Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Motocikl: suzuki 750 f

prodao mi jedan lik bio je prvo 2200 u oglasima pa je vremenom spustao jbg trebala mu je lova hitno i bio je bas korektan covek cak mi je dao i na rate svaka mu cast imao sam bas srece jer je motor u fulu samo sam mu zamenio crevo od hladnjaka ulja i to je to ima didov zlatni lanac dobar motor ide lepo ali ne znam da li da ga budzim bolje da ga prodam pa kupim nekog r kad vec hocu neki agresivniji izgled videcu

pozz :-)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Motocikl: suzuki 750 f

a sto se repa tice ne izgleda uopste lose majke mi mozda na slikama....inace na repu je samo plastika prepravljena a ram je isti tako da se samo kupi fabricki i vrati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Samo mu je zadnji deo podignut postoji jedan mali deo koji se kupi da bi ovako izgledao.meni se licno nesvidja,:zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Ni meni ...a sto se tice prodaje i ja mog hocu da prodam u oglasima je na bjb jer mi je jako slab...ja kad sam ga kupio mislio sam da ce to biti to i da ima snage al je totalno obrnuto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Motocikl: suzuki 750 f

ja sam moj stavio na polovni automobili stavio sam 2000 mada bi ga dao i za 1800 ne znam koliko je to realno ali i ne zuri mi se jer je stvarno dobar motor

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

ja sam moj stavio na polovni automobili stavio sam 2000 mada bi ga dao i za 1800 ne znam koliko je to realno ali i ne zuri mi se jer je stvarno dobar motor

 

 

 

 

ista prica motor je u savrsenom stanju sve sam novo stavio al bukvalno....to mi je prvi pa sam ga samo lickao i izmisljao gluposti....menjao bi ga i za 750cc...

 

http://oglasnik.bjbikers.com/ads/gsxf-4/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Kawa z750s

Joj juce kad sam probao f4 milina bozija menjac ni ne osetis kad ubacujes u brzinu kao puter...pa kad sam seo na f-a jako velika razlika....zao mi da ga menjam al u debelom sam razmisljanju...imam fore do sutra za razmisljanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Drugari, da nam ne bi zardjala, ajd' da zivnem temu...

Ovih dana sam radio pripreme na mojoj Suzani, zamenio sve sto je potrebno,a nesto i radi preventive, spremam se za 2 dana da krenem na put do Herceg Novog skoro sa vrha Vojvodine, pa kada se vratim javicu utiske koji ce,nadam se, biti samo pozitivni...

Blaga euforija, daj Boze lepog vremena, dobrog puta i sto manje losih vozaca 1care.gif

Inace, posto sam menjao filter vazduha,a "mozda" nisam trebao, ako nekom treba imam polovan koji je u solidnom stanju, pa ako je nekom u bas losem rado cu mu pokloniti da opusteno pregrmi ovu sezonu sa njim0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Drugari, da nam ne bi zardjala, ajd' da zivnem temu...

Ovih dana sam radio pripreme na mojoj Suzani, zamenio sve sto je potrebno,a nesto i radi preventive, spremam se za 2 dana da krenem na put do Herceg Novog skoro sa vrha Vojvodine, pa kada se vratim javicu utiske koji ce,nadam se, biti samo pozitivni...

Blaga euforija, daj Boze lepog vremena, dobrog puta i sto manje losih vozaca 1care.gif

Inace, posto sam menjao filter vazduha,a "mozda" nisam trebao, ako nekom treba imam polovan koji je u solidnom stanju, pa ako je nekom u bas losem rado cu mu pokloniti da opusteno pregrmi ovu sezonu sa njim0takoje.gif

biche vam super i htechete josh! :)

Sretan put i mirno more :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Ja se spremam za Grcku ako bog da, odprilike 9 krecem.......Suza ce biti natovarena kao magare :moto3: Kad se vratim javljam o otuscima i svemu sto bi bilo zanimljivo :takoje: mouse srecan put i samo sigurno :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Hvala puno drugari 0takoje.gif

Takodje svima zelim bezbednu voznju, sto vise kilometara da predjete bez da sraf odvrnete...

Sutra uvece tovarim prtljag pa cu neku fotkicu da okacim, da se izljubimo pred put 1lol.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

bogami i mene cheka grchka samo pitanje dal che i Katu zbog finansija... :(

 

srechan put! shto vishe slika i da padne neki putopis! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

kod mene obrnuto, finansije bi i sklepao nekako, ali niko od drustva nece (nesme)u Grcku <_<

shto ne sme? daleko im? jbg ja sam imao dobar plan, a i finansije da kazhesh sklepao bih nekako, al kad te neche - neche te...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

kod mene obrnuto, finansije bi i sklepao nekako, ali niko od drustva nece (nesme)u Grcku <_<

shto ne sme? daleko im? jbg ja sam imao dobar plan, a i finansije da kazhesh sklepao bih nekako, al kad te neche - neche te...

ma ajmo nas dvojica, against all odds :lol:

Pa ima svakakvih izgovora, daleko je, pa kako se snaci AKO se nesto desi, ovo ono, pa skupo je, pa skupo gorivo...

Jbg jeste skuplje malo i dalje, ali ja mislim da vredi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

kod mene obrnuto, finansije bi i sklepao nekako, ali niko od drustva nece (nesme)u Grcku 1hmm.gif

shto ne sme? daleko im? jbg ja sam imao dobar plan, a i finansije da kazhesh sklepao bih nekako, al kad te neche - neche te...

ma ajmo nas dvojica, against all odds :lol:

Pa ima svakakvih izgovora, daleko je, pa kako se snaci AKO se nesto desi, ovo ono, pa skupo je, pa skupo gorivo...

Jbg jeste skuplje malo i dalje, ali ja mislim da vredi :takoje:

Taj koji tako razmislja sta ce biti ako bude, netreba ni da ide nigde! nek sedi kuci i nek gleda motor.Garantovano nece da mu se desi nista i nece da potrosi nista!

Onaj ko nece uvek nadje izgovor. :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja