali sam mu malo preradio kraj,i sad ima veoma lep zvuk.Inace za duze ture,ja preporucujem fabricki top :) 

post-27589-0-18836300-1458344693 (1).jpg

post-27589-0-57272800-1459025980.jpg

Našao sam čoveka koji će ovaj moj fabrički top prepraviti da bude otvoren... Lik se bavi prepravkom i izradom auspuha i rekao mi je da može da izvede ono što sam ja zamislio, a to je da iseče omot od topa tako da se nevidi (rotirajućim plazma sekačem) i da umesto ovih fabričkih komora ubaci perforiranu cev i da ubaci izolaciju i sve lepo zavari nazad... U toku nedelje bi trebao da mu odnesem top da ga pregleda ultrazvukom i da vidi kakve su mu komore, i da li može i kako da ga najbolje uradi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja