Jump to content

Moto Zajednica

Molim misljenje u vezi BMW RT !?

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Znaš šta kaže lija kada vidi prelepo grožđe na visokoj grani?

 

 

 

Ih, kiselo, ništa ne valja :lol:

 

Eeee, dokle bi ova Srbija dogurala da su politicari kao ovaj nas Admin.

 

Cim je uznapredovao, postao i mudriji!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Khm..>:( BMW bi vozio samo iz dva razloga: telelever i nisko težište, ostalo je manje bitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Khm..>:( BMW bi vozio samo iz dva razloga: telelever i nisko težište, ostalo je manje bitno.

 

Samo to, uuu. U odnosu na BMW, TA ko da nema kočnice, doduše štap sa gumenom flekicom mož da pomogne. Motor ne oseća malte ne razliku dal je prazan il pun tereta. Ide u brdo drugom sa tek malo gasa tamo gde je za AT/TA previše prvom a drugom ne može. Ne traži svaki čas šaltanje, nema razlike u osećaju brzine, isto sa 80 ko sa 160, ne vibrira, ne zarezuje rupe, ne galami, troši malo na putu, visoka putna brzina, ne ljulja u krivinama, lako se obara, upravljiv ko skuter, oće i da točkari...a imidž tek.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Đunta ti si moj idol! :D

 

Neć ćeš daleko :moto2:.

 

Da, i što mi se izdvojeno sviđa, BMW motorcikl je školski primer mehanike, tačno se vidi da je neko mislio da stvori kreaciju.

 

I još nešto, ženski pol je slab prema Bembari, ne dodiruje me suprugu dok sedi iza mene.:jee:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Đunta ti si moj idol! :D

 

Neć ćeš daleko :moto2:.

 

Da, i što mi se izdvojeno sviđa, BMW motorcikl je školski primer mehanike, tačno se vidi da je neko mislio da stvori kreaciju.

 

I još nešto, ženski pol je slab prema Bembari, ne dodiruje me suprugu dok sedi iza mene.:jee:.

Ima mesta i za švalerku izmedju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Na trkalice, supruge uglavnom neće, moja samo traži da se vozi, to je i glavna mana, uraditi dobar red il raspored voženja.:moto3: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Bmw K75 rt,750ccm,92gp,abs,asr,električno podizanje i obaranje šibera,grijanje ručki,kardan,redni trocilindraš,tri kofera krauser bmw,ubrizgavanje...,ako još neko nešto ima da doda,slobodno! Za sada mogu samo reći da je udoban za voznju,extra zaštita od vjetra,kočnice odlične,kad odvozim jednu sezonu onda ću detaljnije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Bmw K75 rt,750ccm,92gp,abs,asr,električno podizanje i obaranje šibera,grijanje ručki,kardan,redni trocilindraš,tri kofera krauser bmw,ubrizgavanje...,ako još neko nešto ima da doda,slobodno! Za sada mogu samo reći da je udoban za voznju,extra zaštita od vjetra,kočnice odlične,kad odvozim jednu sezonu onda ću detaljnije!

 

To je onaj iz Trebinja, pretpostavljam. Čestitam na kupovini i želim da te dobro i dugo služi. Srećno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Hvala,jest to je taj iz Trebinja,za sada nemam nekih zamjerki! Mislim da bi copava trebala biti pod manjim uglom,ali kako sam shvatio svi su BMW-ovi poprilicno zavaljeni kad ih stavis na copavu! A i mogucnost kretanja sa copavom...,nema nikakvog pokazivaca! Ali navika se stice pomalo pa cu i to preboljet sa vremenom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Hvala,jest to je taj iz Trebinja,za sada nemam nekih zamjerki! Mislim da bi copava trebala biti pod manjim uglom,ali kako sam shvatio svi su BMW-ovi poprilicno zavaljeni kad ih stavis na copavu! A i mogucnost kretanja sa copavom...,nema nikakvog pokazivaca! Ali navika se stice pomalo pa cu i to preboljet sa vremenom!

 

Pa zar nemaš lampicu za ler? koliko mi je poznato, ne možeš krenuti ako je spuštena čopava , osim ako je neko prespojio prekidač na čopavoj......proveri....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ma ovaj moj moze,pregledat cu knjige detaljno,mora da je neko nesto cackao,a da krece sa copavom,krece kao zmaj..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Eto rece covjek,al ja ću barem grunfovati neku led diodu,kao pokazivač! Nekad se zamisli čovjek,pa za svaki slučaj,al hvala na info. svakako! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Eto rece covjek,al ja ću barem grunfovati neku led diodu,kao pokazivač! Nekad se zamisli čovjek,pa za svaki slučaj,al hvala na info. svakako! :takoje:

 

a zašto ne bi ubacio neki prekidač? (u kombinaciji sa žaruljom za ler?)....Bojim se da češ sa LED diodom samo znati da si pao zbog ćopave.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Eto rece covjek,al ja ću barem grunfovati neku led diodu,kao pokazivač! Nekad se zamisli čovjek,pa za svaki slučaj,al hvala na info. svakako! :takoje:

 

a zašto ne bi ubacio neki prekidač? (u kombinaciji sa žaruljom za ler?)....Bojim se da češ sa LED diodom samo znati da si pao zbog ćopave.....

 

Slazem se .. Imam i lampicu i prekidac .. Vise puta me spasao prekidach nego lampica .. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Morat cu nesto svakako uraditi,ali to sve planiram na zimu,jer sad mi se vozi motor,i definitivno ne mislim čamiti u garazi!! A morat cu malo paziti da se ne prevrnem negdje,onako sa sve ćopavom! :bicikl:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja